Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NightHawk World Ranking mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NightHawk World Ranking mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: søndag 14 august 2016

D 21-E

3 640 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svetlana Mironova Koovee 32:33 8:56
2 Marika Teini SK Pohjantähti 33:05 +0:32 9:05
3 Anni-Maija Fincke Halden SK 34:43 +2:10 9:32
4 Lizzie Ingham Halden SK 35:12 +2:39 9:40
5 Bodil Helgerud Halden SK 35:14 +2:41 9:40
6 Marie Olaussen Fredrikstad SK 36:16 +3:43 9:57
7 Anine Lome Hamar OK 37:35 +5:02 10:19
8 Lone Brochmann Bækkelagets SK 38:01 +5:28 10:26
9 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 40:09 +7:36 11:01
10 Synne Strand Asker Skiklubb 40:50 +8:17 11:13
11 Nicole Ragvin Nydalens SK 41:06 +8:33 11:17
12 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 41:48 +9:15 11:29
13 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 42:30 +9:57 11:40
14 Weronica Cych IL Tyrving 44:53 +12:20 12:19
14 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 44:53 +12:20 12:19
16 Celine Renard Kongsberg OL 46:43 +14:10 12:50
16 Silje Arntzen NTNUI 46:43 +14:10 12:50
18 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 47:13 +14:40 12:58
19 Heidi Therese Wiest Vang OL 47:49 +15:16 13:08
20 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 48:08 +15:35 13:13
21 Sabine Rothaug Halden SK 48:38 +16:05 13:21
22 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 51:03 +18:30 14:01
23 Tiina Haarlaa Helsingin Suunistajat 52:44 +20:11 14:29
24 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 53:04 +20:31 14:34
25 Marion Huber Nydalens SK 58:07 +25:34 15:57
26 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 1:00:13 +27:40 16:32
27 Ingrid Gulbrandsen NTNUI 1:00:46 +28:13 16:41
28 Paula Mühlstein OSC Kassel 1:06:16 +33:43 18:12
Imogene Scott Nelson Orienteering Club diskvalifisert
Vanessa Round OLG Galgenen diskvalifisert
Helen Palmer Halden SK diskvalifisert

H 21-E

4 480 m, 66 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Lundanes Halden SK 30:01 6:42
2 Valentin Novikov Hiidenkiertäjät 31:23 +1:22 7:00
3 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 32:18 +2:17 7:12
4 Borger Melsom Fossum IF 34:10 +4:09 7:37
5 Olli-Markus Taivainen Ikaalisten Nouseva-Voima 34:39 +4:38 7:44
6 Jo Forseth Indgaard Frol IL 35:22 +5:21 7:53
7 Audun Heimdal Konnerud IL 35:27 +5:26 7:54
8 Jarkko Huovila Halden SK 35:36 +5:35 7:56
9 Gaute Friestad Kristiansand OK 35:42 +5:41 7:58
10 Håvard Haga Nydalens SK 35:44 +5:43 7:58
11 Florian Schneider ol norska 36:01 +6:00 8:02
12 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn Orientering 36:04 +6:03 8:03
13 Luis Nogueira de la Muela Kristiansand OK 36:34 +6:33 8:09
14 Karppinen Aleksi Ikaalisten Nouseva-Voima 37:04 +7:03 8:16
15 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 37:57 +7:56 8:28
16 Espen Jakobsen IL Tyrving 38:11 +8:10 8:31
17 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 38:35 +8:34 8:36
18 Paul Sirum Frol IL 38:36 +8:35 8:36
19 Joakim Hederskog IK Hakarpspojkarna 38:46 +8:45 8:39
20 Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima 38:48 +8:47 8:39
21 Desmond Franssen Trol 39:14 +9:13 8:45
22 Sindre Sandven Fossum IF 39:33 +9:32 8:49
23 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 39:37 +9:36 8:50
24 Gene Beveridge Halden SK 40:08 +10:07 8:57
25 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 40:11 +10:10 8:58
26 Ken Peeters Trol 40:15 +10:14 8:59
27 Anders Felde Olaussen Halden SK 40:23 +10:22 9:00
28 Jonas Egger IK Hakarpspojkarna 40:24 +10:23 9:01
29 Mikkel Sørensen NTNUI 40:47 +10:46 9:06
30 Espen Fiskum Halden SK 41:10 +11:09 9:11
31 Markus Holter Halden SK 41:21 +11:20 9:13
32 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 42:09 +12:08 9:24
33 Petter Eriksson Ärla IF 42:35 +12:34 9:30
34 Eirik Rustad Raumar Orientering 42:42 +12:41 9:31
35 Sverre Turter Sandvold NTNUI 42:44 +12:43 9:32
36 Alex Carcas Halden SK 43:41 +13:40 9:45
37 Lukas Schubnell OL NWK ZH/SH 44:11 +14:10 9:51
37 Raúl Ferra SK Uusi 44:11 +14:10 9:51
39 Henrik Upsal NTNUI 44:16 +14:15 9:52
40 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 44:17 +14:16 9:53
41 Alan Cherry Varegg Fleridrett 44:46 +14:45 9:59
42 Simon Uppill Onkaparinga Hills Orienteering 45:01 +15:00 10:02
43 Johan Söderlund Leksands OK 45:14 +15:13 10:05
44 Savolainen Eetu Ikaalisten Nouseva-Voima 45:23 +15:22 10:07
45 Oscar Vångell Ärla IF 45:25 +15:24 10:08
46 Viktor Silvemark Ärla IF 46:09 +16:08 10:18
47 Øyvind Helgerud Halden SK 46:33 +16:32 10:23
48 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 46:55 +16:54 10:28
49 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 47:09 +17:08 10:31
50 Lars Steinar Hefre Bø OL 47:44 +17:43 10:39
51 Emil Ahlbäck Fossum IF 48:07 +18:06 10:44
52 Martin Djerf IK Hakarpspojkarna 49:42 +19:41 11:05
53 Tapio Haarlaa Helsingin Suunistajat 50:11 +20:10 11:12
54 Thomas Nipen Nydalens SK 51:22 +21:21 11:27
55 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 52:34 +22:33 11:44
56 Erik Björklund Leksands OK 1:01:39 +31:38 13:45
57 Winston Franssen Trol 1:05:47 +35:46 14:41
58 Markus Hederskog IK Hakarpspojkarna 1:08:36 +38:35 15:18
59 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 1:14:35 +44:34 16:38
Gustaf Sparrevik IK Hakarpspojkarna diskvalifisert
Oskar Røen Varegg Fleridrett diskvalifisert
Will Rigg Halden SK diskvalifisert
Dag Steinar Ragvin Bø OL diskvalifisert
Anders Nordberg Nydalens SK diskvalifisert
Ville Parkkinen Ikaalisten Nouseva-Voima diskvalifisert
Benjamin Anciaux Trol diskvalifisert

H21 E2

4 320 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Akershus og Oslo 34:45 8:02
2 Knut Aasheim Halden SK 35:13 +0:28 8:09
3 Anders Haga Raumar Orientering 36:10 +1:25 8:22
4 Filip Ossiansson IK Hakarpspojkarna 37:37 +2:52 8:42
5 Einar Melsom Fossum IF 37:44 +2:59 8:44
6 Damien Renard Kongsberg OL 37:55 +3:10 8:46
7 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 38:49 +4:04 8:59
8 Chris Forne  papo New Zealand 39:16 +4:31 9:05
9 Erling Hjermstad Fossum IF 39:32 +4:47 9:09
10 Sebastian Daland Kristiansand OK 41:48 +7:03 9:40
11 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 42:27 +7:42 9:49
12 Jostein Tandberg Nydalens SK 42:32 +7:47 9:50
13 Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK 44:29 +9:44 10:17
14 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 45:36 +10:51 10:33
15 Axel Hoveid Asker Skiklubb 46:56 +12:11 10:51
16 Tarjei Holo Fossum IF 47:23 +12:38 10:58
17 Erik Gustafsson NTNUI 49:23 +14:38 11:25
18 Johan Enges Leksands OK 50:18 +15:33 11:38
19 Kristian Dalby Fredrikstad SK 50:25 +15:40 11:40
20 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 50:44 +15:59 11:44
21 Cedric Guthier D-Kader Hessen 51:37 +16:52 11:56
22 Sander Arntzen Asker Skiklubb 52:01 +17:16 12:02
23 Jørgen Baklid Konnerud IL 52:24 +17:39 12:07
24 Hendrik Holzhauer OSC Kassel 52:27 +17:42 12:08
25 Simen Smestad Bækkelagets SK 52:43 +17:58 12:12
26 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 52:46 +18:01 12:12
27 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 53:28 +18:43 12:22
28 petter astrup Arnesen Heming Orientering 55:48 +21:03 12:54
29 Jakob Schach SV Wannweil 58:49 +24:04 13:36
30 Niklas Holzhauer OSC Kassel 1:02:42 +27:57 14:30
31 Runar Bjørhovde Bækkelagets SK 1:10:12 +35:27 16:15
32 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 1:13:47 +39:02 17:04
33 Steffen Hartmann TGV Horn 1:13:48 +39:03 17:05
34 Friedrich von Uckro OSC Kassel 1:22:00 +47:15 18:58
35 Martin Andresen Skotte Fossum IF 1:26:19 +51:34 19:58
36 Michael Dähnn Nydalens SK 1:26:36 +51:51 20:02
37 Simon Krekels Trol 1:34:59 +1:00:14 21:59
38 Sverre Buytaert Trol 1:40:40 +1:05:55 23:18
Lukas Schumann D-Kader Hessen diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor