Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Manger IL
Dato: mandag 23 mai 2016

H17- Lang

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sverre Johan Nærheim IL Gular 43:43
2 Sverre Johansen IL Alvidra 45:31 +1:48
3 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 49:21 +5:38
4 Jonny Totlandsdal Eikanger IL 52:50 +9:07
5 Einar Stusdal Eikanger IL 52:51 +9:08
6 Endre Jørgenvik Lindås 56:56 +13:13
7 Ole Corneliussen Kvernbit IL 1:00:35 +16:52
8 Andre Corneliussen Eikanger IL 1:03:29 +19:46
9 Erik Fritz Unneland NoTeam 1:10:49 +27:06
10 Øyvind Seljelid IL Alvidra 1:41:48 +58:05
Joachim Vabø Lindås aktiv

H50- Lang

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Atle Austrheim Kvernbit IL 47:42
2 Rune Erdal Samnanger IL 47:52 +0:10
3 Ørjan Eirik Valestrand Risnes IL 49:32 +1:50
4 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 49:38 +1:56
5 Tore Svein Nese Askøy OL 57:30 +9:48
6 Sigfred Johansen IL Alvidra 1:16:03 +28:21
7 Ingvald Gjesdal Lindås 1:22:47 +35:05

D17- Lang

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lisa Klanderud Hordvik 1:29:19

D50- Lang

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Linda Klanderud Årstad IL 1:29:25

H17- Minilang

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Per Ove Oppedal Hordvik 40:48
2 Ole Kjeka IL Alvidra 1:15:47 +34:59
3 Alexander Grindheim Manger 1:40:34 +59:46
3 Knut Erik Kolstad Manger 1:40:34 +59:46
Tobias Dyngeland Knarvik IL aktiv

H50- Minilang

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jan Haugland Årstad IL 37:52
2 Kjartan Medaas IL Alvidra 45:09 +7:17
3 Erling Strand Bergens TF 49:43 +11:51
4 Knut E Dyngeland Knarvik IL 51:58 +14:06
5 Mikal Krossøy Austrheim 57:40 +19:48
6 Harald Kruger IL Alvidra 1:02:26 +24:34
7 John Jørgenvik Lindås 1:05:58 +28:06
8 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 1:14:04 +36:12

H13-16 Minilang

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kollbjørn Kjeka IL Alvidra 1:15:47

H-10 Mellom

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Emil Seljelid IL Alvidra 54:40

D17- Mellom

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Linn Tone Thomassen Manger 30:19
2 Linda Fongaard IL Alvidra 1:12:58 +42:39

D50- Mellom

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Edith Stusdal Eikanger IL 44:07
2 Kjellaug Hodnekvam Bergens TF 54:51 +10:44

D13-16 Mellom

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Emma Osa Manger 30:09
2 Viktoria Risnes Manger 40:26 +10:17
3 Carina Nesse Manger 40:31 +10:22
4 Julia Toska Manger 40:42 +10:33
5 Benedicte Fosse Manger 40:43 +10:34
6 Ida Tømmerbakke Manger 41:04 +10:55

D-10 Mellom

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Trine Toska Manger 30:06
2 Natalia Kamande Manger 30:11 +0:05
3 Ine Berger Manger 40:31 +10:25
3 Sofie Tjore Manger 40:31 +10:25
5 Lovise Skjerven Manger 41:24 +11:18
6 Selma Seljelid IL Alvidra 1:13:21 +43:15

H17- Kort

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lars Ervik Manger 31:26

H-10 Kort

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Otto Johan Oppedal Hordvik 26:33
2 Sivert Fosse IL Alvidra 28:26 +1:53
3 Jone Pollen IL Alvidra 29:09 +2:36
4 Markus Ervik Manger 31:57 +5:24
5 Jens Halland Kruse Manger 32:16 +5:43
6 Sebastian Andersen NoTeam 33:59 +7:26
7 Trym Corneliussen Eikanger IL 1:06:16 +39:43
8 Matheo Stusdal Eikanger IL 1:07:27 +40:54

D17- Kort

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bodil Bø Eikanger IL 23:11
2 Monika Marøy Manger 31:18 +8:07
3 Miriam Frantsen NoTeam 34:08 +10:57
4 Turid Stusdal Eikanger IL 1:06:54 +43:43

D-10 Kort

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Alida Bø NoTeam 22:16
2 Leona Bø Eikanger IL 23:10 +0:54
3 Jessica Laubscher Hordvik 27:51 +5:35
4 Linnea Ervik Manger 31:10 +8:54
5 Dina Halland Kruse Manger 32:08 +9:52
6 Ingeborg Hervik Manger 32:09 +9:53
6 Kristine Hervik Manger 32:09 +9:53
8 Emilie Andersen NoTeam 34:10 +11:54
9 Maja Totlandsdal Eikanger IL 1:03:21 +41:05
10 Alida W. Stusdal Eikanger IL 1:03:32 +41:16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor