Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Movika

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Movika
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 13 april 2016

A-lang menn

3 430 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Haug Førde IL 39:49 11:36
2 Gunnar Gytri Førde IL 41:32 +1:43 12:06
3 Kjartan Hauger Førde IL 42:52 +3:03 12:29
4 Jon Anders Schei Førde IL 45:23 +5:34 13:13
5 Jostein Fredly Førde IL 49:24 +9:35 14:24
6 Norvald Ospehaug Tambaskjelvar IL 51:25 +11:36 14:59
7 Tor Christopher Fink Førde IL 56:54 +17:05 16:35
8 Harald Hjjellbrekke Førde IL 58:39 +18:50 17:05
9 Helge Schei Førde IL 1:01:10 +21:21 17:49
10 Bjørn Olav Øvrebø Førde IL 1:02:28 +22:39 18:12

A-kort menn

2 200 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Even Hole Førde IL 45:59 20:54
2 Egil Nestande Førde IL 59:35 +13:36 27:04
3 Trygve Nummedal Os Førde IL 1:05:02 +19:03 29:33
4 Oddvar Gjelsvik Askvoll Holmedal IL 1:16:19 +30:20 34:41
Sverre Aasen Førde IL diskvalifisert
Vegar Hole Førde IL diskvalifisert

A-kort kvinner

2 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anja Hole Førde IL 52:24 23:49

C-løype menn

1 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Mallasvik Os Tambaskjelvar IL 37:28 22:02

C-løype kvinner

1 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Julie Daling Førde IL 26:34 15:37
2 Annina Schenker Førde IL 31:45 +5:11 18:40
3 Laila Gjengedal Tambaskjelvar IL 37:28 +10:54 22:02
4 Margun Gryte Førde IL 47:51 +21:17 28:08

N-løype

1 200 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurd Husevåg Lobben Førde IL 20:03 16:42
2 Johan Husevåg Lobben Førde IL 21:35 +1:32 17:59
3 Torstein Nydal Førde IL 23:16 +3:13 19:23
5 Eva-Lovise Nødseth Førde IL 27:55 +7:52 23:15
6 Erlend Husevåg Lobben Førde IL 29:01 +8:58 24:10
7 Gro Eliasen Førde IL 29:17 +9:14 24:24
8 Thedor Fink Førde IL 29:32 +9:29 24:36
9 Jørgen Korsøen Førde IL 47:25 +27:22 39:30
10 Birk Hauger Førde IL 48:54 +28:51 40:45
10 Mattis Hauger Førde IL 48:54 +28:51 40:45
12 Elias Haug Førde IL 53:34 +33:31 44:38
13 Sigrid Haug Førde IL 53:49 +33:46 44:50
Sveiung Rundereim Førde IL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor