Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen #1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen #1
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 14 april 2016

1,5 N

1 900 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Gurine Bergland Indre Østfold OK 40:27 21:17
0 Marius Dangstorp Indre Østfold OK 18:17 9:37
0 Sebastian Enger Indre Østfold OK 18:26 9:42
0 Elias Eriksson Indre Østfold OK 47:09 +6:42 24:48
0 Alexander Finnestad Indre Østfold OK 19:02 10:01
0 Emil Johansen Indre Østfold OK 33:56 17:51

2,5 C

2 500 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even Storheier Indre Østfold OK 34:33 13:49
2 Eriksen Indre Østfold OK 39:10 +4:37 15:40
3 Anna Nærby Indre Østfold OK 39:11 +4:38 15:40
4 Eline Signore Myhrvold Indre Østfold OK 45:02 +10:29 18:00
5 Per Valsgård Indre Østfold OK 46:48 +12:15 18:43
6 Vilde Retteraasen Indre Østfold OK 51:21 +16:48 20:32
7 Hans Peder Bergland Indre Østfold OK 51:29 +16:56 20:35
8 Ada Gulliksen Indre Østfold OK 51:42 +17:09 20:40
9 Halvor Nærby Indre Østfold OK 56:40 +22:07 22:40
10 Kristian Sletner Indre Østfold OK 58:42 +24:09 23:28
Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK diskvalifisert

4,0 A

3 500 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigmund Vister Indre Østfold OK 30:07 8:36
2 Jørgen Vister Halden SK 33:31 +3:24 9:34
3 Rune Blågestad Indre Østfold OK 34:33 +4:26 9:52
4 Sigvart Bergland Indre Østfold OK 35:13 +5:06 10:03
5 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 35:17 +5:10 10:04
6 Vegar Skinne Indre Østfold OK 37:39 +7:32 10:45
7 Sture Ottesen Indre Østfold OK 37:47 +7:40 10:47
8 Kent Vidar Kopperud Indre Østfold OK 39:18 +9:11 11:13
9 Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 39:25 +9:18 11:15
10 Roy Vidar Johanessen Indre Østfold OK 40:20 +10:13 11:31
11 Bente Line Indre Østfold OK 40:43 +10:36 11:38
12 Torill Vister Indre Østfold OK 42:38 +12:31 12:10
13 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 43:12 +13:05 12:20
14 Tore Sandem Indre Østfold OK 45:00 +14:53 12:51
15 Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 47:00 +16:53 13:25
16 Theodor Lier Indre Østfold OK 48:30 +18:23 13:51
17 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 1:00:46 +30:39 17:21
Thomas Bedin Indre Østfold OK diskvalifisert
Ina Blågestad Indre Østfold OK diskvalifisert
Anne Lise Nyengen Indre Østfold OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor