Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar sprint-karusell 3.løp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar sprint-karusell 3.løp
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 20 april 2016

Nybegynner

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Brage Snerlebakken-Aamodt Gjerdrum OL 17:18
2 Milla Breen Ullensaker OL 18:15
3 Adine Roa Ullensaker OL 18:18
4 Ida Breen Ullensaker OL 28:59
5 Mikaela Spaberg Ullensaker OL 29:18

Damer mellom

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nora Sørberg Frogner IL 22:47
2 Nina Sørberg Frogner IL 23:05 +0:18
3 Emilie Stenslet Hals Ullensaker OL 28:29 +5:42

Herrer mellom

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tommy Skårbø Ullensaker OL 12:59
2 Sigve Snerlebakken Aamodt Gjerdrum OL 21:10 +8:11
3 Alexander Sletten Ullensaker OL 41:52 +28:53

Damer lang

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tiril Ruud Bråten Ullensaker OL 24:46
2 Hedda Skatvedt Ullensaker OL 25:14 +0:28
3 Hanne Stenslet Ullensaker OL 32:35 +7:49

Herrer lang

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anders Horvei Frogner IL 19:25
2 Bent Skatvedt Ullensaker OL 19:56 +0:31
3 Øisten Fagerli Næss Gjerdrum OL 20:48 +1:23
4 Øystein Rapp Gjerdrum OL 22:23 +2:58
5 Even Nygaard Østreng Gjerdrum OL 24:03 +4:38
6 Andreas Sedin Ullensaker OL 24:24 +4:59
7 Terje Bråten Ullensaker OL 25:07 +5:42
8 Pål Kogstad Næss Gjerdrum OL 26:01 +6:36
8 Sindre Økern Frogner IL 26:01 +6:36
10 Erik Sedin Ullensaker OL 26:36 +7:11
11 Christoffer Sletten Ullensaker OL 26:47 +7:22
12 Gunnar Fosstveit Ullensaker OL 27:55 +8:30
13 Simen Elvhaug Gjerdrum OL 28:51 +9:26
14 Gaute Fosstveit Ullensaker OL 28:53 +9:28
15 Mads Langøy Frogner IL 31:00 +11:35
16 Robert Øksnes Gjerdrum OL 34:51 +15:26
17 Terje Ellefsen Ullensaker OL 40:38 +21:13

Arrangør

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Per Sørberg Frogner IL fullført
2 Nanna Bergan Frogner IL fullført
3 Gry Anita Alnæs Frogner IL fullført
4 Amund Hoel Frogner IL fullført
5 Erik Hoel Frogner IL fullført
6 Torunn Hoel Frogner IL fullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor