Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar o-karusell 4.løp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell 4.løp
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 25 mai 2016

Nybegynner

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Brage Snerlebakken-Aamodt Gjerdrum OL 30:08
2 Jenny Johansen Gjerdrum OL 32:02
3 Therese Landen Gjerdrum OL 33:26
4 Wilma Bekkemoen Torbjørnsson Ullensaker OL 45:05
5 Erik Schjøtt Bakken Gjerdrum OL 1:04:20
Jonas Teksum Gjerdrum OL diskvalifisert
Marie Finkenhavn Nittedal OL diskvalifisert
Eline Andersen Gjerdrum OL diskvalifisert

Herrer kort

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Per Sørberg Frogner IL 27:17
2 Gunnar Fosstveit Ullensaker OL 32:17 +5:00
3 Sigve Snerlebakken Aamodt Gjerdrum OL 39:36 +12:19
4 Ivar Monsrud Nes OL 40:08 +12:51
5 Sindre Moe Landen Gjerdrum OL 51:36 +24:19
6 Alexander Sletten Ullensaker OL 1:04:23 +37:06

Damer kort

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nora Sørberg Frogner IL 39:36
2 Kari Kamstrup Hovind Ullensaker OL 45:11 +5:35
3 Tina Økern Frogner IL 56:32 +16:56
4 Ella Sofie Gudim Haug Gjerdrum OL 1:06:51 +27:15
Thea Flatås Gjerdrum OL diskvalifisert
Nina Sørberg Frogner IL diskvalifisert

Herrer mellom

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Knut Engen Nes OL 36:35
2 Terje Antonsen Eidsvoll OL 39:13 +2:38
3 Christoffer Sletten Ullensaker OL 43:06 +6:31
4 Tron Erik Hovind Ullensaker OL 43:22 +6:47
5 Simen Elvehaug Gjerdrum OL 43:52 +7:17
6 Gaute Fosstveit Ullensaker OL 45:05 +8:30
7 Ivar Strømstad Ullensaker OL 46:13 +9:38
8 Odd Gundersen Eidsvoll OL 47:12 +10:37
9 Simen Dehli Saxhaug Eidsvoll OL 47:55 +11:20
10 Håvard Gundersen Eidsvoll OL 47:59 +11:24
11 Yngve Finkenhavn Nittedal OL 53:39 +17:04
12 Jan Tore Gundersen Eidsvoll OL 54:54 +18:19
13 Hans Larsen Gjerdrum OL 1:01:45 +25:10

Damer mellom

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Turid Kamstrup Hovind Ullensaker OL 40:53
2 Pernille Sønsterudbråten Gjerdrum OL 43:00 +2:07
3 Linda Engen Nes OL 47:13 +6:20
4 Lene Teksum Gjerdrum OL 1:07:25 +26:32

Herrer lang

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Carl Erik Wasberg Oppsal Orientering 47:08
2 Øistein Fagerli Næss Gjerdrum OL 49:28 +2:20
3 Øystein Rapp Gjerdrum OL 50:55 +3:47
4 Andreas Sedin Ullensaker OL 54:08 +7:00
5 Terje Bråten Ullensaker OL 54:32 +7:24
6 Even Nygaard Østreng Gjerdrum OL 1:02:10 +15:02
7 Per Østereng Gjerdrum OL 1:02:18 +15:10
8 Sindre Økern Frogner IL 1:09:45 +22:37
9 Mathias Andreassen Ullensaker OL 1:17:50 +30:42
Robin Larsson Ullensaker OL diskvalifisert
Pål Kogstad Næss Gjerdrum OL diskvalifisert

Damer lang

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 45:38
2 Kristine Eide Rapp Gjerdrum OL 55:48 +10:10
3 Anne K Hovind Ullensaker OL 56:28 +10:50
Hanne Rapp Gjerdrum OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor