Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nammo-cup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-cup 1
Arrangørorganisasjoner: Ringsaker OK / Vang OL
Dato: onsdag 27 april 2016

D 11-12

1 950 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 13:24 6:52
2 Emma Dåsnes Vang OL 15:05 +1:41 7:44
3 Emma Visted-Hansen Gjø-Vard OL 17:36 +4:12 9:01
4 Anne Frøisland Vang OL 18:00 +4:36 9:13
5 Mari Ovidia Ranestad Hamar OK 19:03 +5:39 9:46
6 Serine Jørgensen Lillehammer OK 21:01 +7:37 10:46
7 Guro Fejerskov Molstad Ringsaker OK 22:30 +9:06 11:32
Guro Lilleby Vang OL diskvalifisert
Selma Bjørnsgaard Lenndin Lillehammer OK brutt

D 13-14

2 120 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 15:07 7:07
2 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 16:24 +1:17 7:44
3 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 16:45 +1:38 7:54
4 Berthe Teslo Hadeland OL 18:50 +3:43 8:53
5 Oline Hyttebakk Løten o-lag 19:48 +4:41 9:20
6 Emma Bangstad Bergersen Hamar OK 20:06 +4:59 9:28
7 Astrid Rognstad Hadeland OL 20:58 +5:51 9:53
8 Inger-Lise Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 27:25 +12:18 12:55

D 15-16

2 430 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 20:53 8:35
2 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 22:11 +1:18 9:07
3 Emma Ryen Hamar OK 22:54 +2:01 9:25
4 Kamilla Lome Hamar OK 26:30 +5:37 10:54
5 Ingvild Snuggerud Gjø-Vard OL 29:45 +8:52 12:14
6 Tuva Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 32:31 +11:38 13:22
7 Anna Emilie Torseth Gjø-Vard OL 41:08 +20:15 16:55

D 17-20

2 770 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Lome Hamar OK 20:15 7:18
2 Evine Westli Andersen Løten o-lag 23:15 +3:00 8:23
3 Heidi Therese Wiest Vang OL 23:22 +3:07 8:26
4 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 24:04 +3:49 8:41
5 Guro Skari Berger Lillehammer OK 26:30 +6:15 9:34
6 Marit Sveen Hamar OK 27:49 +7:34 10:02
7 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 31:50 +11:35 11:29
8 Lise Hveem Krogsti Ringsaker OK 39:40 +19:25 14:19
Guro Karlsen Lillehammer OK diskvalifisert

H 11-12

1 950 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 12:36 6:27
2 Lars Lien Gjø-Vard OL 14:11 +1:35 7:16
3 Anders Taraldsen Lillehammer OK 15:07 +2:31 7:45
4 Aksel Holmen Snertingdal IF Orientering 22:45 +10:09 11:40
5 Vetle Søndmør Martinsen Hamar OK 22:48 +10:12 11:41
6 Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL 23:12 +10:36 11:53
7 Tobias Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 28:00 +15:24 14:21
Even Lien Gjø-Vard OL diskvalifisert

H 13-14

2 120 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grunde Isaksætre Grue IL 15:32 7:19
2 Sune Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 15:41 +0:09 7:23
3 Even Bordal Ringsaker OK 15:45 +0:13 7:25
4 Vegard Ranestad Hamar OK 16:23 +0:51 7:43
5 Sigurd Kvamme OL Toten-Troll 17:55 +2:23 8:27
6 Sjur Holm Grøneng Lillehammer OK 18:38 +3:06 8:47
7 Axel Bjørnsgaard Lenndin Lillehammer OK 18:53 +3:21 8:54
8 Mats Lindaas Elverum OK 19:30 +3:58 9:11
9 Andre Brobakken Snertingdal IF Orientering 22:55 +7:23 10:48
10 Lars Wallin Snertingdal IF Orientering 28:07 +12:35 13:15
Jon Strand Snertingdal IF Orientering diskvalifisert
Anders Kvamme Felde Snertingdal IF Orientering diskvalifisert
Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK diskvalifisert

H 15-16

2 430 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even Lindaas Vang OL 16:17 6:42
2 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 16:20 +0:03 6:43
3 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 17:02 +0:45 7:00
4 Jostein Karlsen Lillehammer OK 19:28 +3:11 8:00
5 Andreas Bjørgen OL Vallset/Stange 19:30 +3:13 8:01
6 Martin Alfei Løten o-lag 19:44 +3:27 8:07
7 Even Karlsen Lillehammer OK 21:09 +4:52 8:42
8 Johan Storebakken Hamar OK 21:18 +5:01 8:45
9 Fredrik Sveen Vang OL 22:33 +6:16 9:16
10 Simen Gran Blystad Løten o-lag 23:19 +7:02 9:35
11 Morten Harkinn Ringsaker OK 23:49 +7:32 9:48
12 Frikk Dukefoss Lillehammer OK 24:21 +8:04 10:01
13 Håvard Gjestvang OL Toten-Troll 26:27 +10:10 10:53
14 Iver Hyttebakk Løten o-lag 26:48 +10:31 11:01
15 Halvor Klashaugen Lillehammer OK 29:06 +12:49 11:58
Elias Øhman Gjø-Vard OL diskvalifisert

H 17-20

2 770 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johannes Bordal Ringsaker OK 18:31 6:41
2 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 19:47 +1:16 7:08
3 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 20:32 +2:01 7:24
4 Per Ivar Reinemo Hamar OK 28:11 +9:40 10:10
5 Håvard Hovde Ringsaker OK 28:51 +10:20 10:24
6 Simon Wich-Heiter Gjø-Vard OL 34:11 +15:40 12:20

N-Åpen

1 240 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Emina Liné Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 42:42 34:26
0 Isabel Elin Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 27:49 22:25
0 Linus Bekkelund Gjø-Vard OL 20:26 16:28
0 Selma Bekkelund Gjø-Vard OL 16:23 13:12
0 Henriette Berg Løten o-lag 15:45 12:42
0 Johanne Berg Løten o-lag 14:46 11:54
0 Johanne Hovland Birkelid Hamar OK 13:45 11:05
0 Maren Bleken Rud Vang OL 15:57 12:51
0 Mina Bleken Rud Vang OL 11:57 9:38
0 Elly Bratheim Vang OL 23:55 19:17
0 Sine Bratheim Vang OL 23:42 19:06
0 Ruth Bratlien Snertingdal IF Orientering 25:13 20:20
0 Helene Brekken Gjø-Vard OL 23:00 18:32
0 Hannah Børdahl Vang OL 10:06 8:08
0 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 46:23 +3:41 37:24
0 Sivert Dåsnes Vang OL 19:18 15:33
0 Emma Pedersen Elverhøi Vang OL 25:03 20:12
0 Emil Hagavei Løten o-lag 15:06 12:10
0 Therese Holmen Snertingdal IF Orientering 28:48 23:13
0 Emilie Kloppbakken Stenbrenden Gjø-Vard OL 18:31 14:55
0 Eline Kravdal Gjø-Vard OL 32:32 26:14
0 Hannah Hveem Krogsti Ringsaker OK 13:14 10:40
0 Ivar Kleppa Madslien Lillehammer OK 19:17 15:33
0 Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 14:15 11:29
0 Iben Nilsen Hjemsæter Hamar OK 13:47 11:06
0 Julie Gjessing Skjeset Vang OL 32:59 26:35
0 Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 12:38 10:11
0 Karen Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 24:59 20:08
0 Nikolai Teslo Hadeland OL 14:19 11:32
0 Sivert Isak Torseth Gjø-Vard OL 34:01 27:25
0 Ole Petter Visted-Hansen Gjø-Vard OL 15:22 12:23
June Rogstad Bekkevold Løten o-lag diskvalifisert
Eskil Brobakken Snertingdal IF Orientering diskvalifisert
Martine Engebakken Vang OL diskvalifisert
Erik Wallin Snertingdal IF Orientering diskvalifisert

C-Åpen

1 950 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Holm Grøneng Lillehammer OK 16:24 8:24
2 Emil Tonjer Fingarsen Elverum OK 18:14 +1:50 9:21
3 Martin Reinemo Hamar OK 20:04 +3:40 10:17
Herman Karterud Vang OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor