Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen # 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen # 6
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 26 mai 2016

1,5 N

1 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Ragnhild Synnøve Løes Aasgaard Indre Østfold OK 24:21 14:19
0 Gurine Bergland Indre Østfold OK 40:14 +15:53 23:40
0 Ask Bakke Ødegaard Indre Østfold OK 30:27 +6:06 17:54
0 Trym Østbye Indre Østfold OK 15:00 8:49

2,5 C

2 700 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 27:54 10:20
2 Tom Sandham Indre Østfold OK 28:46 +0:52 10:39
3 Sebastian Engen Indre Østfold OK 34:25 +6:31 12:44
4 Jenny Foss Gulliksen Indre Østfold OK 36:58 +9:04 13:41
5 Sander Bystrøm Indre Østfold OK 38:44 +10:50 14:20
6 Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK 40:01 +12:07 14:49
7 Eline Myhrvold Indre Østfold OK 40:59 +13:05 15:10
7 Ellen Strengen Indre Østfold OK 40:59 +13:05 15:10
9 Tidemann Lier Indre Østfold OK 41:00 +13:06 15:11
10 Hans Peder Bergland Indre Østfold OK 41:23 +13:29 15:19
11 Vidar Wiig Indre Østfold OK 41:49 +13:55 15:29
12 Per Valsgård Indre Østfold OK 46:51 +18:57 17:21
13 Ada Gulliksen Indre Østfold OK 1:04:43 +36:49 23:58
14 Sondre Aasgaard Indre Østfold OK 1:18:26 +50:32 29:02
15 Steven Losoa Indre Østfold OK 1:18:28 +50:34 29:03

4,0 A

3 800 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Asle Sagli Gudim Indre Østfold OK 38:07 10:01
2 Sture Ottesen Indre Østfold OK 39:35 +1:28 10:25
3 Jørgen Vister Indre Østfold OK 39:45 +1:38 10:27
4 Vegar Skinne Indre Østfold OK 41:23 +3:16 10:53
5 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 41:33 +3:26 10:56
6 Mats Nygård Indre Østfold OK 42:18 +4:11 11:07
7 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 46:04 +7:57 12:07
8 Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK 47:29 +9:22 12:29
9 Bente Line Indre Østfold OK 48:16 +10:09 12:42
10 Roy Vidar Johannesen Indre Østfold OK 49:11 +11:04 12:56
11 Kjell Erik Kristiansen Indre Østfold OK 52:55 +14:48 13:55
12 Per Oskar Larsen Indre Østfold OK 54:32 +16:25 14:21
13 Tore Aaberg Indre Østfold OK 57:07 +19:00 15:01
14 Theodor Lier Indre Østfold OK 57:54 +19:47 15:14
15 Trond Retteraasen Indre Østfold OK 59:02 +20:55 15:32
16 Sigvart Eugen Bergland Indre Østfold OK 59:55 +21:48 15:46
17 Frank Bjøringsøy Indre Østfold OK 1:00:06 +21:59 15:48
18 Bjørn Fjeldstad Kristiansand OK 1:01:39 +23:32 16:13
19 Haakon Johannesen Indre Østfold OK 1:04:35 +26:28 16:59
20 Maren Gulliksen Indre Østfold OK 1:11:41 +33:34 18:51
21 Ole Sofus Haakaas Indre Østfold OK 1:12:34 +34:27 19:05
22 Ina Blågestad Indre Østfold OK 1:20:55 +42:48 21:17
23 Anne Lise Nyengen Indre Østfold OK 1:22:27 +44:20 21:41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018