Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar o-karusell, 5. løp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell, 5. løp
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 1 juni 2016

Nybegynner

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Michael Alexander Boyle Ullensaker OL 27:05
2 Emil Rynning Eidsvoll OL 30:17
3 Marius Andreassen Ullensaker OL 31:12
4 Selma Elisabeth Nordseth Ullensaker OL 32:49
5 Oline Soma Slåstad Ullensaker OL 39:07
6 Jenny Soma Slåstad Ullensaker OL 39:35
7 Leah Larsson-Wiik Ullensaker OL 47:36
7 Jenny Larsson Ullensaker OL 47:36
Eline Andersen Gjerdrum OL diskvalifisert
Jenny Johansen Gjerdrum OL diskvalifisert

Herrer kort

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hans Larsen Gjerdrum OL 32:55
2 Andreas W. Lund Ullensaker OL 37:02 +4:07
3 Yngve Odlo Ullensaker OL 37:13 +4:18
4 Filip Aleksander Nordseth Ullensaker OL 46:30 +13:35
5 Mathias Andreassen Ullensaker OL 48:30 +15:35
6 Erlend Bjørge Bogstad Ullensaker OL 49:52 +16:57
6 Alexander Smestad Ullensaker OL 49:52 +16:57
8 Ivar Monsrud Nes OL 50:58 +18:03
9 Brage Fosstveit Ullensaker OL 56:40 +23:45
10 John Thomas Petersen Nittedal OL 56:43 +23:48
11 Alvin Andersen Maribo Eidsvoll OL 1:02:36 +29:41
11 Kevin Rommetvedt Eidsvoll OL 1:02:36 +29:41
Jan Løvli Hurdal OL diskvalifisert
Sivert Gran Sandvik Frogner IL diskvalifisert

Damer kort

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 May Brith Valen Ullensaker OL 37:03
2 Tina Økern Frogner IL 40:17 +3:14
3 Camilla Fosstveit Ullensaker OL 43:11 +6:08
4 Bente Aarhus Nes OL 51:13 +14:10
5 Solvor Bjørge Ullensaker OL 53:36 +16:33
6 Aniken Rynning Eidsvoll OL 1:00:13 +23:10
7 Mina Sofie Øveraas Ullensaker OL 1:07:28 +30:25
8 Embla Sørgård Ullensaker OL 1:07:49 +30:46
9 Nadia Victoria Rhodes Ullensaker OL 1:08:34 +31:31
Emilie Stenslet Hals Ullensaker OL diskvalifisert

Herrer mellom

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn Steinbekken Odal OL 38:27
2 Geir Johan Andersen Eidsvoll OL 38:45 +0:18
3 Odd Gundersen Eidsvoll OL 41:32 +3:05
4 Geir Elvhaug Gjerdrum OL 44:31 +6:04
5 Øistein Fagerli Næss Gjerdrum OL 45:03 +6:36
6 Tom Eidseter Eidsvoll OL 47:24 +8:57
7 Ivar Strømstad Ullensaker OL 51:03 +12:36
8 Jan Tore Gundersen Eidsvoll OL 52:16 +13:49
9 Gaute Fosstveit Ullensaker OL 52:59 +14:32
10 Terje Ellefsen Ullensaker OL 1:02:10 +23:43
11 Christoffer Sletten Ullensaker OL 1:03:25 +24:58
12 Kim Breen Ullensaker OL 1:22:57 +44:30
Jan Sveen Ullensaker OL diskvalifisert
Simen Elvhaug Gjerdrum OL diskvalifisert
Sigve Snerlebakken Aamodt Gjerdrum OL diskvalifisert
Per Sørberg Frogner IL diskvalifisert

Damer mellom

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Turid Kamstrup Hovind Ullensaker OL 43:17
2 Hanne Stenslet Ullensaker OL 59:25 +16:08
3 Inger Døhlen Gjerdrum OL 1:17:13 +33:56
4 Milla Breen Ullensaker OL 1:22:58 +39:41
Maren Røse Snerlebakken Gjerdrum OL diskvalifisert

Herrer lang

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øystein Rapp Gjerdrum OL 56:44
2 Dag Økern Frogner IL 58:19 +1:35
3 Robin Larsson Ullensaker OL 1:08:27 +11:43
4 Bent Skatvedt Ullensaker OL 1:11:15 +14:31
5 Terje Bråten Ullensaker OL 1:15:12 +18:28
6 Tron Erik Hovind Ullensaker OL 1:17:15 +20:31
7 Tor Strand Eidsvoll OL 1:24:07 +27:23
Pål Kogstad Næss Gjerdrum OL diskvalifisert
Kristian Ryen Ullensaker OL diskvalifisert
Andreas Sedin Ullensaker OL diskvalifisert
Joakim Ryen Ullensaker OL diskvalifisert

Damer lang

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne K Hovind Ullensaker OL 1:00:52
2 Anne Grethe Rustad Gjerdrum OL 1:02:11 +1:19
3 Hedda Skatvedt Ullensaker OL 1:19:11 +18:19
4 Kristine Eide Rapp Gjerdrum OL 1:19:44 +18:52
5 Hanne Rapp Gjerdrum OL 1:19:48 +18:56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor