Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 9, Skeidimila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 9, Skeidimila
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: torsdag 9 juni 2016

D 11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ine Bjaadal Winberg OK Skeidi 16:23

D 15-16

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanne Vassend Porsgrunn OL 41:28

D 17-N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gun Jørgensen Porsgrunn OL 31:00

D 17-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Benedikte Bøen Porsgrunn OL 50:38

D 40-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Brita Cecilie Mustad OK Skeidi 40:30
2 Hilde Vassend Porsgrunn OL 47:07 +6:37
3 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 1:00:03 +19:33
4 Jorunn Isaksen Porsgrunn OL 1:03:30 +23:00

D 50-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 57:11
2 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 57:19 +0:08
3 Hanne Herum OK Skeidi 57:37 +0:26
4 Gro Pedersen OK Skeidi 59:09 +1:58
5 Kerstin Elisabeth Aas Porsgrunn OL 1:00:08 +2:57

D 60-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tonny Lindquist OK Skeidi 1:14:41
2 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 1:50:43 +36:02

D 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eli Klovning Porsgrunn OL 1:50:43

H 11-12

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magnus Brodin Porsgrunn OL 16:54
2 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 17:07 +0:13

H-12N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Solan Eikedalen Porsgrunn OL 30:34
2 Ole Magnus Storemyr IL Hauken 34:11 +3:37

H 13-14

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 57:09

H 15-16

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 40:30
2 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 40:45 +0:15

H 17-

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Thore Kornmo Porsgrunn OL 1:16:59
2 Jørgen Frøyd Larvik OK 1:17:03 +0:04
3 Tobias Kristensen Larvik OK 1:20:50 +3:51
4 Sindre R Holt Hedrum OL 1:20:56 +3:57
5 Lars Rune Lie OK Skeidi 1:29:45 +12:46
6 Fredrik Polland OK Skeidi 1:31:33 +14:34
7 Hans-Petter Eikedalen Porsgrunn OL 1:33:08 +16:09
8 Tom Kristensen Larvik OK 1:34:29 +17:30
9 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 1:34:41 +17:42
10 Bjørn Polland OK Skeidi 1:44:51 +27:52
11 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 2:12:24 +55:25
12 Jon Øivind Pedersen OK Skeidi 2:24:00 +1:07:01
Per-Gunnar Mustad OK Skeidi diskvalifisert
Jens Didrik Berg Larvik OK brutt
Håkon Kornmo Porsgrunn OL brutt
Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK brutt

H 40-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Morten Hamre IL Hauken 40:48
2 Jan Erik Tinderholt OK Skeidi 48:46 +7:58

H 50-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Arve Glittum OK Skeidi 40:22
2 Jan Gatevold Porsgrunn OL 40:44 +0:22
3 Arild Rørholt OK Skeidi 50:25 +10:03
4 Harald Omland Skien OK 57:14 +16:52
5 Bjørn Richard Kirste Skien OK 1:07:31 +27:09
Kjell Heide IL Hauken diskvalifisert

H 60-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Atle Remme Porsgrunn OL 50:37
2 Ole Johansson Porsgrunn OL 50:38 +0:01
3 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 57:47 +7:10
4 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1:00:10 +9:33
Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL brutt

H 70-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 1:08:04
2 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 1:16:58 +8:54
3 Egil Ronæss Porsgrunn OL 2:05:05 +57:01
Magne Klovning Porsgrunn OL brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor