Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 2
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 18 april 2016

H17

3 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thomas Hadland Egersund OK 29:08 8:05
2 Kenneth Mydland Egersund OK 34:41 +5:33 9:38
3 Asbjørn Hegdal Egersund OK 43:31 +14:23 12:05
4 Jørgen Hetland Egersund OK 53:07 +23:59 14:45

H40

3 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Klippenberg Egersund OK 35:28 9:51
2 Gunnar Petterson Egersund OK 48:07 +12:39 13:21
Nils Tore Puntervold Egersund OK diskvalifisert
Tor Sverre Skåra Egersund OK brutt

D17

3 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jorunn Hadland Egersund OK 34:30 9:35

H15-16

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alexander Horpestad Egersund OK 55:27 21:19
Steffen L. Stokkenes Egersund OK diskvalifisert

H55

2 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arvid Mydland Egersund OK 27:14 10:28
2 Jan Hetland Egersund OK 37:50 +10:36 14:33
3 Bjørn Tore Aase Egersund OK 42:23 +15:09 16:18
4 Bjørn Vidar Gunvaldsen Egersund OK 44:59 +17:45 17:18
Ivar Aalbu Egersund OK brutt

H65

2 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Odd Garpestad Egersund OK 41:13 15:51
Tormod Aaslid Egersund OK brutt
Edmund Ualand Egersund OK brutt

D15-16

2 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida Monsen Egersund OK 50:08 19:16
2 Tolene Lovise Frøytlog Karlsen Egersund OK 1:02:33 +12:25 24:03
3 Celina Iversen Åse Egersund OK 1:15:56 +25:48 29:12
4 Julie Puntervold Egersund OK 1:17:32 +27:24 29:49

D40

2 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Tone Nygård Egersund OK 34:23 13:13
2 Randi L.H. Birkeland Egersund OK 41:18 +6:55 15:53
3 Anita Glenne Kallhovd Egersund OK 43:09 +8:46 16:35
4 Inger Skretting Opstad Egersund OK 53:29 +19:06 20:34

D55

1 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingunn Voilås Egersund OK 35:43 19:50

Trim2

2 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Leif Jarle Skåra Egersund OK 46:32 17:53
2 Trond Hadland Egersund OK 47:33 +1:01 18:17
3 Morten Laursen Egersund OK 1:07:52 +21:20 26:06
4 Åshild Hausberg Iversen Egersund OK 1:08:06 +21:34 26:11
Frank Hansen Egersund OK diskvalifisert

H13-14

1 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre Skeie Petterson Egersund OK 42:28 23:35

D65

1 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helga Aaslid Egersund OK 56:12 31:13

H10-12

1 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Edvin Aakre Egersund OK 11:54 10:49
2 Ole Andre Brandsberg Egersund OK 19:28 +7:34 17:41
3 Tor Inge S. Barka Egersund OK 25:51 +13:57 23:29
4 Sigbjørn Aase Olsen Egersund OK 31:05 +19:11 28:15
5 Vegard Bruun Egersund OK 1:13:14 +1:01:20 1:06:34
6 Sondre Bruun Egersund OK 1:13:19 +1:01:25 1:06:39

D10-12

1 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thea Beate Puntervold Egersund OK 22:05 20:04
2 Julie M Helland Egersund OK 25:59 +3:54 23:37

Trim4

1 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grethe Nygård Egersund OK 28:05 25:31
2 Connie Marie Egeli Egersund OK 28:10 +0:05 25:36
3 Solveig Aase Olsen Egersund OK 30:46 +2:41 27:58

HNy

800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eric Aase Olsen Egersund OK 14:18 17:52
Arild Opstad Egersund OK diskvalifisert

DNy

800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Amalie Skåra Egersund OK 16:02 20:02
2 Hermine Iversen Åse Egersund OK 17:16 +1:14 21:35
3 Oline Hestnes Egersund OK 22:34 +6:32 28:12

Trim3

1 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Hetland Egersund OK 52:56 29:24
Olav Helland Egersund OK diskvalifisert
Gry H. Stokkenes Egersund OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor