Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Vieåsen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Vieåsen
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 4 mai 2016

A-lang menn

2 860 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas                          Haug Førde IL 29:50 10:25
2 Torbjørn                         Os Førde IL 30:59 +1:09 10:50
3 Marius                           Dalin Førde IL 36:43 +6:53 12:50
4 Norvald                          Ospehaug Tambarskjelvar IL 38:42 +8:52 13:31
5 Trygve Nummedal                  Os Førde IL 39:29 +9:39 13:48
6 Johan                            Magerøy Førde IL 46:17 +16:27 16:10
7 Egil                             Nestande Førde IL 46:54 +17:04 16:23
8 Yngve                            Årdal Førde IL 48:32 +18:42 16:58
Jon Anders                       Schei Førde IL diskvalifisert
Siver Vinjevoll Årdal Førde IL diskvalifisert

A-lang kvinner

2 860 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingunn Schei Ås IL 43:40 15:16

A-kort menn

1 850 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegar                            Hole Førde IL 31:06 16:48
2 Knut Even                        Hole Førde IL 32:57 +1:51 17:48
3 Anders Mallasvik                 Os Førde IL 38:05 +6:59 20:35
4 Oddvar                           Gjelsvik Førde IL 51:05 +19:59 27:36

A-kort kvinner

1 850 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ann Therese                      Kusslid Førde IL 27:17 14:44
2 Anja                             Hole Førde IL 31:22 +4:05 16:57

C-løype menn

1 440 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurd                Husevåg-Lobben Førde IL 29:40 20:36
2 Johan                Husevåg-Lobben Førde IL 30:25 +0:45 21:07
3 Torstein                         Nydal Førde IL 44:24 +14:44 30:50
4 Aron Nagan Hjelle Førde IL 44:32 +14:52 30:55
5 Sveiung                          Rundereim Førde IL 46:21 +16:41 32:11
6 Liv Løken Førde IL 46:28 +16:48 32:16
7 Brage                            Dalin Førde IL 47:48 +18:08 33:11

C-løype kvinner

1 440 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Margunn                          Gryte Førde IL 27:36 19:10

N-løype

1 120 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Elias                            Haug Førde IL 30:14 26:59
0 Sigrid                           Haug Førde IL 25:27 22:43
0 Erlend                   Husevåg-Lobben Førde IL 23:14 20:44
0 Karoline Ospehaug                Kjenes Førde IL 18:12 16:15
0 Sivert                           Kjenes Førde IL 15:58 14:15
0 Sol                              Klakegg Førde IL 18:23 16:24
0 Vårin                            Klakegg Førde IL 26:30 23:39
0 Elisabeth                        Kusslid Førde IL 17:10 15:19
0 Eva-Lovise                       Nøtseth Førde IL 30:41 +0:27 27:23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor