Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar sprint-karusell 1.løp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar sprint-karusell 1.løp
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 6 april 2016

Nybegynner

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Wilma Bekkemoen Torbjørnsson Ullensaker OL 20:46
2 Alvin Andersen Maribo Eidsvoll OL 21:26
3 Mathias Andreassen Ullensaker OL 21:56
4 Erik Dehli Saxhaug Eidsvoll OL 25:08
5 Marius Andreassen Ullensaker OL 25:48
6 Julian Andreassen Ullensaker OL 25:49
7 Eirill Andersen Maribo Eidsvoll OL 26:46
8 Alexander Sletten Ullensaker OL 27:42
9 Philip Fossum Kristoffersen Ullensaker OL 27:43
10 Kevin Rommetvedt Eidsvoll OL 27:45

Damer mellom

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nanna Bergan Frogner IL 25:21
2 Emilie Stenslet Hals Ullensaker OL 31:04 +5:43
3 Nora Sørberg Frogner IL 33:58 +8:37
4 Thea Flatås Gjerdrum OL 35:20 +9:59
5 Ragnhild Fagerli Næss Gjerdrum OL 38:08 +12:47
Live Arntsen Gjerdrum OL diskvalifisert

Herrer mellom

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tommy Skårbø Ullensaker OL 13:30
2 Erik Sedin Ullensaker OL 14:25 +0:55
3 Stian Moseide Sørlie Gjerdrum OL 21:00 +7:30
4 Simen Elvhaug Gjerdrum OL 23:57 +10:27
5 Christoffer Sletten Ullensaker OL 26:09 +12:39
6 Jan Sveen Ullensaker OL 28:13 +14:43
7 Morten Engebretsen Gjerdrum OL 28:33 +15:03
8 Erlend Bjørge Bogstad Ullensaker OL 29:48 +16:18
9 Sivert Sandvik Frogner IL 30:01 +16:31
10 Per Sørberg Frogner IL 32:58 +19:28
11 Mathias Andreassen Ullensaker OL 36:54 +23:24
12 Alexander Sletten Ullensaker OL 37:23 +23:53
12 Philip Fossum Kristoffersen Ullensaker OL 37:23 +23:53
14 Brage Fosstveit Ullensaker OL 42:42 +29:12

Damer lang

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Kamstrup Hovind Ullensaker OL 22:48
2 Ingrid Eide Rapp Gjerdrum OL 28:31 +5:43
3 Lene Kinneberg Gjerdrum OL 30:25 +7:37
4 Ida Engen Nes OL 34:20 +11:32
5 Hanne Stenslet Ullensaker OL 38:41 +15:53
6 Kristine Eide Rapp Gjerdrum OL 39:06 +16:18
7 Hedda Skatvedt Ullensaker OL 43:33 +20:45
8 Pernille Sønsterudbråten Gjerdrum OL 43:37 +20:49
9 Kari Kamstrup Hovind Ullensaker OL 44:03 +21:15
10 Anne Arntsen Gjerdrum OL 47:34 +24:46

Herrer lang

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eirik Rustad Gjerdrum OL 19:31
2 Bent Skatvedt Ullensaker OL 22:22 +2:51
3 Robin Larsson Ullensaker OL 25:39 +6:08
4 Knut Engen Nes OL 26:10 +6:39
5 Tor Strand Eidsvoll OL 27:07 +7:36
6 Øisten Fagerli Næss Gjerdrum OL 28:24 +8:53
7 Andreas Sedin Ullensaker OL 28:37 +9:06
8 Roar Saxhaug Eidsvoll OL 30:49 +11:18
9 Aslak Kinneberg Gjerdrum OL 31:13 +11:42
10 Gaute Fosstveit Ullensaker OL 31:17 +11:46
11 John Thomas Petersen Nittedal OL 33:24 +13:53
12 Anders Horvei Frogner IL 50:51 +31:20
Pål Kogstad Næss Gjerdrum OL diskvalifisert

Arrangør

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Terje Bråten Ullensaker OL fullført
2 Tiril Ruud Bråten Ullensaker OL fullført
3 Trine Ruud Bråten Ullensaker OL fullført
4 Terje Ellefsen Ullensaker OL fullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor