Offisiell resultatliste for Foll-o-karusellen #2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-o-karusellen #2
Arrangørorganisasjon: Hauketo IF
Dato: onsdag 1 juni 2016

D 11-12

2 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guro Frøseth Kolbotn og Skimt OL 29:22 14:41

D -12N

1 300 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Alva Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering 15:43 12:05
Astri Bredal-Knutsen Ås-NMBU Orientering 20:03 15:25
Eline Heistø Carlsen Kolbotn og Skimt OL 22:23 17:13
Selma Feyling Kolbotn og Skimt OL 23:22 17:58
Malin Gjetanger Måren OK 20:06 15:27
Helene Harstad Kolbotn og Skimt OL 21:11 16:17
Wiel Marie Lillehammer Ås-NMBU Orientering 21:53 16:50
Camilla Lundqvist Ås-NMBU Orientering 17:40 13:35
Johanne Moen Ås-NMBU Orientering 15:49 12:10
Sofia Munk Kolbotn og Skimt OL 20:42 15:55
Stella Munk Kolbotn og Skimt OL 23:51 18:20
Sigrid Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 12:55 9:56
Nellie Pierre Kolbotn og Skimt OL 23:54 18:23
Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 18:51 14:30
Leanna Slettvoll Kolbotn og Skimt OL 23:17 17:54
Vilja Størksen Kolbotn og Skimt OL 46:45 35:57
Maria Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL ikke startet

D 13-14

2 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marthe Lundqvist Ås-NMBU Orientering 29:52 11:56
2 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 32:59 +3:07 13:11
3 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 41:01 +11:09 16:24
Synnøve Arnesen Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert

D 13-16N

2 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL 23:26 11:43

D 15-16

3 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 30:22 9:29
2 Kjersti Lundqvist Ås-NMBU Orientering 33:02 +2:40 10:19
3 Linn Mei Waaler Måren OK 35:46 +5:24 11:10

D 17-

3 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 32:55 8:39
2 Rannveig Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 36:13 +3:18 9:31
3 Ina Storrønning Ås-NMBU Orientering 42:09 +9:14 11:05

D 40-

3 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 33:57 10:36
2 Wendy Fjellstad Ås-NMBU Orientering 37:03 +3:06 11:34
3 Kristin Roskifte Kolbotn og Skimt OL 46:53 +12:56 14:39

D 50-

3 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ellen Christine Koren Ås-NMBU Orientering 51:02 15:56
2 Grete Berntsen Måren OK 59:14 +8:12 18:30

D 60-

3 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 43:42 13:39
2 Ingrid Lome-Hagman Kolbotn og Skimt OL 51:34 +7:52 16:06
3 Anne Kaasa Driv IL 56:28 +12:46 17:38
4 Ingeborg Bakken Måren OK 57:58 +14:16 18:06

D 70-

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 37:16 14:54
2 Inger Halck Måren OK 46:34 +9:18 18:37

H 11-12

2 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering 19:40 9:50
2 Mikkel Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 23:03 +3:23 11:31
3 Simen Rønning Johansen Måren OK 23:04 +3:24 11:32
4 Arthur Sævareid Kolbotn og Skimt OL 30:07 +10:27 15:03
5 Markus Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 45:23 +25:43 22:41
Henrik Varland Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert

H - 12N

1 300 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Fredrik Heistø Carlsen Kolbotn og Skimt OL 20:45 15:57
Håvard Endresen Måren OK 15:31 11:56
Vegard Gaustad Ås-NMBU Orientering 37:01 28:28
Henrik Harstad Kolbotn og Skimt OL 17:51 13:43
Morten Heldal-Lund Kolbotn og Skimt OL 28:08 21:38
Magnus Friedhelm Klaveness Måren OK 12:23 9:31
Thor Trandem Kvåle Ås-NMBU Orientering 14:39 11:16
Sondre Lundqvist Ås-NMBU Orientering 14:33 11:11
Jakob Klaren Nielsen Ås-NMBU Orientering 37:40 28:58
Sigurd Olaisen Kolbotn og Skimt OL 23:28 18:03
August Slettvoll Kolbotn og Skimt OL 23:26 18:01
Iver Størksen Kolbotn og Skimt OL 21:59 16:54
Henrik Varland Kolbotn og Skimt OL 20:54 16:04
Vilmer Dahlstrøm Kolbotn og Skimt OL ikke startet
Bjørn Emil Hansen Damlien Måren OK ikke startet

H 13-14

2 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 16:51 6:44
2 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 19:09 +2:18 7:39
3 Andreas Gjetanger Måren OK 25:08 +8:17 10:03
4 Magnus Endresen Måren OK 38:54 +22:03 15:33

H 15-16

3 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Markus Månum Måren OK 51:53 13:39
2 Lukas Fossheim Måren OK 1:05:39 +13:46 17:16
3 Terjei Lillehammer Ås-NMBU Orientering 1:39:28 +47:35 26:10

H 17-

5 100 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Nordbrøden Halden SK 45:14 8:52
2 Per Anders U. Engebakken Ås-NMBU Orientering 51:20 +6:06 10:03
3 Andreas Stenstad Oppsal Orientering 52:51 +7:37 10:21
4 Råmund Løver Hovden Ås-NMBU Orientering 53:03 +7:49 10:24
5 Lars Leiren Kolbotn og Skimt OL 1:12:26 +27:12 14:12
6 Lasse Bredal-Knutsen Ås-NMBU Orientering 1:25:30 +40:16 16:45
Mats Burud Skjølsvold Bækkelagets SPK diskvalifisert
Audun Bjerknes Måren OK diskvalifisert
Simen Olafsen Ås-NMBU Orientering brutt

H 40-

3 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 29:53 7:51
2 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 37:51 +7:58 9:57
3 Bjørn-Erik Pedersen Ås-NMBU Orientering 43:55 +14:02 11:33
4 Lars Petter Endresen Måren OK 57:47 +27:54 15:12

H 50-

3 800 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 31:35 8:18
2 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 32:01 +0:26 8:25
3 Bård Bjørhei Kolbotn og Skimt OL 34:07 +2:32 8:58
4 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 35:04 +3:29 9:13
5 Olav Johannessen Kolbotn og Skimt OL 38:18 +6:43 10:04
6 Morten Due Måren OK 38:21 +6:46 10:05
7 Morten Karlsen Måren OK 40:15 +8:40 10:35
8 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 59:40 +28:05 15:42
Håvard Steinsholt Ås-NMBU Orientering diskvalifisert
Erlend Rehn Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert

H 60-

3 200 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per-Erik Østlie Driv IL 33:56 10:36
2 Nils-Petter Wiik Driv IL 35:33 +1:37 11:06
3 Peter Klaveness Måren OK 36:56 +3:00 11:32
4 Stein Turtumøygard Måren OK 38:16 +4:20 11:57
5 Harald Bauger OK Moss 38:25 +4:29 12:00
6 Per Hermann Krøger Måren OK 40:12 +6:16 12:33
7 Lars-Evan Pettersson Kolbotn og Skimt OL 42:35 +8:39 13:18

H 70-

3 200 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 41:24 12:56
2 Trond Wettergreen Driv IL 42:38 +1:14 13:19
3 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 48:48 +7:24 15:15
4 Svein Kvalheim Årstad IL 1:06:04 +24:40 20:38
5 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 1:17:10 +35:46 24:06
6 Vegard Kolbjørn Kolbotn og Skimt OL 1:24:09 +42:45 26:17

Åpen B

2 500 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Sæther Hauketo IF 20:55 8:22
2 Gudbrand Arnesen Kolbotn og Skimt OL 20:56 +0:01 8:22
3 Trond Møretrø Kolbotn og Skimt OL 22:54 +1:59 9:09
4 Fredrik Færden Kolbotn og Skimt OL 24:15 +3:20 9:42
5 Tora Frøseth Kolbotn og Skimt OL 25:14 +4:19 10:05
6 Kjetil Jacobsen Hamar Ok 27:27 +6:32 10:58
7 Jon Møretrø Kolbotn og Skimt OL 31:46 +10:51 12:42
Andreas Lundqvist Ås-NMBU Orientering diskvalifisert

lang lett

3 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Rønning Johansen Måren OK 29:35 9:32
2 Thor Ivar Gangnæs Ås-NMBU Orientering 44:29 +14:54 14:20
3 Svein Kvåle Ås-NMBU Orientering 48:23 +18:48 15:36
4 Jan Sævareid Kolbotn og Skimt OL 1:00:23 +30:48 19:28
Knut Olav Moen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor