Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trimtex vårkarusell Nord-Østerdal, løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trimtex vårkarusell Nord-Østerdal, løp 3
Arrangørorganisasjon: Kvikne IL
Dato: tirsdag 7 juni 2016

N-åpen

1 480 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Tyra Berger Aalbu Kvikne IL 19:08 12:55
Eline Flaa Sørensen Kvikne IL 25:10 17:00
Ingar Flaa Sørensen Kvikne IL 35:31 23:59
Julie Flaa Sørensen Kvikne IL 25:01 16:54
Oda Nymoen Kvikne IL 22:38 15:17
Kristian Rønning Kvikne IL 16:13 10:57
Olve Rønning Kvikne IL 18:46 12:40
Ida Scharer Kvikne IL 22:36 15:16

N-åpen Lang

3 570 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Elisabeth Espeland Tynset IF 51:24 14:23

D -10

1 990 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Maren Aurora Hylen Kvikne IL 35:27 17:48
0 Aurora Oldertrøen Tynset IF 41:34 +6:07 20:53
0 Ida Joanne Oldertrøen Tynset IF 41:51 +6:24 21:01

D 11-12

1 990 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Anna Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL 1:08:37 34:28
0 Ida Høsøien Tynset IF 36:59 18:35
0 Eline Horten Jordet Vingelen IL 22:44 11:25

D 13-14

2 530 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inga Skjevdal Røros IL 46:27 18:21

D 15-16

2 900 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 34:29 11:53
2 Rønnaug Hansæl-Nergaard Kvikne IL 35:50 +1:21 12:21
3 Inga Sandvold Tynset IF 37:58 +3:29 13:05
4 Anna Vangen Lunåsmo Tynset IF 42:38 +8:09 14:42
Hanne Grøtli Svergja Kvikne IL diskvalifisert

D 21-

5 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kaisa Svergja Raumar Orientering 1:02:30 12:15

D 40-

4 050 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF 56:31 13:57
2 Bente Horten Vingelen IL 1:19:25 +22:54 19:36
3 Sissel Bolstad Tynset IF 1:34:09 +37:38 23:14
Anne Meli Narjord Os IL diskvalifisert

D 50-

2 900 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Osmoen Os IL 36:35 12:36
2 Liv Meli IL Nansen 43:59 +7:24 15:10
3 Anne Mette Normann Tynset IF 50:40 +14:05 17:28
4 Britt Laila Nilsgård Røros IL 50:52 +14:17 17:32
5 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 55:22 +18:47 19:05
6 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 1:08:52 +32:17 23:44
7 Helene Rusten Tynset IF 1:16:08 +39:33 26:15
Ellen Rogne Bondø Tynset IF diskvalifisert

D 60-

2 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Sunniva Johaug Ryen Os IL 49:06 16:55
Eldbjørg Ryen Tynset IF 47:29 16:22

H 11-12

1 990 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Lars Horten Jordet Vingelen IL 40:01 20:06
0 Truls Lunåsmo Tynset IF 31:53 16:01

H 13-14

2 530 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonas Hylen Kvikne IL 26:32 10:29
2 Jørgen Schjølberg Tynset IF 28:38 +2:06 11:19
3 Vetle Meli Narjord Os IL 32:45 +6:13 12:56
4 Sebastian Rød Feragen Tynset IF 38:29 +11:57 15:12
5 Jakob Høsøien Tynset IF 40:08 +13:36 15:51
6 Esten Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL 1:04:59 +38:27 25:41

H 15-16

4 050 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 39:27 9:44
2 Asgeir Espeland Tynset IF 52:17 +12:50 12:54

H 15-20B

2 530 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ådne Frengstad Kvikne IL 35:09 13:53

H 17-20

5 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 43:24 8:30

H 21-

5 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Arve U Engebakken Vingelen IL 49:25 9:41

H 40-

4 050 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Arild Skjevdal Røros IL 43:59 10:51
2 Torger Høsøien Tynset IF 52:47 +8:48 13:01
3 Leif Arne Nytrøen Tynset IF 54:52 +10:53 13:32

H 50-

4 050 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Engebakken IL Nansen 47:50 11:48
2 Terje Schjølberg Røros IL 47:59 +0:09 11:50
3 Johan Ragnar Eggen Alvdal IL 1:29:44 +41:54 22:09
Leif Jordet Vingelen IL diskvalifisert

H 60-

2 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ottar Ryen Os IL 46:37 16:04
2 Asmund Pedersen Alvdal IL 48:05 +1:28 16:34
3 Tor Østvang Os IL 55:50 +9:13 19:15
4 Simen Kalbækken Tynset IF 1:01:04 +14:27 21:03

H 70-

2 900 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tore Stubbe Nord-Østerdal OK 40:58 14:07
2 Bjørn Ivar Ryen Vingelen IL 42:40 +1:42 14:42
3 Lars Buttingsrud Vingelen IL 45:54 +4:56 15:49
4 Reidar Mylius Ålen IL 50:57 +9:59 17:34
5 Oddvar Erlien Vingelen IL 1:09:06 +28:08 23:49
Per Nygjelten Vingelen IL brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor