Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar o-karusell 2.løp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell 2.løp
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 11 mai 2016

Nybegynner

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ella Sofie Gudim Haug Gjerdrum OL 30:33
2 Wilma Bekkemoen Torbjørnsson Ullensaker OL 30:34
3 Christine Henriksen Ullensaker OL 36:40
4 Marianne Henriksen Ullensaker OL 36:53
5 Ragnhild Fagerli Næss Gjerdrum OL 39:08
6 Liv Isabelle Gullbrandsen Ullensaker OL 43:58
Sindre Økern Frogner IL diskvalifisert

Herrer kort

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Alexander Smestad Ullensaker OL 23:22
2 Hans Larsen Gjerdrum OL 27:18 +3:56
3 Ivar Monsrud Nes OL 33:02 +9:40
4 Sivert Sandvik Frogner IL 34:40 +11:18
5 Morten Engebretsen Gjerdrum OL 34:56 +11:34
6 Mathias Andreassen Ullensaker OL 35:55 +12:33
7 Erlend Bjørge Bogstad Ullensaker OL 38:08 +14:46
8 Filip Aleksander Nordseth Ullensaker OL 48:34 +25:12
9 Jan Løvli Hurdal OL 54:52 +31:30

Damer kort

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Berit Saxhaug Eidsvoll OL 27:19
2 Anne Berg Gjøllberg Larvik OK 32:47 +5:28
3 Emilie Stenslet Hals Ullensaker OL 44:22 +17:03
4 Nora Sørberg Frogner IL 58:14 +30:55
5 Nina Sørberg Frogner IL 58:37 +31:18
Anne Sjønnesten Nittedal OL diskvalifisert

Herrer mellom

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Simen Elvhaug Gjerdrum OL 38:07
2 Odd Gundersen Eidsvoll OL 39:47 +1:40
3 Ivar Strømstad Ullensaker OL 41:41 +3:34
4 Jan Tore Gundersen Eidsvoll OL 42:24 +4:17
5 Lars Saxhaug Eidsvoll OL 42:56 +4:49
6 Geir Elvhaug Gjerdrum OL 43:50 +5:43
7 Terje Ellefsen Ullensaker OL 45:44 +7:37
8 Simen Dehli Saxhaug Eidsvoll OL 47:07 +9:00
9 Roar Saxhaug Eidsvoll OL 47:17 +9:10
10 Sigve Snerlebakken Aamodt Gjerdrum OL 58:48 +20:41
11 Alexander Sletten Ullensaker OL 1:23:31 +45:24

Damer mellom

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Thea Fagerhaug Gjerdrum OL 38:34
2 Hanne Sørensen Gjerdrum OL 40:19 +1:45
3 Hanne Stenslet Ullensaker OL 42:54 +4:20
4 Heidi Østli Gjerdrum OL 43:10 +4:36
5 Pernille Sønsterudbråten Gjerdrum OL 48:49 +10:15

Herrer lang

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tommy Skårbø Ullensaker OL 37:02
2 Dag Økern Frogner IL 43:18 +6:16
3 Øistein Fagerli Næss Gjerdrum OL 45:56 +8:54
4 Mats Torbiornsson Ullensaker OL 47:21 +10:19
5 Andreas Sedin Ullensaker OL 47:55 +10:53
6 Tor Strand Eidsvoll OL 49:57 +12:55
7 Christoffer Sletten Ullensaker OL 51:10 +14:08
8 Pål Kogstad Næss Gjerdrum OL 54:18 +17:16
9 Even Nygaard Østreng Gjerdrum OL 54:22 +17:20
10 Per Østereng Gjerdrum OL 54:34 +17:32

Damer lang

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hedda Skatvedt Ullensaker OL 50:00
2 Marita Hernandez OL Toten-Troll 55:46 +5:46

WOD

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oda Martine Gudim Haug Gjerdrum OL 16:50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor