Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar o-karusell, 6. løp, Drømmemila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell, 6. løp, Drømmemila
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 8 juni 2016

Rekrutt Herrer

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erik Dehli Saxhaug Eidsvoll OL 7:19
2 Even Engh Eidsvoll OL 7:48
3 Ivar Røyse Saxhaug Eidsvoll OL 7:51
4 Even Østmundset Eidsvoll OL 7:58
5 Milian Tur Eidsvoll OL 13:07
6 Marius Andreassen Ullensaker OL 15:00

Rekrutt Damer

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eline Andersen Gjerdrum OL 4:31
2 Jenny Johansen Gjerdrum OL 6:13
3 Ella Sofie Gudim Haug Gjerdrum OL 7:21
4 Eline Andersen Gjerdrum OL 8:07
5 Jenny Johansen Gjerdrum OL 9:20
6 Mina Østmundset Eidsvoll OL 10:40
7 Linea Nicolaisen Eidsvoll OL 12:31
8 Eirill Andersen Maribo Eidsvoll OL 14:53

Drømmemila Herrer

33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 13:00
2 Ståle Sønsterudbråten Gjerdrum OL 13:49 +0:49
3 Arne Saxhaug Eidsvoll OL 13:53 +0:53
4 Tor-Arve Strand Eidsvoll OL 14:46 +1:46
5 Knut Saxhaug Eidsvoll OL 15:15 +2:15
6 Kim Andre Sveen Hadeland O-lag 15:25 +2:25
7 Anders Horvei Frogner IL 15:30 +2:30
7 Andreas Sedin Ullensaker OL 15:30 +2:30
9 Øystein Rapp Gjerdrum OL 15:43 +2:43
10 Terje Bråten Ullensaker OL 15:52 +2:52
11 Håvard Gundersen Eidsvoll OL 16:06 +3:06
12 Øystein Bieltvedt Skeie Eidsvoll OL 16:27 +3:27
13 Eivind Engh Eidsvoll OL 16:32 +3:32
13 Roar Saxhaug Eidsvoll OL 16:32 +3:32
15 Tor Strand Eidsvoll OL 16:38 +3:38
16 Knut Østmundset Eidsvoll OL 17:12 +4:12
17 Simen Dehli Saxhaug Eidsvoll OL 17:38 +4:38
18 Christoffer Sletten Ullensaker OL 18:03 +5:03
19 Knut Engen Nes OL 18:32 +5:32
20 Terje Antonsen Eidsvoll OL 18:37 +5:37
21 Geir Johan Andersen Eidsvoll OL 19:07 +6:07
22 Jan Sveen Ullensaker OL 21:17 +8:17
23 Jan Tore Gundersen Eidsvoll OL 21:22 +8:22
24 Sivert Gran Sandvik Frogner IL 23:03 +10:03
25 Terje Ellefsen Ullensaker OL 26:50 +13:50
26 Morten Engebretsen Gjerdrum OL 28:27 +15:27
27 Mathias Andreassen Ullensaker OL 30:22 +17:22
28 Ivar Monsrud Nes OL 30:52 +17:52
29 Alexander Sletten Ullensaker OL 32:48 +19:48
30 Even Engh Eidsvoll OL 39:05 +26:05
31 Ivar Røyse Saxhaug Eidsvoll OL 39:15 +26:15
Kevin Rommetvedt Eidsvoll OL diskvalifisert
Alvin Andersen Maribo Eidsvoll OL diskvalifisert

Drømmemila Damer

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristine Eide Rapp Gjerdrum OL 16:24
2 Mathilde Sønsterudbråten Gjerdrum OL 17:04 +0:40
3 Hanne Rapp Gjerdrum OL 17:36 +1:12
4 Tiril Ruud Bråten Ullensaker OL 18:24 +2:00
5 Ingrid Rapp Gjerdrum OL 19:13 +2:49
6 Pernille Sønsterudbråten Gjerdrum OL 19:56 +3:32
7 Anne-Grete Austad Ullensaker OL 22:27 +6:03
8 Stine Austad Ullensaker OL 25:53 +9:29
9 Inger Døhlen Gjerdrum OL 30:03 +13:39
10 Milla Breen Ullensaker OL 31:25 +15:01
11 Nanna Bergan Frogner IL 32:39 +16:15
12 Ella Sofie Gudim Haug Gjerdrum OL 36:11 +19:47
13 Bente Aarhus Nes OL 39:17 +22:53
14 Linea Nicolaisen Eidsvoll OL 41:16 +24:52
15 Adine Roa Ullensaker OL 54:26 +38:02
Tina Bjørnstad Eidsvoll OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor