Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltensprint 1 -Alstad skole

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltensprint 1 -Alstad skole
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 19 april 2016

N-løype

800 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Martha Bertheussen Tverlandet IL 15:25 19:16
Leo Andersen Buvik Bodø og Omegn IF Orientering 27:08 33:55
Frida Haugland Bodø og Omegn IF Orientering 8:14 10:17
Hedda Bygd Hedenstad Bodø og Omegn IF Orientering 17:55 22:23
Amalie Sofie Henriksen Bodø 17:57 22:26
Elias Aasberg Høybakkmo Tverlandet IL 10:06 12:37
Theodor Skognes Johansen - - 11:16 14:05
Elias Karlsen Bodø og Omegn IF Orientering 10:42 13:22
Ingrid F. Kaski - - 8:03 10:03
Knut F. Kaski Ukjent 11:09 13:56
Erik Langås Tverlandet IL 10:07 12:38
David Leite Ukjent 15:03 18:48
Oda Mørkved Bodø og Omegn IF Orientering 19:42 24:37
Andrea Njålla Tverlandet IL 15:36 19:30
Erlend Mathias Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 12:23 15:28
Melissa Steen-Øines Ukjent 8:20 10:25
Maya Valen Ukjent 10:52 13:35

C-løype

1 000 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Benjamin August Viken Tverlandet IL 8:36 8:36
2 Endre Wikevann Normann Tverlandet IL 8:39 +0:03 8:39
3 Jørgen Njålla Tverlandet IL 8:50 +0:14 8:50
4 Johanne Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 9:47 +1:11 9:47
5 Noomi Aasberg Høybakkmo Tverlandet IL 10:39 +2:03 10:39
5 Vilde Wikevand Normann Tverlandet IL 10:39 +2:03 10:39
7 Ina Langås Tverlandet IL 11:16 +2:40 11:16
8 Anja Langås Tverlandet IL 11:17 +2:41 11:17
9 Geir Olav Dybvad Tverlandet IL 11:49 +3:13 11:49
10 Maria Kristine Aas Bodø og Omegn IF Orientering 13:34 +4:58 13:34
11 Sigrud Aas - - 14:41 +6:05 14:41
12 Erlend Mathias Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 18:06 +9:30 18:06
13 Maja Andersen Buvik Bodø og Omegn IF Orientering 27:08 +18:32 27:08
14 Lovise Jordbru Bodø og Omegn IF Orientering 30:08 +21:32 30:08
15 Edvard Alværn Edvardsen Bodø og Omegn IF Orientering 38:56 +30:20 38:56
16 Adine Alværn Edvardsen Bodø og Omegn IF Orientering 39:02 +30:26 39:02
David Leite Ukjent diskvalifisert

A- løype

2 100 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 13:12 6:17
2 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 13:32 +0:20 6:26
3 Markus Furuholmen - - 14:41 +1:29 6:59
4 Arild Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 14:53 +1:41 7:05
5 Esten S. Kringhaug Bodø og Omegn IF Orientering 15:52 +2:40 7:33
6 Marius Rekkedal Edvardsen Bodø og Omegn IF Orientering 16:12 +3:00 7:42
7 Steve Samuelsen Bodø og Omegn IF Orientering 16:14 +3:02 7:43
8 Asgeir Jordbru Bodø og Omegn IF Orientering 16:39 +3:27 7:55
9 Anne Marthe Limstrand Bodø og Omegn IF Orientering 16:50 +3:38 8:00
10 Per Rekkedal Bodø og Omegn IF Orientering 17:13 +4:01 8:11
11 Marte Fallbakken Berge NTNUI 17:59 +4:47 8:33
12 Harald Valen Ukjent 18:22 +5:10 8:44
13 Bjørn-Wiggo Hansen Bodø og Omegn IF Orientering 18:29 +5:17 8:48
14 Øyvind Johan Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 18:51 +5:39 8:58
15 Bjørn Tore Winther Bodø og Omegn IF Orientering 18:54 +5:42 9:00
16 Håkon B. Bø Bodø og Omegn IF Orientering 19:09 +5:57 9:07
17 Anders Kure Bodø og Omegn IF Orientering 19:12 +6:00 9:08
18 Jacob Lindstrøm Bodø og Omegn IF Orientering 19:38 +6:26 9:20
19 Leif Magne Eggestad Bodø og Omegn IF Orientering 19:40 +6:28 9:21
20 Arne Kristian Nordhei Bodø og Omegn IF Orientering 19:48 +6:36 9:25
21 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 19:50 +6:38 9:26
22 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 21:27 +8:15 10:12
23 Åge Mohus Bodø og Omegn IF Orientering 22:17 +9:05 10:36
24 Eivind Lindahl Valle Bodø og Omegn IF Orientering 23:53 +10:41 11:22
25 Christian Søvik Bodø og Omegn IF Orientering 24:06 +10:54 11:28
26 Jesper Helliksrud Bodø og Omegn IF Orientering 24:51 +11:39 11:50
27 Odd Jarle Vangstad Bodø og Omegn IF Orientering 24:57 +11:45 11:52
28 Bendik Hansen Bodø og Omegn IF Orientering 26:10 +12:58 12:27
29 Marit Lunde Bodø og Omegn IF Orientering 26:14 +13:02 12:29
30 Svein Valle Bodø og Omegn IF Orientering 26:19 +13:07 12:31
31 Anne Grethe Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 27:02 +13:50 12:52
32 Jens Viggo Limstrand Bodø og Omegn IF Orientering 27:13 +14:01 12:57
33 Marianne Eilertsen Bodø og Omegn IF Orientering 28:22 +15:10 13:30
34 Benjamin August Viken Tverlandet IL 29:53 +16:41 14:13
35 Regula Hösli Bodø og Omegn IF Orientering 29:54 +16:42 14:14
35 Endre Wikevann Normann Tverlandet IL 29:54 +16:42 14:14
37 Carl B. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 30:06 +16:54 14:20
38 Karen M. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 30:09 +16:57 14:21
39 Anne Berit Vikhals Bodø og Omegn IF Orientering 37:08 +23:56 17:40
Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor