Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #3
Arrangørorganisasjoner: Bækkelagets SK / Ås IL
Dato: onsdag 8 juni 2016

D 11-12

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anna Tysse Nakkim Bækkelagets SK 14:56
2 Malin Sveen Bækkelagets SK 15:14 +0:18
3 Alva Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering 18:48 +3:52
4 Camilla Lundqvist Ås-NMBU Orientering 21:43 +6:47
5 Tale Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering 32:27 +17:31
6 Stella Munk Kolbotn og Skimt OL 33:52 +18:56
7 Eline Heistø Carlsen Kolbotn og Skimt OL 33:55 +18:59
8 Sofia Munk Kolbotn og Skimt OL 35:06 +20:10

D 13-14

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 19:07
2 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 24:55 +5:48
3 Marthe Lundqvist Ås-NMBU Orientering 27:41 +8:34
4 Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL 30:22 +11:15

D 15-16

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 27:45
2 Linn Mei Waaler Måren OK 33:54 +6:09
3 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 36:54 +9:09

D 17-

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 28:00
2 Aasne Fenne Hoksrud Bækkelagets SK 28:38 +0:38
3 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 28:59 +0:59
4 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 29:37 +1:37
5 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 30:08 +2:08
6 Dagrun Brox Rayamajhi Oppsal Orientering 32:57 +4:57
7 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 34:08 +6:08
8 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 34:28 +6:28
9 Ingrid Disch Løset Ås-NMBU Orientering 34:44 +6:44
10 Ina Catharina Storrønning Ås-NMBU Orientering 36:37 +8:37
11 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 52:05 +24:05

D 40-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 29:33
2 Wendy Fjellstad Ås-NMBU Orientering 36:47 +7:14
3 Tove Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 39:27 +9:54
4 Ingeborg Øderud Bækkelagets SK 40:33 +11:00
5 Linda Fredh Måren OK 53:40 +24:07

D 50-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tove Strand Måren OK 31:28
2 Maria Torgersen Bækkelagets SK 40:32 +9:04
3 Anne-Kristin Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 1:02:17 +30:49
4 Torunn Nordbø Bækkelagets SK 1:03:52 +32:24

D 60-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Kaasa Driv IL 52:38
2 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 54:50 +2:12
3 Siri Wilberg Aabel Bækkelagets SK 1:06:01 +13:23
Jessica Kathle Måren OK diskvalifisert

D 70-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Inger Elisabeth Kvaase Bækkelagets SK 32:53
2 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 36:20 +3:27

H 11-12

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 11:04
2 Ask Olaussen Oppsal Orientering 12:01 +0:57
3 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 12:52 +1:48
4 Nils Niklasson Kolbotn og Skimt OL 13:21 +2:17
5 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 13:41 +2:37
6 Simen Rønning Johansen Måren OK 13:42 +2:38
7 Erlend Bjerknes Fagerlid Måren OK 14:11 +3:07
8 Mikkel Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 14:32 +3:28
9 Oskar Holtvedt Bækkelagets SK 16:58 +5:54
10 Sondre Lundqvist Ås-NMBU Orientering 20:01 +8:57
11 Markus Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 20:20 +9:16
12 Anders Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering 22:24 +11:20
13 Fredrik Heistø Carlsen Kolbotn og Skimt OL 33:37 +22:33
14 Eivind Vågsnes Oppsal Orientering 37:38 +26:34
Linus Eggen Vinge Oppsal Orientering diskvalifisert

H 13-14

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 12:20
2 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 16:36 +4:16
3 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 17:53 +5:33
4 Andreas Gjetanger Måren OK 18:37 +6:17
5 Marlon Rustad Bækkelagets SK 22:09 +9:49
6 Magnus Endresen Måren OK 30:23 +18:03

H 17-

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 26:41
2 Thomas Nipen Nydalens SK 29:50 +3:09
3 Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 30:19 +3:38
4 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 30:46 +4:05
5 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 32:09 +5:28
6 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 33:32 +6:51
7 Mathias Nipen Bækkelagets SK 34:08 +7:27
8 Are Wigaard Oppsal Orientering 36:40 +9:59
9 Audun Bjerknes Måren OK 38:28 +11:47
10 Pål Christian Ingierd Bækkelagets SK 41:12 +14:31
11 Kristian Ruud Bækkelagets SK 41:24 +14:43
12 Morten Tangen Måren OK 41:50 +15:09
13 Råmund Løver Hovden Ås-NMBU Orientering 43:26 +16:45
14 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 45:44 +19:03
15 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 51:59 +25:18
Per Anders U. Engebakken Ås-NMBU Orientering diskvalifisert
Magnus Nordbrøden Halden SK diskvalifisert

H 40-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 24:50
2 Espen Wigaard Oppsal Orientering 29:20 +4:30
3 Anders Storbraten Bækkelagets SK 29:54 +5:04
4 Truls Kvaase Bækkelagets SK 32:26 +7:36
5 Olav Eide Bækkelagets SK 35:52 +11:02
6 Lars Petter Endresen Måren OK 36:41 +11:51
7 Arne Olaussen Oppsal Orientering 37:39 +12:49
8 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 38:17 +13:27
9 Henrik Vaage Bækkelagets SK 39:04 +14:14
10 Gustav Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 1:01:22 +36:32

H 50-

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Thor Mella Oppsal Orientering 25:07
2 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 31:05 +5:58
3 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 31:47 +6:40
4 Arne Torgersen Bækkelagets SK 32:07 +7:00
5 Ove Kristian Jødal Bækkelagets SK 32:23 +7:16
6 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 34:25 +9:18
7 Bård Bjørhei Kolbotn og Skimt OL 35:24 +10:17
8 Øystein Wiggen Byåsen IL 36:02 +10:55
9 Carl Erik Wasberg Oppsal Orientering 36:34 +11:27
10 Stein Mella Oppsal Orientering 38:58 +13:51
11 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 39:08 +14:01
12 Olav Johannessen Kolbotn og Skimt OL 42:02 +16:55
13 Halvor Jutulstad Bækkelagets SK 45:29 +20:22
14 Espen Delp Måren OK 49:13 +24:06
15 John Ytternes Kolbotn og Skimt OL 49:15 +24:08
16 Petter Fure Oppsal Orientering 59:24 +34:17
17 Bo Emilsson Oppsal Orientering 1:02:59 +37:52
Morten Karlsen Måren OK diskvalifisert

H 60-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Per-Erik Østlie Driv IL 30:35
2 Nils-Petter Wiik Driv IL 33:08 +2:33
3 Jon Fredriksen Hauketo IF 35:53 +5:18
4 Stein Turtumøygard Måren OK 36:10 +5:35
5 Jens Aabel Bækkelagets SK 49:05 +18:30
6 Peter Klaveness Måren OK 53:00 +22:25

H 70-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 32:31
2 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 35:00 +2:29
3 Roar Bjordal Oppsal Orientering 40:28 +7:57
4 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 41:42 +9:11
5 Kolbjørn Megard Kolbotn og Skimt OL 1:07:49 +35:18
6 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 1:24:45 +52:14
Helge Kvaase Bækkelagets SK diskvalifisert

D -12N

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Martina Vågsnes Oppsal Orientering 37:47
Astri Bredal-Knutsen Ås-NMBU Orientering 28:12
Oline Bjerknes Fagerlid Måren OK 30:36
Malin Gjetanger Måren OK 24:26
Maria Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 32:29
Helene Harstad Kolbotn og Skimt OL 36:20
Synne Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering 34:04
Sigrid Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 15:53
Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 20:15
Leanna Slettvoll Kolbotn og Skimt OL 25:20
Vilde Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering brutt

H -12N

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Aksel Eide Bækkelagets SK 17:35
Håvard Endresen Måren OK 30:39
Vegard Gaustad Ås-NMBU Orientering 36:40
Henrik Harstad Kolbotn og Skimt OL 29:50
Jonas Hirsch Bækkelagets SK 22:35
Markus Hirsch Bækkelagets SK 16:58
Sigurd Hobøl Oppsal Orientering 17:11
Håkon Fenne Ingierd Bækkelagets SK 27:42
Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 12:51
Jørgen Rønning Johansen Måren OK 25:15
Mathias Rønning Johansen Måren OK 26:33
Oscar Johansen Bækkelagets SK 19:46
Thor Trandem Kvåle Ås-NMBU Orientering 25:01
Sturla Rognskog Mella Oppsal Orientering 18:53
Jakob Klaren Nielsen Ås-NMBU Orientering 36:34
Olav Nordlie Kolbotn og Skimt OL 34:00
Eskil Olaussen Oppsal Orientering 37:08
Leo Selkvold Klubbløs 22:51
Svenn Martin Skrattalsrud Kolbotn og Skimt OL 22:31
August Slettvoll Kolbotn og Skimt OL 25:13
Henrik Vagle Varland Kolbotn og Skimt OL 23:08

Åpen B

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jon Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 18:20
2 Endre Rognskog Mella Oppsal Orientering 21:38 +3:18
3 Emma Wingstedt Bodafors OK 24:14 +5:54
4 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 28:26 +10:06
Laurenzo Labayan Bækkelagets SK diskvalifisert
Susan Bøbel Imås IL diskvalifisert

Åpen C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mari Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 11:58

LangLett

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lars Rønning Johansen Måren OK 31:46
2 Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering 38:06 +6:20
3 Thor Ivar Gangnæs Ås-NMBU Orientering 41:54 +10:08
Svein Kvåle Ås-NMBU Orientering diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor