Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM natt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM natt
Arrangørorganisasjoner: Larvik OK / Sandefjord OK
Dato: fredag 28 oktober 2011

D17-18

4 960 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jorunn Kvakland SPK Freidig 48:11 9:42
2 Siri Kollerud Lillomarka OL 48:12 +0:01 9:43
3 Runa Fremstad Larvik OK 49:07 +0:56 9:54
4 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 49:08 +0:57 9:54
5 Malin Eijsink Ås-UMB Orientering 49:11 +1:00 9:54
6 Line Maria Haugen Melby Raumar Orientering 49:12 +1:01 9:55
7 Marie Styrvold Porsgrunn OL 49:14 +1:03 9:55
8 Kristine Berglia Eiker OL 49:17 +1:06 9:56
9 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 49:18 +1:07 9:56
10 Julie Størmer Fossum IF 49:49 +1:38 10:02
11 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 51:04 +2:53 10:17
12 Anna Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 51:18 +3:07 10:20
13 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 51:22 +3:11 10:21
14 Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF 52:21 +4:10 10:33
15 Mathilde Rundhaug Mo OK - Orientering 53:18 +5:07 10:44
16 Nikoline Bromander Fredrikstad SK 53:25 +5:14 10:46
17 Live Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 53:47 +5:36 10:50
18 Guro Vassend Porsgrunn OL 55:24 +7:13 11:10
19 Karianne Hjortland Larvik OK 56:57 +8:46 11:28
20 Beate Strand Måren OK 57:02 +8:51 11:29
21 Aurora Fossøy Lia IL 57:44 +9:33 11:38
22 Marte Fallbakken Berge Løten OL 57:45 +9:34 11:38
23 Pia Skyttersæter Iversen Heming/Njård OL 1:09:14 +21:03 13:57
Tonje Kvamme Dahl Ringerike OL brutt
Marie Nordbye Nybø Konnerud IL brutt
Malena Asheim Birkeland Halden SK ikke startet
Gry Granstedt Halden SK ikke startet
Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn ikke startet

D19-20

5 350 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 49:13 9:11
2 Therese Haare Konnerud IL 49:18 +0:05 9:12
3 Silje Uhlen Maurset Ås-UMB Orientering 49:25 +0:12 9:14
4 Marte Narum OL Vallset/Stange 50:57 +1:44 9:31
5 Oda Wennemo Raumar Orientering 51:00 +1:47 9:31
6 Audhild Bakken Rognstad Lillehammer OK 54:35 +5:22 10:12
7 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 54:48 +5:35 10:14
8 Gunhild Rogne Halland Varegg Fleridrett 55:11 +5:58 10:18
9 Fredrikke Nohr Moth Halden SK 55:14 +6:01 10:19
10 Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 56:27 +7:14 10:33
11 Marit Rønning Skoglund Byåsen IL 1:00:09 +10:56 11:14
12 Kjersti Adéla Westin Porsgrunn OL 1:01:36 +12:23 11:30
13 Guro Alexandersen Fredrikstad SK 1:02:32 +13:19 11:41
14 Linn Kristine Gjesdal Varegg Fleridrett 1:06:55 +17:42 12:30
15 Marianne Løvås OK Nidarøst 1:33:28 +44:15 17:28
Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK diskvalifisert
Ida Mari Borge Hovi Porsgrunn OL ikke startet

D21

6 960 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne M Hausken Nordberg Halden SK 55:29 7:58
2 Bodil Holmström NTNUI 55:37 +0:08 7:59
3 Marianne Andersen Konnerud IL 55:38 +0:09 7:59
4 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 55:43 +0:14 8:00
5 Iliana Shandurkova Halden SK 59:34 +4:05 8:33
6 Kine Hallan Steiwer Lillomarka OL 1:03:34 +8:05 9:07
7 Gøril Rønning Sund Frol IL 1:03:45 +8:16 9:09
8 Mari Fasting NTNUI 1:04:46 +9:17 9:18
9 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 1:04:48 +9:19 9:18
10 Nicole Ragvin Nydalens SK 1:04:57 +9:28 9:19
11 Agni Fjogstad Nielsen Kongsberg OL 1:11:14 +15:45 10:14
12 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 1:11:15 +15:46 10:14
13 Lone Brochmann Eiker OL 1:12:52 +17:23 10:28
14 Lene Godager Bækkelagets SK 1:14:39 +19:10 10:43
15 Marianne Dæhli NTNUI 1:24:13 +28:44 12:06
16 Maiken Flågan Kongsberg OL 1:37:22 +41:53 13:59
17 Dorothea Schulze Nydalens SK 1:47:15 +51:46 15:24
Heidi Østlid Bagstevold Bækkelagets SK diskvalifisert
Marit Isachsen Asker Skiklubb diskvalifisert
Julie Finsrud Lande Eidskog OL ikke startet
Guro Torpe NTNUI ikke startet

H17-18

8 120 m, 53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Lofthus Hamar OK 57:41 7:06
2 Emil Ahlbäck Fossum IF 57:49 +0:08 7:07
3 Harald Kalager Asker Skiklubb 57:53 +0:12 7:07
4 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 57:56 +0:15 7:08
5 Bjørnar Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 58:01 +0:20 7:08
6 Borger Melsom Fossum IF 58:08 +0:27 7:09
7 Morten Bujordet Kristiansand OK 59:37 +1:56 7:20
8 Ove Baardsgaard OL Trollelg 59:38 +1:57 7:20
9 Sjur Hovi Skien OK 59:39 +1:58 7:20
10 Sindre Rønning Frol IL 59:40 +1:59 7:20
11 Sigurd Flågan Kongsberg OL 59:42 +2:01 7:21
12 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 59:46 +2:05 7:21
13 Oskar Røen Varegg Fleridrett 59:48 +2:07 7:21
14 Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 59:50 +2:09 7:22
15 Håkon Godager Løten OL 59:51 +2:10 7:22
16 Sindre Sandven Kongsberg OL 1:01:01 +3:20 7:30
17 Adrian Opheim Måren OK 1:01:55 +4:14 7:37
18 Fredrik Raastad Skien OK 1:02:01 +4:20 7:38
19 Anders Vister Indre Østfold OK 1:06:31 +8:50 8:11
20 Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 1:06:38 +8:57 8:12
21 Anders Bjergaard Nydalens SK 1:06:49 +9:08 8:13
22 Lars Henrik Thon IF Sturla 1:06:50 +9:09 8:13
23 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 1:07:03 +9:22 8:15
24 Tord Bjørnsen IL Express 1:09:11 +11:30 8:31
25 Håkon Njåstein IL Tyrving 1:09:20 +11:39 8:32
26 Olav Vestøl Vegårshei IL 1:09:22 +11:41 8:32
27 Sindre Bæk Løten OL 1:10:50 +13:09 8:43
28 Anders Emilsson Oppsal IF Orientering 1:12:33 +14:52 8:56
29 Andreas Stenerud OL Tønsberg og omegn 1:12:35 +14:54 8:56
30 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 1:12:56 +15:15 8:58
31 Øystein Storsveen Løten OL 1:13:02 +15:21 8:59
32 Erlend Isachsen Asker Skiklubb 1:13:04 +15:23 8:59
33 Gustav Fiskum IL Tyrving 1:13:07 +15:26 9:00
34 Asbjørn Olsen Løten OL 1:13:09 +15:28 9:00
35 Anders Treekrem Ås-UMB Orientering 1:13:42 +16:01 9:04
36 Thomas Schive OK Moss 1:13:43 +16:02 9:04
37 Sigurd Stenvik Byåsen IL 1:23:41 +26:00 10:18
38 Erik Trøen Lierbygda OL 1:25:48 +28:07 10:33
39 Hallvard Haugen Fossum IF 1:25:52 +28:11 10:34
40 Stian Jensen Indre Østfold OK 1:26:17 +28:36 10:37
41 Truls Wanvik Krogstadmo Selbu OK 1:29:35 +31:54 11:01
42 Tord E. Andersen Eiker OL 1:29:44 +32:03 11:03
43 Kristian Øien OL Trollelg 1:33:02 +35:21 11:27
44 Tormod Hovdenak Stenersen OL Trollelg 1:37:02 +39:21 11:56
45 Erlend Raastad Skien OK 1:53:50 +56:09 14:01
Mathias Drage Kongsberg OL diskvalifisert
Nikolai Korvald Skaare Nydalens SK diskvalifisert
Vegard Fiane Pedersen IK Grane Arendal Orientering brutt
Bård Engzelius Gylver Asker Skiklubb brutt
Sindre Engzelius Gylver Asker Skiklubb brutt
Torjus Raa Varegg Fleridrett brutt
Paul Sirum Frol IL brutt
Åsmund Wennemo Raumar Orientering brutt
Johannes Narum Hamar OK ikke startet

H19-20

9 780 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 1:09:39 7:07
2 Sindre Godager Gjø-Vard OL 1:09:45 +0:06 7:07
3 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 1:12:48 +3:09 7:26
4 Carl Petter Lyngen Frol IL 1:12:50 +3:11 7:26
5 Jon Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 1:12:51 +3:12 7:26
6 Ivar Lundanes Frol IL 1:12:56 +3:17 7:27
7 Hans Petter Mathisen NTNUI 1:12:58 +3:19 7:27
8 Jo Forseth Indgaard Frol IL 1:14:16 +4:37 7:35
9 Petter Næss Bjørgul Halden SK 1:14:19 +4:40 7:35
10 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 1:14:37 +4:58 7:37
11 Simen Aamodt NTNUI 1:17:55 +8:16 7:58
12 Mats Nordbrøden Halden SK 1:18:37 +8:58 8:02
13 Eskil Sande Gullord Gjø-Vard OL 1:21:30 +11:51 8:20
14 Fredrik Steinsvik NTNUI 1:25:06 +15:27 8:42
15 Sindre Sæther SPK Freidig 1:30:20 +20:41 9:14
16 Lars Owren SPK Freidig 1:33:44 +24:05 9:35
17 Svend Sondre Frøshaug Indre Østfold OK 1:33:59 +24:20 9:36
18 Peder Rauan Larvik OK 1:59:33 +49:54 12:13
19 Finn-Eivind Eskøy Fossum IF 2:10:42 +1:01:03 13:21
20 Martin Bråten Flosta IL 2:11:47 +1:02:08 13:28
Andreas Vangstad Kristiansand OK diskvalifisert
Martin Vister Indre Østfold OK diskvalifisert
Simen Olafsen SPK Freidig brutt
Eivind Myklebust Lindseth Konnerud IL ikke startet

H21

12 990 m, 54 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 1:26:51 6:41
2 Håvard Lucasen Ås-UMB Orientering 1:26:52 +0:01 6:41
3 Anders Nordberg Skien OK 1:26:53 +0:02 6:41
4 Tue Lassen Bækkelagets SK 1:27:00 +0:09 6:41
5 Carl Waaler Kaas Bækkelagets SK 1:27:08 +0:17 6:42
6 Anders Tiltnes IL Tyrving 1:27:24 +0:33 6:43
7 Espen Fiskum NTNUI 1:30:26 +3:35 6:57
8 Eirik Rustad Raumar Orientering 1:30:28 +3:37 6:57
9 Olav Lundanes Halden SK 1:30:31 +3:40 6:58
10 Jostein Nørbech IL Tyrving 1:30:32 +3:41 6:58
11 Håvard Vassenden Frol IL 1:33:26 +6:35 7:11
12 Matthew Speake Lillomarka OL 1:33:28 +6:37 7:11
13 Fredrik Eliasson Halden SK 1:33:39 +6:48 7:12
14 Magnus Svingheim Raumar Orientering 1:37:44 +10:53 7:31
15 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 1:37:47 +10:56 7:31
16 Vegard Brun Saga NTNUI 1:37:48 +10:57 7:31
17 Jeppe Ruud Bækkelagets SK 1:40:25 +13:34 7:43
18 Ola Marius Pedersen Ås-UMB Orientering 1:42:08 +15:17 7:51
19 Sindre Jansson Haverstad NTNUI 1:43:56 +17:05 8:00
20 Dag Steinar Ragvin Skien OK 1:50:20 +23:29 8:29
21 Thore Kornmo Porsgrunn OL 1:51:13 +24:22 8:33
22 Sigurd Hynne Ås-UMB Orientering 1:51:17 +24:26 8:34
23 Eivind Resser Kongsberg OL 1:51:19 +24:28 8:34
24 Henning Spjelkavik IL Tyrving 1:52:30 +25:39 8:39
25 Kjell Arild Karlsen Bækkelagets SK 1:53:09 +26:18 8:42
26 Alf Johan Lima Ganddal IL 1:53:38 +26:47 8:44
27 Einar Tommelstad Nydalens SK 1:54:12 +27:21 8:47
28 Harri Luchsinger Kongsberg OL 1:54:44 +27:53 8:49
29 Øyvind Enger NTNUI 1:57:06 +30:15 9:00
30 Kristoffer Fiane Pedersen Ås-UMB Orientering 1:57:37 +30:46 9:03
31 Ståle Gjelsten NTNUI 1:57:38 +30:47 9:03
32 Vegard Ruttenborg NTNUI 1:58:51 +32:00 9:08
33 Audun Resser Kongsberg OL 1:59:09 +32:18 9:10
34 Eivind Lande Bø OL 1:59:21 +32:30 9:11
35 Magnus Johansson Kristiansand OK 2:05:05 +38:14 9:37
36 Øyvind Stokseth Halden SK 2:05:24 +38:33 9:39
37 Per Wiréhn Byåsen IL 2:12:03 +45:12 10:09
38 Ola Lesteberg Kongsberg OL 2:13:44 +46:53 10:17
39 Erlend Moster Knudsen Varegg Fleridrett 2:26:43 +59:52 11:17
40 Gisle Nysæter Skien OK 2:26:46 +59:55 11:17
Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering diskvalifisert
Andreas Johansson Bækkelagets SK diskvalifisert
Erik Axelsson Halden SK brutt
Mats Dahlén Kristiansand OK brutt
Robert Fredriksen Notodden OL brutt
Ivar Haugen Kristiansand OK brutt
Truls Kvaase Bækkelagets SK brutt
Øyvind Lund Raumar Orientering brutt
Magnus Skauge Oliversen Trøsken IL brutt
Magnus Ombustvedt Ås-UMB Orientering brutt
Henrik Ottesen Stord Orientering brutt
Joakim Prestmo Bækkelagets SK brutt
Asgeir Bakken Rognstad NTNUI brutt
Torben Christian Wendler Raumar Orientering brutt
Stig Alvestad Ganddal IL ikke startet
Mathias Benjaminsen Lillomarka OL ikke startet
Sondre Sande Gullord NTNUI ikke startet
Eirik Kamstrup Hovind Raumar Orientering ikke startet
Lacho Iliev Halden SK ikke startet
Johan Michelsen Nydalens SK ikke startet
Jonn Are Myhren IK Grane Arendal Orientering ikke startet
Frode Nysæter Skien OK ikke startet
Niklas Profors Varegg Fleridrett ikke startet
Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL ikke startet

H21-Gjest

12 990 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Milo Nykodým Kristiansand OK brutt

H1920-Gjest

9 780 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vit Braveny Kristiansand OK 1:21:28 8:19
2 Jakub Kamenický Kristiansand OK 1:35:33 +14:05 9:46

D1920-Gjest

5 350 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mirjam Hellmueller Kongsberg OL 1:04:05 11:58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor