Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #1
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: onsdag 25 mai 2016

D 11-12

1 880 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guro Frøseth Kolbotn og Skimt OL 21:55 11:39
2 Alva Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering 29:51 +7:56 15:52
3 Vilde Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 31:22 +9:27 16:41

D 13-14

2 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marthe Lundqvist Ås-NMBU Orientering 26:16 9:22
2 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 27:17 +1:01 9:44
3 Synnøve Arnesen Kolbotn og Skimt OL 31:28 +5:12 11:14
4 Tiril Lilleheier Ås-NMBU Orientering 34:08 +7:52 12:11
5 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 35:18 +9:02 12:36

D 15-16

3 020 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 25:51 8:33
2 Linn Mei Waaler Måren OK 29:40 +3:49 9:49
Kjersti Lundqvist Ås-NMBU Orientering diskvalifisert

D 17-

4 250 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 33:39 7:55
2 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 35:01 +1:22 8:14
3 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 36:13 +2:34 8:31
4 Linn Hokholt NTNUI 43:24 +9:45 10:12

D 40-

3 020 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wendy Fjellstad Ås-NMBU Orientering 28:31 9:26
2 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 28:32 +0:01 9:26
3 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 29:36 +1:05 9:48
4 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 29:41 +1:10 9:49
5 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 32:32 +4:01 10:46
6 Tove Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 37:36 +9:05 12:27

D 50-

3 020 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL 29:05 9:37
2 Grete Berntsen Måren OK 42:38 +13:33 14:07

D 60-

3 020 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Kaasa Driv IL 34:00 11:15
2 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 44:40 +10:40 14:47
3 Ingeborg Bakken Måren OK 55:38 +21:38 18:25

D 70-

2 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Halck Måren OK 35:11 12:33
2 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 42:11 +7:00 15:03

H 11-12

1 880 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erlend Bjerknes Fagerlid Måren OK 15:45 8:22
2 Mikkel Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 15:53 +0:08 8:26
3 Simen Rønning Johansen Måren OK 19:47 +4:02 10:31
4 Torbjørn Walker Ørka Ås-NMBU Orientering 20:17 +4:32 10:47
5 Thor Trandem Kvåle Ås-NMBU Orientering 20:25 +4:40 10:51
6 Markus Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 22:18 +6:33 11:51
7 Arthur Sævareid Kolbotn og Skimt OL 23:44 +7:59 12:37
8 Anders Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering 26:45 +11:00 14:13
9 Vegard Gaustad Ås-NMBU Orientering 27:56 +12:11 14:51

H 13-14

2 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 18:09 6:28
2 Andreas Gjetanger Måren OK 24:03 +5:54 8:35
3 Isak Kråkevik Åberg Måren OK 27:56 +9:47 9:58
4 Magnus Endresen Måren OK 32:06 +13:57 11:27
5 David Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 58:28 +40:19 20:52

H 13-16N

1 880 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aksel Gøytil Bødtker Måren OK 16:08 8:34

H 17-

5 880 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Sørensen Nydalens SK 34:38 5:53
2 Mats Nordbrøden Halden SK 37:23 +2:45 6:21
3 Espen Wigaard Oppsal Orientering 43:30 +8:52 7:23
4 Audun Hokholt Kolbotn og Skimt OL 43:57 +9:19 7:28
5 Audun Bjerknes Måren OK 45:17 +10:39 7:42
6 Råmund Løver Hovden Ås-NMBU Orientering 45:25 +10:47 7:43
7 Magnus Nordbrøden Halden SK 46:28 +11:50 7:54
8 Morten Tangen Måren OK 51:06 +16:28 8:41
9 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 56:50 +22:12 9:39
10 Andreas Stenstad Oppsal Orientering 57:59 +23:21 9:51
11 Andreas Lundqvist Ås-NMBU Orientering 1:01:44 +27:06 10:29
Linus Olhans Ås-NMBU Orientering ikke startet

H 40-

4 250 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn-Erik Pedersen Ås-NMBU Orientering 35:27 8:20
2 Jari Vaisanen Metos 36:51 +1:24 8:40
3 Antti Mullus Metos 38:50 +3:23 9:08
4 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 40:27 +5:00 9:31
5 Erland Skatter Ås-NMBU Orientering 43:08 +7:41 10:08
6 Lars Petter Endresen Måren OK 46:42 +11:15 10:59

H 50-

4 250 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 32:07 7:33
2 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 32:39 +0:32 7:40
3 Ove Martinsen Hauketo IF 34:37 +2:30 8:08
4 Bård Bjørhei Kolbotn og Skimt OL 34:38 +2:31 8:08
5 Karl Aasmund Erøy OK Moss 36:37 +4:30 8:36
6 Olav Johannessen Kolbotn og Skimt OL 36:41 +4:34 8:37
7 Erlend Rehn Kolbotn og Skimt OL 37:13 +5:06 8:45
8 Morten Due Måren OK 37:58 +5:51 8:56
9 Morten Karlsen Måren OK 38:05 +5:58 8:57
10 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 39:12 +7:05 9:13
11 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 44:37 +12:30 10:29
12 Terje Næss Fossum IF 53:00 +20:53 12:28
13 Espen Delp Måren OK 1:05:54 +33:47 15:30

H 60-

3 020 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per-Erik Østlie Driv IL 24:48 8:12
2 Nils-Petter Wiik Driv IL 26:15 +1:27 8:41
3 Per Hermann Krøger Måren OK 29:28 +4:40 9:45
4 Harald Bauger OK Moss 31:20 +6:32 10:22
5 Stein Turtumøygard Måren OK 34:29 +9:41 11:25
6 Knut Vidar Johansen Måren OK 42:18 +17:30 14:00

H 70-

3 020 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 31:11 10:19
2 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 32:13 +1:02 10:40
3 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 32:44 +1:33 10:50
4 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 45:52 +14:41 15:11
5 Gunnar Harstad Kolbotn og Skimt OL 47:31 +16:20 15:44
6 Åsmund Jahr Driv IL 47:38 +16:27 15:46
7 Kolbjørn Megard Kolbotn og Skimt OL 1:02:43 +31:32 20:46

H -12N

1 760 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Fredrik Brandt-Kjelsen Måren OK 18:15 10:22
Vilmer Dahlstrøm Kolbotn og Skimt OL 18:27 10:28
Odin Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 22:33 12:48
Håvard Endresen Måren OK 20:35 11:41
Martin Gjuvsland Ås-NMBU Orientering 34:34 19:38
Bernard Handstanger Kolbotn og Skimt OL 20:13 11:29
Bjørn Emil Hansen Damlien Måren OK 24:59 14:11
Henrik Harstad Kolbotn og Skimt OL 22:15 12:38
Mathias Rønning Johansen Måren OK 43:39 24:48
Magnus Friedhelm Klaveness Måren OK 20:01 11:22
Sondre Lundqvist Ås-NMBU Orientering 18:16 10:22
Dyre Meen Ås-NMBU Orientering 8:31 4:50
Jakob Klaren Nielsen Ås-NMBU Orientering 25:36 14:32
Olav Nordlie Kolbotn og Skimt OL 7:47 4:25
Sigurd Olaisen Kolbotn og Skimt OL 26:27 15:01
August Slettvoll Kolbotn og Skimt OL 21:12 12:02
Jens Storaunet Ås-NMBU Orientering 44:01 25:00
Espen Brandt-Kjelsen Måren OK diskvalifisert

D -12N

1 760 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Astri Bredal-Knutsen Ås-NMBU Orientering 20:54 11:52
Eline Heistø Carlsen Kolbotn og Skimt OL 23:43 13:28
Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 22:26 12:44
Solveig Færden Kolbotn og Skimt OL 27:33 15:39
Malin Gjetanger Måren OK 21:22 12:08
Helene Harstad Kolbotn og Skimt OL 25:14 14:20
Miri Marie Leine Kolbotn og Skimt OL 34:01 19:19
Anais Ludwig Kolbotn og Skimt OL 23:57 13:36
Camilla Lundqvist Ås-NMBU Orientering 18:18 10:23
Greta Mattsson Ås-NMBU Orientering 41:07 23:21
Stella Munk Kolbotn og Skimt OL 34:08 19:23
Sigrid Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 17:34 9:58
Akvile Petrakova Ås-NMBU Orientering 41:07 23:21
Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 17:06 9:42
Leanna Slettvoll Kolbotn og Skimt OL 21:18 12:06
Maria Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL ikke startet

Åpen B

2 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Møretrø Kolbotn og Skimt OL 20:53 7:27
2 Aksel Gøytil Bødtker Måren OK 24:11 +3:18 8:38
3 Kjetil Jacobsen Hamar OK 26:30 +5:37 9:27
4 Trond Møretrø Kolbotn og Skimt OL 29:04 +8:11 10:22
5 Tora Frøseth Kolbotn og Skimt OL 29:44 +8:51 10:37
6 Jon Strøm Hauketo IF 39:50 +18:57 14:13
7 Pasi Karhunen Metos 40:39 +19:46 14:31

Åpen C

1 880 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Grønli Kolbotn og Skimt OL 15:40 8:20

Lang Lett

3 900 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gustav Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering 25:49 6:37
2 Svein Kvåle Ås-NMBU Orientering 30:21 +4:32 7:46
3 Thor Ivar Gangnæs Ås-NMBU Orientering 33:07 +7:18 8:29
4 Laila Bredal-Knutsen Ås-NMBU Orientering 34:09 +8:20 8:45
5 Janne Walker Ørka Ås-NMBU Orientering 35:41 +9:52 9:08
Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor