Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK Sprincup 2016 Løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK Sprincup 2016 Løp 2
Arrangørorganisasjon: Vingelen IL
Dato: onsdag 20 april 2016

N-åpen

960 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Arne Dølmo Vingelen IL 21:24 22:17
0 Martine Rød Feragen Tynset IF 16:21 17:01
0 Elin Møller Røros IL 11:51 12:20
0 Eskil Møller Røros IL 11:48 12:17
0 Astrid Schjølberg Røros IL 13:15 13:48
0 Maria sæther Verdenius Vingelen IL 21:15 22:08

D -10

960 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Eline Rød Feragen Tynset IF 16:12 16:52
0 Synne Kvittum Nytrøen Tynset IF 9:56 10:20
0 Aurora Oldertrøen Tynset IF 11:00 11:27
0 Ida Joanne Oldertrøen Tynset IF 11:01 11:28
0 Lisa Sæther Verdenius Vingelen IL 11:26 11:54

D 11-12

1 390 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eline Horten Jordet Vingelen IL 8:47 6:19
2 Ida Høsøien Tynset IF 8:51 +0:04 6:22
2 Guro Schjølberg Tynset IF 8:51 +0:04 6:22
Andrea sæther Verdenius Vingelen IL diskvalifisert

D 13-14

1 390 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Grøtli Svergja Kvikne IL 8:26 6:04
2 Inga Skjevdal Røros IL 12:11 +3:45 8:45

D 15-16

2 370 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Vangen Lunåsmo Tynset IF 17:07 7:13
2 Rønnaug Hansæl-Nergaard Kvikne IL 17:15 +0:08 7:16
3 Jorun Bækken Os IL 18:24 +1:17 7:45
4 Hanne Grøtli Svergja Kvikne IL 22:03 +4:56 9:18

D 17-

960 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Østvang Vingelen IL 15:30 16:08
2 Elisabeth Espeland Tynset IF 20:16 +4:46 21:06
Idun Bækken Os IL diskvalifisert
Guri Sandvold Tynset IF diskvalifisert

D 40-

2 370 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF 16:58 7:09
2 Sissel Bolstad Tynset IF 18:01 +1:03 7:36
3 Anne Mette Grøtli Kvikne IL 18:21 +1:23 7:44
4 Kari Osmoen Os IL 18:38 +1:40 7:51
5 Bente Horten Vingelen IL 18:56 +1:58 7:59
6 Anne Meli Narjord Os IL 18:57 +1:59 7:59
7 Britt Vangen Sandvold Tynset IF 19:02 +2:04 8:01
8 Ragnhild Dåsnes Os IL 19:17 +2:19 8:08
9 Inga Nøren Røros IL 20:01 +3:03 8:26
10 Liv Meli Nord-Østerdal OK 20:07 +3:09 8:29
11 Britt Laila Nilsgård Røros IL 21:49 +4:51 9:12
12 Anne Mette Normann Tynset IF 24:01 +7:03 10:08
13 Helene Rusten Tynset IF 25:57 +8:59 10:56
14 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 27:42 +10:44 11:41
15 Marit Nyaas Tynset IF 29:10 +12:12 12:18

D 60-

1 390 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eldbjørg Ryen Tynset IF 13:50 9:57
2 Inger Johanne Simensen Os IL 15:54 +2:04 11:26

H -10

960 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Adrian Brendvang Vingelen IL 19:21 20:09
0 Eivind Dalløkken Os IL 11:16 11:44
0 Henrik Wikstrøm Hilmarsen Vingelen IL 11:17 11:45
0 Ingmar Wikstrøm Hilmarsen Vingelen IL 13:23 13:56
0 Joakim Volen Vingelen IL 13:59 14:33

H 11-12

1 390 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Horten Jordet Vingelen IL 9:22 6:44
2 Truls Lunåsmo Tynset IF 16:31 +7:09 11:52
3 Bennett Sauer Os IL 17:48 +8:26 12:48
4 Simon Dierfeldt Os IL 18:30 +9:08 13:18

H 13-14

1 390 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jacob Sæther Verdenius Vingelen IL 9:35 6:53
2 Jakob Høsøien Tynset IF 10:29 +0:54 7:32
3 Sebastian Rød Feragen Tynset IF 13:49 +4:14 9:56

H 15-16

2 370 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Asgeir Espeland Tynset IF 17:53 7:32
2 Kasper Ramlo Os IL 18:59 +1:06 8:00

H 17-

2 370 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ivar Aukrust Osmoen Os IL 11:50 4:59
2 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 11:56 +0:06 5:02
3 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 12:15 +0:25 5:10
4 Anders Rønning Vingelen IL 14:43 +2:53 6:12
5 Christopher Johnsrød Vingelen IL 19:10 +7:20 8:05

H 40-

2 370 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Jacob Verdenius Vingelen IL 13:38 5:45
2 Torger Høsøien Tynset IF 14:36 +0:58 6:09
3 Harald Svergja Kvikne IL 14:42 +1:04 6:12
4 Asgeir Hilmarsen Vingelen IL 15:19 +1:41 6:27
5 Leif Arne Nytrøen Tynset IF 16:22 +2:44 6:54
6 Magnar Often Tynset IF 16:58 +3:20 7:09
7 Per Engebakken IL Nansen 19:07 +5:29 8:03
8 Leif Jordet Vingelen IL 20:31 +6:53 8:39
Atle Berg IL Nansen diskvalifisert

H 60-

2 370 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Sundberg Røros IL 9:36 4:03

H 70-

1 390 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tore Stubbe Tynset IF 11:46 8:27
2 Mads Berg IL Nansen 17:31 +5:45 12:36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor