Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar o-karusell, 8. løp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell, 8. løp
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 24 august 2016

1,5 km Herrer

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hemrik Langbråten Nes OL 22:51

2,4 km Herrer

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Per Sørberg Frogner IL 30:16
2 Hans Larsen Gjerdrum OL 31:34 +1:18
3 Mathias Andreassen Ullensaker OL 37:18 +7:02
4 Alexander Sletten Ullensaker OL 37:22 +7:06
5 Ivar Monsrud Nes OL 48:10 +17:54
6 Jan Løvli Hurdal OL 52:30 +22:14

2,4 km Damer

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Berit Moe Gjerdrum OL 25:01
2 Berit Saxhaug Eidsvoll OL 31:16 +6:15
3 Camilla Fosstveit Ullensaker OL 35:48 +10:47
Tina Bjørnstad Eidsvoll OL diskvalifisert

3,5 km Herrer

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gaute Fosstveit Ullensaker OL 40:44
2 Sindre Vestengen Lian Gjerdrum OL 47:57 +7:13
3 Odd Gundersen Eidsvoll OL 50:45 +10:01
4 Ivar Strømstad Ullensaker OL 51:01 +10:17
5 Geir Finstad Nes OL 52:16 +11:32
6 Mads Torbjøtnsson Ullensaker OL 52:42 +11:58
7 Christoffer Sletten Ullensaker OL 53:24 +12:40
8 Jan Tore Gundersen Eidsvoll OL 55:45 +15:01
9 Lars Saxhaug Eidsvoll OL 59:26 +18:42

3,5 km Damer

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mari Hernandez OL Toten-Troll 47:13
2 Ingjerd Vestengen Gjerdrum OL 47:53 +0:40
3 Hanne Stenslet Ullensaker OL 59:53 +12:40
Inger Døhlen Gjerdrum OL diskvalifisert

4,3 km Herrer

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tor Strand Eidsvoll OL 55:15
2 Terje Antonsen Eidsvoll OL 57:08 +1:53
3 Anders Horvei Frogner IL 1:01:46 +6:31

4,3 km Damer

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Linda Engen Nes OL 1:01:00

1,5 km Damer

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nora Sørberg Frogner IL 20:18
2 Wilma Bekkemoen Torbjørnsson Ullensaker OL 21:06 +0:48
3 Kjersti Dybendal Nes OL 22:58 +2:40
4 Bente Aarhus Nes OL 27:02 +6:44
5 Eline Andersen Gjerdrum OL 31:14 +10:56
6 Jenny Johansen Gjerdrum OL 31:17 +10:59
7 Maren Julie Finstad Nes OL 36:27 +16:09
8 Emma Finstad Nes OL 36:28 +16:10
9 Mari Taraldrud Nes OL 36:52 +16:34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor