Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar o-karusell 3.løp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell 3.løp
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 18 mai 2016

Nybegynner

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Emma Finstad Nes OL 41:23
2 Mari Taraldrud Nes OL 41:40
3 Maren Julie Finstad Nes OL 41:53
4 Tina Bjørnstad Eidsvoll OL 52:03
Christine Henriksen Ullensaker OL diskvalifisert
Marianne Henriksen Ullensaker OL diskvalifisert

Herrer kort

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ivar Monsrud Nes OL 34:48
2 Alexander Sletten Ullensaker OL 53:39 +18:51
3 Jens K Nyerød Nes OL 54:26 +19:38
4 Erlend Bjørge Bogstad Ullensaker OL 55:22 +20:34
5 Jan Løvli Hurdal OL 55:50 +21:02

Damer kort

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bente Aarhus Nes OL 49:21
2 Eli Anne Nyerød Nes OL 54:12 +4:51
3 Solvor Bjørge Ullensaker OL 57:05 +7:44
4 Emilie Stenslet Hals Ullensaker OL 1:00:53 +11:32

Herrer mellom

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tommy Skårbø Ullensaker OL 43:28
2 Simen Elvhaug Gjerdrum OL 49:45 +6:17
3 Terje Antonsen Eidsvoll OL 51:41 +8:13
4 Bjørn Steinbekken Odal OL 52:10 +8:42
5 Geir Elvhaug Gjerdrum OL 53:44 +10:16
6 John Thomas Petersen Nittedal OL 55:52 +12:24
7 Odd Gundersen Eidsvoll OL 57:18 +13:50
8 Ivar Strømstad Ullensaker OL 58:58 +15:30
9 Jan Tore Gundersen Eidsvoll OL 59:54 +16:26
10 Christoffer Sletten Ullensaker OL 1:00:30 +17:02
11 Terje Ellefsen Ullensaker OL 1:01:07 +17:39
12 Stein Erik Evensen Nes OL 1:01:08 +17:40
13 Robert Øksnes Gjerdrum OL 1:10:09 +26:41
14 Sivert Gran Sandvik Frogner IL 1:19:15 +35:47
15 Stian Moseide Sørlie Gjerdrum OL 1:20:43 +37:15
16 Andreas W. Lund Ullensaker OL 1:21:20 +37:52
17 Gaute Fosstveit Ullensaker OL 1:31:37 +48:09

Damer mellom

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanne Stenslet Ullensaker OL 1:09:19
2 Inger Døhlen Gjerdrum OL 1:16:04 +6:45
3 Thea Fagerhaug Gjerdrum OL 1:29:35 +20:16
Hanne Sørensen Gjerdrum OL diskvalifisert

Herrer lang

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øyvind Steinbekken Odal OL 43:37
2 Terje Bråten Ullensaker OL 55:36 +11:59
3 Tor-Arve Strand Eidsvoll OL 1:05:10 +21:33
4 Tor Strand Eidsvoll OL 1:05:29 +21:52
5 Kristian Ryen Ullensaker OL 2:00:41 +1:17:04
Bent Skatvedt Ullensaker OL diskvalifisert

Damer lang

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Hedda Skatvedt Ullensaker OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor