Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen # 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen # 3
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 28 april 2016

1,5 N

1 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Hanne Gurine Bergland Indre Østfold OK 36:39 26:10
0 Sebastian Engen Indre Østfold OK 19:23 13:50
0 Elias Eriksson Indre Østfold OK 38:20 +1:41 27:22
0 Una Retteraasen Indre Østfold OK 37:53 +1:14 27:03
0 Trym Østbye Indre Østfold OK 19:23 13:50

2,5 C

2 500 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Bystrøm Indre Østfold OK 33:02 13:12
2 Tidemann Lier Indre Østfold OK 35:03 +2:01 14:01
3 Hans Peder Bergland Indre Østfold OK 44:06 +11:04 17:38
4 Eline Myhrvold Indre Østfold OK 47:07 +14:05 18:50
5 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 47:57 +14:55 19:10
6 Aleksander Skaarer Finnestad Indre Østfold OK 49:01 +15:59 19:36
7 Marius Johannes Dangstorp Indre Østfold OK 49:03 +16:01 19:37
8 Halvor Nærby Indre Østfold OK 50:17 +17:15 20:06
9 Anna Nærby Indre Østfold OK 50:18 +17:16 20:07
10 Per Valsgård Indre Østfold OK 50:28 +17:26 20:11
11 Merethe Olsen Indre Østfold OK 51:27 +18:25 20:34

4,0 A

4 000 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Asle Sagli Gudim Indre Østfold OK 32:42 8:10
2 Bjørn Erik Glomsrud Indre Østfold OK 33:09 +0:27 8:17
3 Rune Blågestad Indre Østfold OK 33:52 +1:10 8:28
4 Sture Ottesen Indre Østfold OK 36:02 +3:20 9:00
5 Dag Arne Lier Indre Østfold OK 36:09 +3:27 9:02
6 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 39:07 +6:25 9:46
7 Frank Sandberg Indre Østfold OK 39:46 +7:04 9:56
8 Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK 42:33 +9:51 10:38
9 Kjell-Erik Kristiansen Indre Østfold OK 43:15 +10:33 10:48
10 Rune Nygård Indre Østfold OK 44:35 +11:53 11:08
11 Tom Vegard Feltstykket Indre Østfold OK 46:25 +13:43 11:36
12 Frank Johannes Bjøringsøy Indre Østfold OK 49:39 +16:57 12:24
13 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 50:16 +17:34 12:34
14 Tore Sandem Indre Østfold OK 52:29 +19:47 13:07
15 Tore Aaberg Indre Østfold OK 54:18 +21:36 13:34
16 Sebastian Austeneberg Indre Østfold OK 54:48 +22:06 13:42
17 Vegar Skinne Indre Østfold OK 55:32 +22:50 13:53
18 Sigvart Bergland Indre Østfold OK 59:30 +26:48 14:52
19 Theodor Lier Indre Østfold OK 1:08:39 +35:57 17:09
20 Per Oskar Larsen Indre Østfold OK 1:12:06 +39:24 18:01
21 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 1:22:22 +49:40 20:35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor