Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 3 - Rønvikfjellet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 3 - Rønvikfjellet
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 10 mai 2016

N- løype

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Tea Alværn Ukjent 57:55
Maja Andersen Buvik Bodø og Omegn IF Orientering 43:38
Filip Byberg - - 46:16
Adine Alværn Edvardsen Bodø og Omegn IF Orientering 58:33
Edvard Alværn Edvardsen Bodø og Omegn IF Orientering 58:26
Hedda Bygd Hedenstad Bodø og Omegn IF Orientering 21:35
Erika Leiråmo Rekkedal Bodø og Omegn IF Orientering 44:09
Anna Elisabeth Skålsvik - - 33:54
Teodor Birk Skålsvik - - 34:09
Tilde Stoltenberg Bodø og Omegn IF Orientering 21:38
Vetle Stoltenberg Ukjent 21:44
Anna Mørkved Øigård Ukjent 34:29
Synne Mørkved Øigård Ukjent 48:35

C-Løype (2 km)

2 000 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 21:01 10:30
2 Jesper Helliksrud Bodø og Omegn IF Orientering 26:53 +5:52 13:26
3 Benjamin August Viken Tverlandet IL 31:46 +10:45 15:53
4 Johanne Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 33:37 +12:36 16:48
5 Svein Valle Bodø og Omegn IF Orientering 40:22 +19:21 20:11
6 Vilde Wikevand Normann Tverlandet IL 46:27 +25:26 23:13
7 Endre W Normann Tverlandet IL 47:01 +26:00 23:30
8 Jørgen Njålla Tverlandet IL 51:33 +30:32 25:46
9 Andrea Njålla Tverlandet IL 53:21 +32:20 26:40
10 Martha Bertheussen Tverlandet IL 57:15 +36:14 28:37
11 Noomi Aasberg Høybakkmo Tverlandet IL 1:03:59 +42:58 31:59

B-løype (3 km)

2 900 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jacob Lindstrøm Bodø og Omegn IF Orientering 33:28 11:32
2 Øyvind Johan Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 46:10 +12:42 15:55
3 Dag Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 46:42 +13:14 16:06
4 Petter Stoltenberg Ukjent 46:45 +13:17 16:07
5 Morten Selnes Bodø og Omegn IF Orientering 54:38 +21:10 18:50
6 Edvin Berg Bodø og Omegn IF Orientering 54:46 +21:18 18:53
7 Carl B. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 56:59 +23:31 19:38
8 Katrine Kalvig Bodø og Omegn IF Orientering 1:03:13 +29:45 21:47
9 Marit Bjørnevik Bodø og Omegn IF Orientering 1:10:15 +36:47 24:13
10 Anne Grethe Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 1:10:36 +37:08 24:20
11 Regula Høsli Bodø og Omegn IF Orientering 1:15:58 +42:30 26:11
12 Odd Jarle Vangstad Bodø og Omegn IF Orientering 1:17:53 +44:25 26:51
13 Richard Kringhaug Valnesfjord IL 1:28:05 +54:37 30:22
Eivind Lindahl Valle Bodø og Omegn IF Orientering brutt

A-løype (4 km)

4 000 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Erik Paulsen Bodø og Omegn IF Orientering 39:48 9:57
2 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 43:11 +3:23 10:47
3 Håvard Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering 43:55 +4:07 10:58
4 Eirill Pettersen Buvik Bodø og Omegn IF Orientering 44:53 +5:05 11:13
5 Svein Henrik Hedenstad Bodø og Omegn IF Orientering 45:04 +5:16 11:16
6 Asgeir Jordbru Bodø og Omegn IF Orientering 46:34 +6:46 11:38
7 Halvar Norbrøden BUL Tromsø 47:00 +7:12 11:45
8 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 48:11 +8:23 12:02
9 Anne Marthe Limstrand Bodø og Omegn IF Orientering 48:35 +8:47 12:08
10 Arild Pettersen Ukjent 50:19 +10:31 12:34
11 Bjørn Are Stensland Bodø og Omegn IF Orientering 50:38 +10:50 12:39
12 Lars Petter Rekkedal Bodø og Omegn IF Orientering 51:35 +11:47 12:53
13 Marius Rekkedal Edvardsen Bodø og Omegn IF Orientering 52:50 +13:02 13:12
14 Anders Kure Bodø og Omegn IF Orientering 53:49 +14:01 13:27
15 Jan Fredrik Prytz Bodø og Omegn IF Orientering 55:21 +15:33 13:50
16 Marte Fallbakken Berge NTNUI 55:32 +15:44 13:53
17 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 56:30 +16:42 14:07
18 Ivar Aanerød Bodø og Omegn IF Orientering 57:54 +18:06 14:28
19 Rasmus Andersen Bodø og Omegn IF Orientering 58:35 +18:47 14:38
20 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 59:21 +19:33 14:50
21 Arne Kristian Nordhei Bodø og Omegn IF Orientering 1:00:53 +21:05 15:13
22 Bjørn-Wiggo Hansen Bodø og Omegn IF Orientering 1:05:10 +25:22 16:17
23 Marit Johnsen Bodø og Omegn IF Orientering 1:05:50 +26:02 16:27
24 Nora Marie Wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:09:55 +30:07 17:28
25 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 1:12:13 +32:25 18:03
26 Christian Søvik Bodø og Omegn IF Orientering 1:15:02 +35:14 18:45
27 Odd-Ivar Søvik Bodø og Omegn IF Orientering 1:17:02 +37:14 19:15
Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Jørn Remlo Ukjent diskvalifisert
Esten S. Kringhaug Bodø og Omegn IF Orientering brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor