Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Flatene Skule

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Flatene Skule
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 11 mai 2016

A-lang menn

2 690 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas                          Haug Førde IL 20:21 7:33
2 Torbjørn                         Os Førde IL 25:11 +4:50 9:21
3 Marius                           Dalin Førde IL 26:02 +5:41 9:40
4 Gunnar                           Gytri Førde IL 26:39 +6:18 9:54
5 Trygve Nummedal                  Os Førde IL 29:22 +9:01 10:55
6 Johan                            Magerøy Førde IL 30:35 +10:14 11:22
7 Kurt                             Grønli Førde IL 31:09 +10:48 11:34
8 Bjørn Olav                       Øvrebø Førde IL 36:30 +16:09 13:34
9 Helge                            Schei Førde IL 42:36 +22:15 15:50
10 Steinar                          Lote Førde IL 44:22 +24:01 16:29
Torodd                           Os Førde IL diskvalifisert

A-lang kvinner

2 690 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje                            Sørbø Førde IL 36:38 13:37

A-kort menn

1 920 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegar                            Hole Førde IL 21:29 11:11
2 Knut Even                        Hole Førde IL 25:33 +4:04 13:18
3 Egil                             Nestande Førde IL 30:49 +9:20 16:03
4 Anders Mallasvik                 Os Førde IL 42:12 +20:43 21:58
5 Karl                             Mettenes Førde IL 1:06:26 +44:57 34:36

A-kort kvinner

1 920 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anja                             Hole Førde IL 32:02 16:41
2 Laila                            Gjengedal Tambarskjelvar IL 42:12 +10:10 21:58
3 Brita E.                         Grønli Førde IL 56:14 +24:12 29:17

C-løype menn

1 440 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aron Nagan Hjelle Førde IL 19:34 13:35
2 Mathias Flølo Førde IL 22:06 +2:32 15:20
3 Torstein                         Nydal Førde IL 22:16 +2:42 15:27
4 Sveiung                          Rundereim Førde IL 22:19 +2:45 15:29
5 Brage                            Dalin Førde IL 29:40 +10:06 20:36

C-løype kvinner

1 440 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Løken Førde IL 19:53 13:48
2 Gulla Langedal Sortland Førde IL 24:56 +5:03 17:18
3 Sanna Langedal Sortland Førde IL 25:12 +5:19 17:30

N-løype

610 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Gro                              Eliasen Førde IL 16:08 26:26
0 Thedor                           Fink Førde IL 16:06 26:23
0 Erlend                   Husevåg-Lobben Førde IL 8:29 13:54
0 Sigurd                Husevåg-Lobben Førde IL 4:57 8:06
0 Elisabeth                        Kusslid Førde IL 14:56 24:28
Ann Therese                      Kusslid Førde IL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor