Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: søndag 22 mai 2016

H17

4 300 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stig Alvestad Ganddal IL 32:41 7:36
2 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 34:26 +1:45 8:00
3 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 35:33 +2:52 8:16
4 Arild Aasheim Ganddal IL 36:26 +3:45 8:28
5 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 36:42 +4:01 8:32
6 Thomas Hadland Egersund OK 37:10 +4:29 8:38
7 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 40:30 +7:49 9:25
8 Kenneth Mydland Egersund OK 41:21 +8:40 9:36
9 Magnus Landstad Sandnes IL (Rogaland) 41:57 +9:16 9:45
10 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 42:58 +10:17 9:59
11 Per Ivar Stokland Ganddal IL 44:16 +11:35 10:17
12 Oddvar Taksdal Ganddal IL 45:45 +13:04 10:38
13 Kristoffer Nygård Varegg Fleridrett 47:12 +14:31 10:58
14 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 50:47 +18:06 11:48
15 Trond Lamark Ganddal IL 54:32 +21:51 12:40
16 Andreas Eide Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 1:00:42 +28:01 14:06
17 Per Martin Stokland Ganddal IL 1:01:43 +29:02 14:21
18 Espen Fyhn Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 1:03:25 +30:44 14:44
19 Jone Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 1:05:44 +33:03 15:17
20 Jørgen Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 1:07:41 +35:00 15:44
21 Johannes Skjæveland Eide Stavanger Orienteringsklubb 1:09:51 +37:10 16:14
22 Jørgen Breivold Ganddal IL 1:14:53 +42:12 17:24
23 Alf Inge Lindtner Haugesund IL Orientering 1:26:30 +53:49 20:06
Vetle Laugaland Ålgård Orientering diskvalifisert

H15-16

3 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 34:18 9:48

H50

3 500 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 30:19 8:39
2 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 30:36 +0:17 8:44
3 Harald Klippenberg Egersund OK 32:19 +2:00 9:14
4 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 33:27 +3:08 9:33
5 Sveinung Svebestad Sandnes IL (Rogaland) 39:05 +8:46 11:10
6 Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb 43:56 +13:37 12:33
7 Per Ingar Hadland Ganddal IL 46:18 +15:59 13:13
8 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 48:42 +18:23 13:54
9 Ove Oaland Ganddal IL 52:48 +22:29 15:05
10 Kjell Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 55:01 +24:42 15:43
11 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 1:11:43 +41:24 20:29

H60

2 900 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 26:56 9:17
2 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 32:33 +5:37 11:13
3 Kjell Svihus Ganddal IL 35:53 +8:57 12:22
4 Terje Stokkeland Ålgård Orientering 42:59 +16:03 14:49
5 Bjørn Tore Aase Egersund OK 43:16 +16:20 14:55
6 Finn-Morten Årstad Stavanger Orienteringsklubb 43:49 +16:53 15:06

H70

2 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 38:18 14:11
2 Øyvind Egeskog Stavanger Orienteringsklubb 40:09 +1:51 14:52
3 Knut Skjæveland Ganddal IL 41:03 +2:45 15:12
4 Arne Brandsberg Egersund OK 55:21 +17:03 20:30
5 Geir Husdal TIF Viking 1:05:53 +27:35 24:24

H13-14

1 900 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 23:40 12:27
2 Aleksander Jørgensen Haugesund IL Orientering 24:19 +0:39 12:47
3 Samuel Kleppa Ålgård Orientering 24:38 +0:58 12:57
4 Magnus Engløkk Haugesund IL Orientering 27:43 +4:03 14:35
5 Markus Andreas Breivold Ganddal IL 30:30 +6:50 16:03
6 Sindre Skeie Petterson Egersund OK 35:43 +12:03 18:47
7 Tobias Rødde Ganddal IL 45:59 +22:19 24:12
8 Tor Eirik Eckhoff Gjermestad Egersund OK 51:37 +27:57 27:10

H15-16B

1 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Preben Bransdsberg Stormyr Egersund OK 39:48 20:56
2 Alexander Horpestad Egersund OK 52:35 +12:47 27:40

H17B

1 900 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunnar Petterson Egersund OK 18:03 9:30
2 Frank Hansen Egersund OK 23:42 +5:39 12:28
3 Kjetil Torgersen Egersund OK 25:24 +7:21 13:22
4 Olav Helland Egersund OK 26:07 +8:04 13:44
5 Frode Halvor Lund Ålgård Orientering 27:51 +9:48 14:39
6 Helge Jørgensen Haugesund IL Orientering 29:45 +11:42 15:39

H11-12

1 800 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Lamark Ganddal IL 20:22 11:18
2 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 23:07 +2:45 12:50
3 Jonas Årvik Sandal Ganddal IL 23:56 +3:34 13:17
4 Simon Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 27:21 +6:59 15:11
5 Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) 28:43 +8:21 15:57
6 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 29:06 +8:44 16:10
7 Johannes Kjosavik Sandnes IL (Rogaland) 32:45 +12:23 18:11
8 Ola Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 32:52 +12:30 18:15
9 Ole Andre Brandsberg Egersund OK 35:33 +15:11 19:45
10 Omund Thu Landstad Sandnes IL (Rogaland) 35:39 +15:17 19:48
11 Stian Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 38:38 +18:16 21:27
Sigbjørn Aase Olsen Egersund OK diskvalifisert
Joel Skoge Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert

H13-16C

1 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Haug Sandnes IL (Rogaland) 43:04 23:55

H12N

1 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Wathne Sandnes IL (Rogaland) 21:10 15:07
2 Christoffer Kvernstuen Egersund OK 27:12 +6:02 19:25
3 Tobias Sleveland Egersund OK 29:39 +8:29 21:10
4 Gustav Levang Sandnes IL (Rogaland) 34:20 +13:10 24:31
5 Eric Aase Olsen Egersund OK 54:13 +33:03 38:43

H17N

1 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Myklatun Sandnes IL (Rogaland) 26:48 19:08
2 Arild Opstad Egersund OK 29:48 +3:00 21:17

D17

3 500 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 30:13 8:38
2 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 32:23 +2:10 9:15
3 Jorunn Hadland Egersund OK 36:39 +6:26 10:28
4 Kari Christiansen Sandefjord OK 38:17 +8:04 10:56
5 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 38:50 +8:37 11:05
6 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 43:48 +13:35 12:30
7 Vibeke Lamark Ganddal IL 48:15 +18:02 13:47
8 Trine Bolstad Ganddal IL 48:42 +18:29 13:54

D15-16

2 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 31:31 10:52
2 Ida Monsen Egersund OK 38:51 +7:20 13:23
3 Julie Puntervold Egersund OK 1:03:41 +32:10 21:57
Frøydis Line Furland Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert

D50

2 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Tone Nygård Egersund OK 33:38 11:35
2 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 34:57 +1:19 12:03
3 Kristin Skadsem Ganddal IL 59:05 +25:27 20:22

D60

2 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Skretting Opstad Egersund OK 51:55 19:13

D70

2 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 53:11 19:41
2 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 53:25 +0:14 19:47

D13-14

1 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 20:06 10:34
2 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 22:06 +2:00 11:37
3 Ingrid Lamark Ganddal IL 27:19 +7:13 14:22

D15-16B

1 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Celina Iversen Åse Egersund OK 37:28 19:43

D17B

1 900 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingunn Voilås Egersund OK 28:03 14:45
2 Møyfrid Larsen Stavanger Orienteringsklubb 36:54 +8:51 19:25
3 Torunn Laugaland Ålgård Orientering 43:21 +15:18 22:48
4 Synnøve Westermoen Sandnes IL (Rogaland) 52:48 +24:45 27:47
5 Gro Mariero Totland Stavanger Orienteringsklubb 1:03:59 +35:56 33:40
Brit Vivian Meling Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

D11-12

1 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Taksdal Ganddal IL 22:27 12:28
2 Alida Oftedal Ålgård Orientering 23:33 +1:06 13:05
3 Ane Nevland Ålgård Orientering 36:21 +13:54 20:11
4 Julie Aksland Sandnes IL (Rogaland) 39:16 +16:49 21:48
5 Karine Aarstad Torgersen Egersund OK 1:24:00 +1:01:33 46:40
6 Thea Beate Puntervold Egersund OK 1:26:00 +1:03:33 47:46

D12N

1 400 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Marte Roth Aarskog Sandnes IL (Rogaland) 39:47 28:25
0 Kaja Hiorth Myklatun Sandnes IL (Rogaland) 32:44 23:22
0 Una Emilie Sleveland Egersund OK 44:07 +4:20 31:30
0 Ane Hagalid Sæbø Sandnes IL (Rogaland) 17:15 12:19
0 Selma Lothine Fridheim Torp Sandnes IL (Rogaland) 19:18 13:47
0 Hermine Iversen Åse Egersund OK 44:09 +4:22 31:32
Emma Gilje Ålgård Orientering diskvalifisert

D17N

1 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Margunn Brandsberg Egersund OK 29:36 21:08

C-Åpen

1 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunhild Oftedal Ålgård Orientering 37:20 20:44
2 Steinar og Monica Horpestad Egersund OK 37:24 +0:04 20:46
3 Maria Nilsson Ganddal IL 40:46 +3:26 22:38
Hilde Hetland Egersund OK diskvalifisert

N-Åpen

1 400 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ada C Stokkeland Ålgård Orientering 20:24 14:34
2 Arild Pfluger Hundeide Sandnes IL (Rogaland) 23:07 +2:43 16:30
3 Adrian Ueland Ålgård Orientering 24:48 +4:24 17:42
4 Julie M Helland Egersund OK 24:59 +4:35 17:50
5 Vebjørn Oftedal Ålgård Orientering 25:48 +5:24 18:25
6 Dirk Einar van Zanten Sandnes IL (Rogaland) 26:32 +6:08 18:57
7 Arnfinn Solheim Sandnes IL (Rogaland) 26:49 +6:25 19:09
8 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 27:12 +6:48 19:25
9 Norah Breivold Ganddal IL 27:44 +7:20 19:48
10 Synne Skeie Petterson Egersund OK 30:35 +10:11 21:50
11 Alva Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 30:42 +10:18 21:55
12 Magnus Eikeskog Sandnes IL (Rogaland) 31:41 +11:17 22:37
13 Therese Alisa Lund Ålgård Orientering 32:15 +11:51 23:02
14 Veronica Sunisa Lund Ålgård Orientering 32:28 +12:04 23:11
15 Brage Laugaland Ålgård Orientering 32:41 +12:17 23:20
16 Tuva Halvorsen Sætre Sandnes IL (Rogaland) 32:44 +12:20 23:22
17 Jomar Halvorsen Sætre Sandnes IL (Rogaland) 33:50 +13:26 24:10
18 Bjørg Elin Levang Sandnes IL (Rogaland) 33:59 +13:35 24:16
19 Amalie Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 34:03 +13:39 24:19
20 Oda Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 34:32 +14:08 24:40
21 Karoline Skurve Ålgård Orientering 34:56 +14:32 24:57
22 Odne van Zanten Sandnes IL (Rogaland) 35:54 +15:30 25:38
23 Jon Felix Gjermestad Egersund OK 36:47 +16:23 26:16
24 Idar Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 36:54 +16:30 26:21
25 Lea Stokkeland Ålgård Orientering 37:18 +16:54 26:38
26 Kristoffer Levang Sandnes IL (Rogaland) 39:08 +18:44 27:57
27 Pernille Breivold Ganddal IL 43:51 +23:27 31:19
28 Magnus Landa Dahle Sandnes IL (Rogaland) 47:57 +27:33 34:15
28 Adrian Mork-Jansson Sandnes IL (Rogaland) 47:57 +27:33 34:15
30 Thord Solheim Sandnes IL (Rogaland) 48:13 +27:49 34:26
31 Marius Rødde Ganddal IL 55:22 +34:58 39:32
32 Stine Kleppa Ålgård Orientering 56:44 +36:20 40:31
Oscar Efteland Ålgård Orientering diskvalifisert
Magnus Haug Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert
Torkel Hiorth Myklatun Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert
Gabriel Skurve Ålgård Orientering diskvalifisert
Marius Ueland Ålgård Orientering diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor