Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Knarvik IL
Dato: mandag 11 april 2016

H17- Lang

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Einar Stusdal Eikanger IL 43:28
1 Jonny Totlandsdal Eikanger IL 43:28
3 Ole Kjeka IL Alvidra 45:49 +2:21
4 Andre Corneliussen Kvernbit IL 50:06 +6:38
5 Per Ove Oppedal Hordvik 51:20 +7:52
Gjermund Grønhaug Kvernbit IL diskvalifisert

H50- Lang

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingvald Gjesdal Lindås 47:34
2 Tore Svein Nese Askøy OL 55:12 +7:38
3 Øivind Eikefet Geolog AS 56:38 +9:04

H17- Minilang

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anders Eidsnes Eikanger IL 26:58
2 Kjartan Medaas IL Alvidra 33:32 +6:34
3 Rune Løvoll NoTeam 1:03:58 +37:00

H50- Minilang

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Knut E Dyngeland Knarvik IL 37:59
2 Mikal Krossøy Austrheim 41:10 +3:11
3 John Jørgenvik Lindås 45:28 +7:29
4 Harald Kruger IL Alvidra 51:20 +13:21

H13-16 Minilang

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kollbjørn Kjeka IL Alvidra 39:54

D17- Minilang

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sæbjørg H. Kjeka IL Alvidra 39:57
2 Silje Løvoll NoTeam 1:03:40 +23:43

H17- Mellom

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øyvind Seljelid IL Alvidra 36:42

H50- Mellom

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Leiv Eidsnes Eikanger IL diskvalifisert

H11-12 Mellom

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Adrian Soltvedt NoTeam 48:13
2 Daniel Hovden NoTeam 48:26 +0:13

H-10 Mellom

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magnus Langeland Johansen IL Alvidra 31:21
2 Emil Seljelid IL Alvidra 36:39 +5:18

D17- Mellom

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elisabeth Langeland IL Alvidra 31:12
2 Linda M Aslesen NoTeam 31:21 +0:09
3 Hilde Langeland Johansen IL Alvidra 31:30 +0:18
Marianne Berg Hordvik diskvalifisert

D50- Mellom

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Wenche Medaas NoTeam 39:06

D11-12 Mellom

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lisa Maria Johnsen AKS-77 31:19

D-10 Mellom

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anna Langeland Johansen IL Alvidra 31:30
2 Selma Seljelid IL Alvidra 36:43 +5:13

H17- Kort

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Espen Bø NoTeam diskvalifisert

H-10 Kort

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Filip Bø Eikanger IL 32:03
2 Olav Berg Leiren Hordvik 32:56 +0:53
3 Viljar Berg Leiren Hordvik 33:10 +1:07
4 Ørjan Grung Hordvik 51:58 +19:55
5 Ola Ryssdalsnes Hordvik 52:06 +20:03
6 Trym Corneliussen NoTeam 1:09:04 +37:01

D17- Kort

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bodil Bø Eikanger IL 26:55
2 Turid Stusdal Eikanger IL 1:08:50 +41:55

D11-12 Kort

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Maja Totlandsdal Eikanger IL 35:20

D-10 Kort

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Leona Bø Eikanger IL 26:54
2 Alida Bø NoTeam 32:20 +5:26
3 Tuva Sanden NoTeam 32:23 +5:29
4 Kathrine Johannesen Eikanger IL 32:24 +5:30
5 Alida W. Stusdal Eikanger IL 35:25 +8:31

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor