Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 3
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 2 mai 2016

H17

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kenneth Mydland Egersund OK 39:06
2 Thomas Hadland Egersund OK 39:16 +0:10
3 Sjur Sigmo Egersund OK 57:15 +18:09

H40

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Geir Frøytlog Egersund OK 45:27
2 Harald Klippenberg Egersund OK 50:01 +4:34
3 Nils Tore Puntervold Egersund OK 1:11:01 +25:34
Gunnar Petterson Egersund OK diskvalifisert
Tor Sverre Skåra Egersund OK brutt

D17

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jorunn Hadland Egersund OK 50:23

H55

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Arvid Mydland Egersund OK 36:25
2 Jan Hetland Egersund OK 50:40 +14:15
3 Bjørn Tore Aase Egersund OK 54:20 +17:55
4 Ivar Aalbu Egersund OK 1:14:17 +37:52

H65

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Tormod Aaslid Egersund OK diskvalifisert

D15-16

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ida Monsen Egersund OK 1:06:01
2 Julie Puntervold Egersund OK 1:15:59 +9:58
3 Celina Iversen Åse Egersund OK 1:16:10 +10:09

D40

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anita Glenne Kallhovd Egersund OK 52:49
Randi L.H. Birkeland Egersund OK brutt
Gun Irene Monsen Egersund OK brutt
Inger Tone Nygård Egersund OK brutt

D55

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Ingunn Voilås Egersund OK brutt

Trim2

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Frank Hansen Egersund OK 52:06
2 Trond Hadland Egersund OK 1:02:36 +10:30

H13-14

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sindre Skeie Petterson Egersund OK 41:39

D65

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Inger Skretting Opstad Egersund OK 43:39
2 Helga Aaslid Egersund OK 1:22:02 +38:23

H10-12

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Edvin Aakre Egersund OK 16:25
2 Ole Andre Brandsberg Egersund OK 23:53 +7:28

D10-12

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Synne Skeie Petterson Egersund OK 18:35
2 Julie M Helland Egersund OK 22:10 +3:35
3 Thea Beate Puntervold Egersund OK 26:46 +8:11

HNy

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tor Inge Skåtøy Egersund OK 35:50
2 Christoffer Kvernstuen Egersund OK 37:32 +1:42

DNy

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hermine Iversen Åse Egersund OK 25:35

Trim3

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hilde Hetland Egersund OK 36:39
2 Alexander Horpestad Egersund OK 44:23 +7:44
Leif Jarle Skåra Egersund OK brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor