Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup løp 1
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: søndag 10 april 2016

N-åpen

1 390 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
June Rogstad Bekkevold Løten o-lag 16:01 11:31
Henriette Berg Løten o-lag 15:54 11:26
Johanne Berg Løten o-lag 22:30 16:11
Iben Nilsen Hjemsæter Hamar OK 50:06 36:02
Julie Gjessing Skjeset Vang OL 42:11 30:20
Eira Eveline Solberg Løten o-lag 16:09 11:37

D 17-

2 570 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Lome Hamar OK 20:47 8:05
2 Sofie Johansson Løten o-lag 22:42 +1:55 8:49
3 Marit Sveen Hamar OK 25:02 +4:15 9:44
4 Ingvild Gjessing Vang OL 25:39 +4:52 9:58
5 Nina Smestad Løten o-lag 26:07 +5:20 10:09
6 Marianne Myklebust Hamar OK 27:04 +6:17 10:31
7 Mona Lome Hamar OK 27:37 +6:50 10:44
8 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 28:03 +7:16 10:54
9 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 31:46 +10:59 12:21
10 Linda Engen Raumar Orientering 34:15 +13:28 13:19
11 Eli Stensli Løten o-lag 40:08 +19:21 15:36

D 50-

2 550 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Narum OL Vallset/Stange 31:13 12:14
2 Ida Engen Raumar Orientering 35:47 +4:34 14:01
3 May Jorunn Rognlien Modum OL 39:52 +8:39 15:38
Wenche Brobakken Snertingdal IF Orientering diskvalifisert

D 60-

2 550 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 28:07 11:01
2 Berit Røste Ringsaker OK 43:37 +15:30 17:06

H 17-

2 570 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ove Antvord Haugereid Løten o-lag 16:49 6:32
2 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 17:00 +0:11 6:36
3 Sverre Bang Støeng Hamar OK 18:21 +1:32 7:08
4 Yngve Volden Løten o-lag 18:47 +1:58 7:18
5 Marius Øie Løten o-lag 19:41 +2:52 7:39
6 Jan Ola Pedersen Vang OL 20:01 +3:12 7:47
7 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 20:20 +3:31 7:54
8 Geir Myhr Øien Ringsaker OK 20:26 +3:37 7:57
9 Arne Røste Ringsaker OK 24:41 +7:52 9:36
10 Lars Erik Bakke Løten o-lag 26:40 +9:51 10:22
11 Torstein Berg Løten o-lag 32:33 +15:44 12:39
12 Øyvind Ranestad Hamar OK 38:27 +21:38 14:57
Sverre Narum OL Vallset/Stange diskvalifisert

H 50-

2 570 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Olsen Løten o-lag 23:40 9:12
2 Knut Engen Raumar Orientering 26:27 +2:47 10:17
3 Torgeir Volden Løten o-lag 26:51 +3:11 10:26
4 Terje Gudbrandsen Hamar OK 28:12 +4:32 10:58
5 Ole Christian Bang Hamar OK 28:44 +5:04 11:10
6 Kjetil Liven Løten o-lag 29:06 +5:26 11:19
7 Harald Østbye Elverum OK 29:49 +6:09 11:36
8 Trond Ivar Tømmervold Hamar OK 30:19 +6:39 11:47
9 Stein Arne Negård Vang OL 30:44 +7:04 11:57
10 Herman Bakke Løten o-lag 31:58 +8:18 12:26
11 Erik Haugen Ringsaker OK 35:35 +11:55 13:50
12 Kristian Narum OL Vallset/Stange 41:30 +17:50 16:08
Frode Ødegårdstuen Snertingdal IF Orientering diskvalifisert
Knut Andersen Løten o-lag diskvalifisert

H 60-

2 550 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Einar Lien Løten o-lag 25:09 9:51
2 Kjell Magne Nordvi Grue IL 25:31 +0:22 10:00
3 Knut Skjeset Vang OL 25:42 +0:33 10:04
4 Knut Malmo Ringsaker OK 26:43 +1:34 10:28
5 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 29:34 +4:25 11:35
6 Jan Sveen Raumar Orientering 36:29 +11:20 14:18
Stein Nordvi Elverum OK diskvalifisert

H 70-

2 550 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 30:36 12:00

D-12

1 950 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Frøisland Vang OL 39:01 20:00
2 Mari Ovidia Ranestad Hamar OK 39:57 +0:56 20:29

D13-16

2 550 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kamilla Lome Hamar OK 49:37 19:27

H 13-16

2 550 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eskil Frøisland Vang OL 20:15 7:56
Fredrik Sveen Vang OL diskvalifisert
Iver Hyttebakk Løten o-lag diskvalifisert
Martin Alfei Løten o-lag diskvalifisert
Herman Karterud Vang OL diskvalifisert
Petter Stensli Forseth Løten o-lag diskvalifisert
Vegard Ranestad Hamar OK diskvalifisert
Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor