Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar sprint-karusell 2.løp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar sprint-karusell 2.løp
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 13 april 2016

Nybegynner

26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sander Nytrøen Gjerdrum OL 8:18
2 Kristian Skuterud Gjerdrum OL 8:34
3 Tobias Eriksen Gjerdrum OL 8:49
4 Jørgen Pettersen Gjerdrum OL 9:01
5 Olaus Bentzen Gjerdrum OL 9:19
6 Herman Hvideberg Moer Gjerdrum OL 13:27
7 Ulrik Tvedt Gjerdrum OL 13:28
8 Ole Marius Eriksen Gjerdrum OL 13:36
9 Mia Østreng Gjerdrum OL 14:41
10 Julie Kulsrud Gjerdrum OL 14:42
11 Anniken Holthe Gjerdrum OL 15:01
12 Mathias Andreassen Ullensaker OL 15:35
13 Solvor Bjørge Ullensaker OL 17:20
14 Adine Roa Ullensaker OL 17:32
15 Milla Breen Ullensaker OL 17:33
16 Aminda Bengtson Gjerdrum OL 17:35
17 Julie Hvideberg Moer Gjerdrum OL 17:41
18 Magnus Bogetvedt Gjerdrum OL 18:04
19 Erik Vamsæter Gjerdrum OL 18:10
20 Ragnhild Fagerli Næss Gjerdrum OL 20:49
21 Kristian Ånerud Gjerdrum OL 21:07
22 Mille Øiom Gjerdrum OL 21:55
23 Alexander Sletten Ullensaker OL 22:58
24 Kristoffer Engebretsen Gjerdrum OL 23:35
25 Sigve Snerlebakken Aamodt Gjerdrum OL 23:44
Magnus Bogetvedt Gjerdrum OL diskvalifisert

Damer mellom

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Pernille Sønsterudbråten Gjerdrum OL 19:03
2 Thea Fagerhaug Gjerdrum OL 21:48 +2:45
3 Hanne Sørensen Gjerdrum OL 26:18 +7:15
4 Jessica Bengtson Gjerdrum OL 27:38 +8:35
5 Monica Moer Gjerdrum OL 27:49 +8:46
6 Ragnhild Fagerli Næss Gjerdrum OL 38:04 +19:01
7 Nora Sørberg Frogner IL 49:31 +30:28
8 Nina Sørberg Frogner IL 49:50 +30:47
9 Camilla Fosstveit Ullensaker OL 50:46 +31:43

Herrer mellom

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øisten Fagerli Næss Gjerdrum OL 15:56
2 Even Nygaard Østreng Gjerdrum OL 17:40 +1:44
3 Tommy Skårbø Ullensaker OL 23:57 +8:01
4 Robert Øksnes Gjerdrum OL 25:03 +9:07
5 Christoffer Sletten Ullensaker OL 25:36 +9:40
6 Matias Andreassen Ullensaker OL 37:27 +21:31
7 Erlend Bjørge Bogstad Ullensaker OL 42:44 +26:48
8 Brage Fosstveit Ullensaker OL 50:42 +34:46

Damer lang

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tiril Ruud Bråten Ullensaker OL 21:25
2 Mari Hernandez OL Toten-Troll 23:57 +2:32

Herrer lang

20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eirik Rustad Gjerdrum OL 14:34
2 Lars Grimstad Gjerdrum OL 17:37 +3:03
3 Bent Skatvedt Ullensaker OL 20:02 +5:28
4 Andreas Sedin Ullensaker OL 20:36 +6:02
5 Terje Bråten Ullensaker OL 20:57 +6:23
6 Glenn Bergersen Eidskog OL 21:19 +6:45
7 Gaute Fosstveit Ullensaker OL 23:31 +8:57
8 Olaus Oserud Bentsen Gjerdrum OL 23:58 +9:24
9 Erik Sedin Ullensaker OL 24:17 +9:43
10 Stian Moseide Sørlie Gjerdrum OL 25:01 +10:27
11 Joakim Ryen Ullensaker OL 30:50 +16:16
12 Kristian Ryen Ullensaker OL 30:53 +16:19
13 Terje Ellefsen Ullensaker OL 36:48 +22:14
14 Geir Elvhaug Gjerdrum OL 39:36 +25:02
15 Per Sørberg Frogner IL 40:34 +26:00
16 Sivert Sandvik Frogner IL 41:23 +26:49
17 Håvard Sveen Gjerdrum OL 48:01 +33:27
Henrik Furu Gjerdrum OL diskvalifisert
Simen Elvhaug Gjerdrum OL diskvalifisert
Anders Kronberg Gjerdrum OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor