Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: IL Alvidra
Dato: mandag 9 mai 2016

H17- Lang

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 37:03
2 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 37:43 +0:40
3 Oskar Røen Varegg Fleridrett 40:12 +3:09
4 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 44:05 +7:02
5 Alan Cherry Varegg Fleridrett 50:41 +13:38
6 Øyvind Seljelid IL Alvidra 1:02:07 +25:04
7 Joachim Vabø Lindås 1:20:12 +43:09
Anders Eidsnes Eikanger IL diskvalifisert
Gjermund Grønhaug Kvernbit IL diskvalifisert
Jan Henrik Neuenkirchen Gandal diskvalifisert
Per Ove Oppedal Hordvik diskvalifisert
Einar Stusdal Eikanger IL diskvalifisert
Jonny Totlandsdal Eikanger IL diskvalifisert
Andre Corneliussen Eikanger IL diskvalifisert

H50- Lang

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øistein Bøe Fana IL 59:43
2 Rune Erdal Samnanger IL 1:01:38 +1:55
3 Øivind Eikefet Geolog AS 1:08:48 +9:05
4 Ørjan Eirik Valestrand Risnes IL 1:10:39 +10:56
5 Atle Austrheim Kvernbit IL 1:15:41 +15:58
Ingvald Gjesdal Lindås diskvalifisert

D17- Lang

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristin Løfgren Varegg Fleridrett 53:03

D50- Lang

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Linda Klanderud Årstad IL 1:49:18

H17- Minilang

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tore Andre Sines IL Alvidra 33:24
2 Ole Kjeka IL Alvidra 41:45 +8:21
3 Vidar Natås NoTeam 42:40 +9:16

H50- Minilang

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jan Haugland Årstad IL 36:54
2 Mikal Krossøy Austrheim 37:02 +0:08
3 Thore Andersen Knarvik IL 45:56 +9:02
4 Ingvard Jordal Eikanger IL 49:29 +12:35
5 Harald Kruger IL Alvidra 51:00 +14:06
6 Robert Mjøs Manger 54:27 +17:33
7 John Jørgenvik Lindås 55:48 +18:54

D17- Minilang

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Olena Strugalova Varegg Fleridrett 35:43
2 Sæbjørg H. Kjeka IL Alvidra 41:39 +5:56
3 Birgit Jordal Eikanger IL 52:44 +17:01

H17- Mellom

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hogne Brunborg IL Alvidra 23:42

H-10 Mellom

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Olav Berg Leiren Hordvik 23:01
2 Henrik Brunborg IL Alvidra 23:24 +0:23
3 Vegard Brunborg IL Alvidra 23:33 +0:32
4 Emil Seljelid IL Alvidra 32:05 +9:04
5 Håvard Langeland Johansen IL Alvidra 40:49 +17:48
6 Ole Pollen IL Alvidra 40:50 +17:49
7 Heine Pollen IL Alvidra 40:52 +17:51
8 Jone Pollen IL Alvidra 42:46 +19:45
9 Sivert Fosse IL Alvidra 42:51 +19:50
10 Magnus Langeland Johansen IL Alvidra 1:14:06 +51:05

D17- Mellom

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Birgit Høyvik IL Alvidra 23:50
2 Linda M Aslesen NoTeam 25:27 +1:37
3 Linda Fongaard IL Alvidra 31:57 +8:07
4 Ingebjørg Pollen IL Alvidra 43:18 +19:28
5 Marianne Berg Hordvik 50:15 +26:25

D50- Mellom

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Edith Stusdal Eikanger IL diskvalifisert

D13-16 Mellom

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lisa Maria Johnsen AKS-77 25:18

D-10 Mellom

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Solveig Brunborg IL Alvidra 23:38
2 Selma Seljelid IL Alvidra 32:07 +8:29
3 Jessica Laubscher Hordvik 56:53 +33:15
4 Maja Totlandsdal Eikanger IL 1:04:13 +40:35
5 Alida W. Stusdal Eikanger IL 1:04:32 +40:54

H17- Kort

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Espen Bø NoTeam diskvalifisert

H-10 Kort

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Otto Johan Oppedal Hordvik 47:10
2 Martin Ryssdalsnes Hordvik 56:05 +8:55
3 Ola Ryssdalsnes Hordvik 56:28 +9:18
4 Trym Corneliussen Eikanger IL 1:34:53 +47:43
Filip Bø Eikanger IL diskvalifisert
Morgan Heradstveit IL Alvidra diskvalifisert
Matheo Stusdal Eikanger IL diskvalifisert

D17- Kort

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christine Sørensen Årstad IL 45:38
2 Turid Stusdal Eikanger IL 1:34:48 +49:10
Bodil Bø Eikanger IL diskvalifisert

D50- Kort

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Fjeldstad Årstad IL 45:39

D-10 Kort

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sofiya Mukhidinova Varegg Fleridrett 49:12
Alida Bø NoTeam diskvalifisert
Leona Bø Eikanger IL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor