Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløp OL Vallset/Stange

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløp OL Vallset/Stange
Arrangørorganisasjon: OL Vallset/Stange
Dato: lørdag 30 april 2016

N-åpen

1 670 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Mina Bleken Rud Vang OL 19:31 11:41
0 Mathilde Støen Dagsgård OL Vallset/Stange 33:56 +14:25 20:19
0 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 13:41 8:11
0 Aeksander Tangen Holtet Eidskog OL 15:22 9:12
0 Sebastian Tangen Holtet Eidskog OL 15:22 9:12
0 Peder Lillejordet OL Vallset/Stange 30:36 +11:05 18:19
0 Ivar Kleppa Madslien Lillehammer OK 24:51 +5:20 14:52
0 Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 24:41 +5:10 14:46
0 Iben Nilsen Hjemsæter Hamar OK 16:38 9:57
0 Sara-Sofie Larsen Simonsen OK Øst 21:12 +1:41 12:41
0 Julie Gjessing Skjeset Vang OL 55:44 +36:13 33:22
0 Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 21:55 +2:24 13:07
0 Mari Stenberg Vang OL 55:39 +36:08 33:19
0 Ulrikke Visted-Hansen Gjø-Vard OL 50:42 +31:11 30:21
0 Leo Pochodowicz OL Vallset/Stange 32:31 +13:00 19:28

D 11-12

2 160 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Frøisland Vang OL 57:51 26:46

D 13-14

2 780 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 36:51 13:15
2 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 40:27 +3:36 14:33

D 15-16

3 680 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kamilla Lome Hamar OK 44:14 12:01
2 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 47:04 +2:50 12:47
Ingvild Snuggerud Gjø-Vard OL diskvalifisert
Tuva Fossheim Asplin Gjø-Vard OL diskvalifisert

D 17-C

2 160 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Solveig Stenberg Vang OL 31:17 14:28
2 Celine Visted Gjø-Vard OL 32:14 +0:57 14:55
3 Gro Ellegaard Vang OL 34:03 +2:46 15:45
4 Mona Sveen Vang OL 53:36 +22:19 24:48
5 Anne Marie Stenberg Hamar OK 54:24 +23:07 25:11

D 17-N

1 670 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 20:01 11:59
2 Liv Simonsen OK Øst 21:32 +1:31 12:53

D 17-20

3 940 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Lome Hamar OK 30:03 7:37
2 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 38:00 +7:57 9:38
3 Heidi Therese Wiest Vang OL 39:53 +9:50 10:07
4 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 41:44 +11:41 10:35

D 21-

4 280 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sofie Johansson Løten o-lag 33:46 7:53
2 Nina Smestad Løten o-lag 40:37 +6:51 9:29
3 Tone Bleken Rud Vang OL 45:00 +11:14 10:30
4 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 46:36 +12:50 10:53
5 Ingvild Gjessing Vang OL 50:54 +17:08 11:53
6 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 59:16 +25:30 13:50

D 35-

3 940 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Valborg Madslien Lillehammer OK 37:31 9:31
2 Line Merete Libak Løten o-lag 52:52 +15:21 13:25
3 Margrethe Nilsen Hamar OK 58:18 +20:47 14:47
Mari Gotteberg Hamar OK diskvalifisert

D 45-

3 680 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Grøneng Lillehammer OK 35:14 9:34
2 Vanja Staff OL Toten-Troll 41:44 +6:30 11:20
3 Hege Solerød Gjø-Vard OL 42:04 +6:50 11:25
4 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 47:57 +12:43 13:01
5 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 51:30 +16:16 13:59
6 Eivor Stensrud Raufoss IL Orientering 54:23 +19:09 14:46

D 55-

2 880 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lis Dæhli Løten o-lag 36:27 12:39
2 Anita Østgård Olsen Løten o-lag 37:30 +1:03 13:01

H -10

1 670 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Tonjer Fingarsen Elverum OK 12:30 7:29

H 11-12

2 160 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL 51:13 23:42

H 13-14

2 780 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 23:58 8:37
2 Grunde Isaksætre Grue IL 27:50 +3:52 10:00
3 Mats Lindaas Elverum OK 35:27 +11:29 12:45
4 Sigurd Kvamme OL Toten-Troll 54:55 +30:57 19:45

H 13-16C

2 160 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Daniel Dagsgård OL Vallset/Stange 46:07 21:21
2 Herman Karterud Vang OL 49:34 +3:27 22:56
3 Gaute Lindaas Elverum OK 1:11:17 +25:10 33:00

H 15-16

3 940 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 30:08 7:38
2 Even Lindaas Vang OL 30:19 +0:11 7:41
3 Elias Øhman Gjø-Vard OL 30:58 +0:50 7:51
4 Eskil Frøisland Vang OL 32:02 +1:54 8:07
5 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 32:28 +2:20 8:14
6 Andreas Bjørgen OL Vallset/Stange 37:29 +7:21 9:30
7 Johan Storebakken Hamar OK 51:17 +21:09 13:00
8 Fredrik Sveen Vang OL 55:07 +24:59 13:59
9 Simen Gran Blystad Løten o-lag 58:21 +28:13 14:48
Frikk Dukefoss Lillehammer OK diskvalifisert
Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK diskvalifisert

H 17-C

2 160 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 John Tangen NOTEAM 24:14 11:13
2 Gaute Skjelsvik Lillehammer OK 28:38 +4:24 13:15
3 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 33:16 +9:02 15:24
Arne Gunnar Barflo Løten o-lag diskvalifisert

H 17-N

1 670 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Simonsen OK Øst 20:22 12:11

H 21-

4 730 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 29:24 6:12
2 Marius Øie Løten o-lag 30:06 +0:42 6:21
3 Yngve Volden Løten o-lag 31:44 +2:20 6:42
4 Ove Antvord Haugereid Løten o-lag 33:25 +4:01 7:03
5 Simen Bordal Fossum IF 35:15 +5:51 7:27
6 Jan Ola Pedersen Vang OL 36:10 +6:46 7:38
7 Pål Stenberg Vang OL 36:42 +7:18 7:45
8 Sverre Bang Støeng Hamar OK 37:11 +7:47 7:51
9 Martin Øhman Gjø-Vard OL 38:34 +9:10 8:09
10 Sverre Narum OL Vallset/Stange 38:48 +9:24 8:12
11 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 42:04 +12:40 8:53
12 Onno Verberne OL Toten-Troll 43:05 +13:41 9:06
13 Henrik Bleken Rud Vang OL 46:28 +17:04 9:49
14 Audun Fingarsen Elverum OK 52:10 +22:46 11:01
Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL diskvalifisert

H 35-

4 280 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigmund Hansen Gjø-Vard OL 44:27 10:23
2 Geir Ola Blystad Løten o-lag 52:26 +7:59 12:15
3 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 1:03:28 +19:01 14:49
4 Øystein Snuggerud Gjø-Vard OL 1:11:18 +26:51 16:39

H 45-

3 940 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frode Haug Hamar OK 30:00 7:36
2 Øivind Frøisland Vang OL 33:17 +3:17 8:26
3 Are Strandlie Gjø-Vard OL 33:58 +3:58 8:37
4 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 34:01 +4:01 8:38
5 Harald Berge Løten o-lag 36:33 +6:33 9:16
6 Henning Wernøe Hamar OK 37:51 +7:51 9:36
7 Kristian Storsveen Løten o-lag 40:12 +10:12 10:12
8 Even Erlien Gjø-Vard OL 40:53 +10:53 10:22
9 Ole Christian Bang Hamar OK 45:09 +15:09 11:27
10 Håvard Kvamme OL Toten-Troll 52:18 +22:18 13:16
11 Jon Bjørnstad Løten o-lag 53:13 +23:13 13:30

H 55-

3 680 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Olsen Løten o-lag 36:26 9:54
2 Ola Brox OL Toten-Troll 36:40 +0:14 9:57
3 Stein Arne Negård Vang OL 36:59 +0:33 10:02
4 Harald Østbye Elverum OK 37:55 +1:29 10:18
5 Einar Lien Løten o-lag 38:09 +1:43 10:22
6 Arne Arnesen Hamar OK 39:42 +3:16 10:47
7 Sture Ottesen Indre Østfold OK 39:47 +3:21 10:48
8 Odd Arne Blystad Løten o-lag 41:05 +4:39 11:09
9 Tor Strand Raumar Orientering 41:27 +5:01 11:15
10 Erik Haugen Ringsaker OK 42:10 +5:44 11:27
11 Tore Lindaas Elverum OK 50:07 +13:41 13:37
12 Harald Volden Hamar OK 50:37 +14:11 13:45
13 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 54:18 +17:52 14:45
14 Erik Grøndalen Hamar OK 1:03:49 +27:23 17:20

H 65-

2 880 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stein Nordvi Elverum OK 31:30 10:56
2 Per Vold Vang OL 33:12 +1:42 11:31
3 Trond Feiring Hamar OK 35:26 +3:56 12:18
4 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 35:35 +4:05 12:21
5 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 36:32 +5:02 12:41
6 Terje Malm Hamar OK 37:49 +6:19 13:07
7 Ludvig Bjerke-Narud Hamar OK 40:50 +9:20 14:10
8 Håkon Beitnes Hamar OK 43:19 +11:49 15:02
9 Sven Marken Løten o-lag 1:02:09 +30:39 21:34
Jarle Busterud Elverum OK diskvalifisert
Knut Skjeset Vang OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor