Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen # 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen # 2
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 21 april 2016

1,5 N

1 400 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Signe Christoffersen Indre Østfold OK 21:12 15:08
0 Eliaz Eriksson Indre Østfold OK 12:27 8:53
0 Felix Herland Indre Østfold OK 16:51 12:02
0 Tuva Marie Hermansen Indre Østfold OK 22:06 +0:54 15:47
0 Aksel Rekdal Johansen Indre Østfold OK 11:18 8:04
0 Emil Rekdal Johansen Indre Østfold OK 15:44 11:14
0 Isabelle Mathisen Indre Østfold OK 25:30 +4:18 18:12
0 Una Retteraasen Indre Østfold OK 25:30 +4:18 18:12
0 Fabian Ulfsby Indre Østfold OK 16:44 11:57
0 Pauline Valsgård Indre Østfold OK 17:02 12:10
0 Agathe Øiseth Indre Østfold OK 17:40 12:37
0 Trym Østbye Indre Østfold OK 9:37 6:52

2,5 C

2 400 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øivind Eriksen Indre Østfold OK 31:34 13:09
2 Hans Peder Bergland Indre Østfold OK 32:48 +1:14 13:40
3 Vilde Retteraasen Indre Østfold OK 34:23 +2:49 14:19
4 Ada Gulliksen Indre Østfold OK 36:45 +5:11 15:18
5 Per Valsgård Indre Østfold OK 38:55 +7:21 16:12
6 Elma Gudim Indre Østfold OK 40:12 +8:38 16:45
7 Sander Bystrøm Indre Østfold OK 42:13 +10:39 17:35
8 Merete Olsen Indre Østfold OK 47:14 +15:40 19:40
9 Tidemann Lier Indre Østfold OK 59:35 +28:01 24:49
Eline Signore Myhrvold Indre Østfold OK ikke startet

4,0 A

4 500 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thomas Bedin Indre Østfold OK 35:22 7:51
2 Rune Blågestad Indre Østfold OK 40:37 +5:15 9:01
3 Sture Ottesen Indre Østfold OK 42:25 +7:03 9:25
4 Sigvart Bergland Indre Østfold OK 44:05 +8:43 9:47
4 Asle Gudim Indre Østfold OK 44:05 +8:43 9:47
6 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 44:12 +8:50 9:49
7 Rune Nygård Indre Østfold OK 46:16 +10:54 10:16
8 Kent Vidar Kopperud Indre Østfold OK 46:49 +11:27 10:24
9 Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 47:10 +11:48 10:28
10 Vegar Skinne Indre Østfold OK 47:12 +11:50 10:29
11 Dag Arne Lier Indre Østfold OK 48:37 +13:15 10:48
12 Frank Sandberg Indre Østfold OK 48:44 +13:22 10:49
13 Roy Vidar Johansen Indre Østfold OK 53:04 +17:42 11:47
14 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 53:19 +17:57 11:50
15 Ann Helen Aabogen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 57:44 +22:22 12:49
16 Frank Johannes Bjøringsøy Indre Østfold OK 1:02:01 +26:39 13:46
17 Theodor Lier Indre Østfold OK 1:06:57 +31:35 14:52
18 Elida Gudim Indre Østfold OK 1:12:55 +37:33 16:12
19 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 1:15:58 +40:36 16:52
20 Ina Blågestad Indre Østfold OK 1:39:32 +1:04:10 22:07
21 Anne Lise Nyengen Indre Østfold OK 1:39:34 +1:04:12 22:07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor