Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: onsdag 13 april 2016

D-12

1 960 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emma Dåsnes Vang OL 15:34 7:56
2 Julie Mykleset Vang OL 16:26 +0:52 8:23
3 Mari Ovidia Ranestad Hamar OK 30:21 +14:47 15:29
4 Christiane Hermansen Vang OL 31:04 +15:30 15:51

H-12

1 960 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Hermansen Vang OL 14:51 7:34
2 Eivind Jetlund Vang OL 16:03 +1:12 8:11
3 Adrian Rogstad Dørum Vang OL 19:20 +4:29 9:51

D13-16

2 440 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emma Bangstad Bergersen Hamar OK 27:03 11:05

H13-16

2 440 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 17:39 7:14
2 Even Lindaas Vang OL 17:53 +0:14 7:19
3 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 18:13 +0:34 7:27
4 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 18:54 +1:15 7:44
5 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 20:47 +3:08 8:31
6 Ole Johan Bråten Vang OL 21:14 +3:35 8:42
7 Vegard Ranestad Hamar OK 26:36 +8:57 10:54
8 Mats Lindaas Elverum OK 27:53 +10:14 11:25
9 Herman Karterud Vang OL 32:10 +14:31 13:10
Fredrik Sveen Vang OL diskvalifisert

D17

3 040 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 22:18 7:20
2 Sofie Johansson Løten o-lag 23:46 +1:28 7:49
3 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 27:37 +5:19 9:05
4 Marit Sveen Hamar OK 27:38 +5:20 9:05
5 Marianne Myklebust Hamar OK 28:36 +6:18 9:24
6 Tone Bleken Rud Vang OL 29:41 +7:23 9:45
7 Ragnhild Jetlund Vang OL 29:50 +7:32 9:48
8 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 33:03 +10:45 10:52
9 Kristin Ulveseth Vang OL 35:43 +13:25 11:44
10 Eli Stensli Løten o-lag 38:48 +16:30 12:45
Evine Westli Andersen Løten o-lag diskvalifisert

H17

3 040 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sverre Bang Støeng Hamar OK 20:06 6:36
2 Yngve Volden Løten o-lag 20:31 +0:25 6:44
3 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 21:58 +1:52 7:13
4 Sverre Narum OL Vallset/Stange 22:45 +2:39 7:29
5 Håkon Dåsnes Vang OL 23:33 +3:27 7:44
6 Henrik Bleken Rud Vang OL 23:52 +3:46 7:51
7 John Anders Bakke Løten o-lag 25:12 +5:06 8:17
8 Knut Jetlund Vang OL 25:42 +5:36 8:27
9 Arne Røste Ringsaker OK 27:06 +7:00 8:54
10 Øyvind Ranestad Hamar OK 28:30 +8:24 9:22
11 Lars Erik Bakke Løten o-lag 29:22 +9:16 9:39

D50

3 040 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 May Jorunn Rognlien Modum OL 39:13 12:54
Kjersti Rønning Hamar OK diskvalifisert
Inger Marie Øygard Løten o-lag diskvalifisert

H50

3 040 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frode Haug Hamar OK 23:29 7:43
2 Ole Christian Bang Hamar OK 26:42 +3:13 8:46
3 Harald Berge Løten o-lag 27:00 +3:31 8:52
4 Kristian Storsveen Løten o-lag 28:35 +5:06 9:24
5 Henning Wernøe Hamar OK 28:54 +5:25 9:30
6 Harald Østbye Elverum OK 29:03 +5:34 9:33
7 Arne Arnesen Hamar OK 30:04 +6:35 9:53
8 Andreas Huber Hamar OK 30:42 +7:13 10:05
9 Erik Haugen Ringsaker OK 31:28 +7:59 10:21
10 Trond Ivar Tømmervold Hamar OK 34:39 +11:10 11:23
11 Herman Bakke Løten o-lag 35:26 +11:57 11:39
Arild  Nordsveen Ringsaker OK diskvalifisert
Trond Olsen Løten o-lag diskvalifisert
Frode Bergersen Hamar OK diskvalifisert

D60

2 440 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 25:30 10:27
2 Berit Røste Ringsaker OK 33:16 +7:46 13:38

H60

2 440 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjell Magne Nordvi Grue IL 22:42 9:18
2 Harald Volden Hamar OK 23:51 +1:09 9:46
3 Knut Malmo Ringsaker OK 24:51 +2:09 10:11
4 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 28:38 +5:56 11:44
5 Terje Malm Hamar OK 30:33 +7:51 12:31
Terje Wikstrøm Ringsaker OK diskvalifisert

D70

2 440 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 34:23 14:05

H70

2 440 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hasse Bergstrøm Il Tyrving 25:39 10:30
2 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 26:40 +1:01 10:55
3 Per Vold Vang OL 29:50 +4:11 12:13

N-åpen

1 230 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Mina Bleken Rud Vang OL 11:50 +4:09 9:37
0 Henriette Berg Løten o-lag 10:01 +2:20 8:08
0 Niklas Mykleset Vang OL 16:24 +8:43 13:20
0 Johanne Berg Løten o-lag 12:18 +4:37 10:00
0 Iben Nilsen Hjemsæter Hamar OK 44:52 +37:11 36:28
0 Maren Bleken Rud Vang OL 15:54 +8:13 12:55
0 June Rogstad Bekkevold Løten o-lag 7:41 6:14
0 Tuva Mykleset Vang OL 15:59 +8:18 12:59
0 Julie Gjessing Skjeset Vang OL 26:29 +18:48 21:31
0 Emma Pedersen Elverhøi Vang OL 25:42 +18:01 20:53

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor