Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 1
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 11 april 2016

H17

4 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thomas Hadland Egersund OK 45:33 10:50
2 Sjur Sigmo Egersund OK 55:02 +9:29 13:06
3 Asbjørn Hegdal Egersund OK 1:00:33 +15:00 14:25

H40

4 200 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Geir Frøytlog Egersund OK 53:13 12:40
2 Gunnar Petterson Egersund OK 54:38 +1:25 13:00
3 Nils Tore Puntervold Egersund OK 58:10 +4:57 13:50
4 Frank Hansen Egersund OK 1:09:56 +16:43 16:39
5 Leif Jarle Skåra Egersund OK 1:51:21 +58:08 26:30
Helge Åse Egersund OK diskvalifisert
Tor Sverre Skåra Egersund OK brutt

D17

4 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jorunn Hadland Egersund OK 44:01 10:28

H15-16

3 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristian Surdal Skailand Egersund OK 49:09 15:51
2 Alexander Horpestad Egersund OK 1:40:27 +51:18 32:24
3 Sondre Horpestad Egersund OK 1:40:36 +51:27 32:27
Ludvig Stapnes Egersund OK diskvalifisert
Steffen L. Stokkenes Egersund OK diskvalifisert

H55

3 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arvid Mydland Egersund OK 33:44 10:52
2 Per Ingar Hadland Ganddal IL 44:47 +11:03 14:26
3 Jan Hetland Egersund OK 46:53 +13:09 15:07
4 Bjørn Tore Aase Egersund OK 56:52 +23:08 18:20
5 Ivar Aalbu Egersund OK 1:03:57 +30:13 20:37

H65

3 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tormod Aaslid Egersund OK 1:03:42 20:32
2 Terje Vanglo Egersund OK 1:18:25 +14:43 25:17

D15-16

3 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Celina Iversen Åse Egersund OK 1:06:59 21:36
2 Julie Puntervold Egersund OK 1:14:38 +7:39 24:04

D40

3 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Tone Nygård Egersund OK 42:03 13:33
Gry Stokkenes Egersund OK diskvalifisert
Randi L.H. Birkeland Egersund OK brutt

D55

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingunn Voilås Egersund OK 30:02 14:18

Trim2

3 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Hadland Egersund OK 54:54 17:42
2 Åshild Hausberg Iversen Egersund OK 1:09:39 +14:45 22:28
3 Hilde Hetland Egersund OK 1:43:11 +48:17 33:17
Morten Laursen Egersund OK diskvalifisert

H13-14

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre Skeie Petterson Egersund OK 34:04 16:13

D13-14

2 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Julie Mikalsen Egersund OK 56:56 27:06
2 Thea Beate Puntervold Egersund OK 57:10 +0:14 27:13

D65

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Skretting Opstad Egersund OK 41:21 19:41

H10-12

1 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Edvin Aakre Egersund OK 11:46 8:24
2 Ole Andre Brandsberg Egersund OK 19:22 +7:36 13:50
3 Vegard Bruun Egersund OK 21:03 +9:17 15:02
4 Sondre Bruun Egersund OK 29:19 +17:33 20:56

D10-12

1 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karine Aarstad Torgersen Egersund OK 16:16 11:37
2 Julie M Helland Egersund OK 21:40 +5:24 15:28
3 Synne Skeie Petterson Egersund OK 28:31 +12:15 20:22
4 Amalie Mong Egersund OK 43:55 +27:39 31:22

Trim4

1 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Connie Marie Egeli Egersund OK 43:52 31:20

HNy

1 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Sleveland Egersund OK 17:24 10:52
2 Sigbjørn Aase Olsen Egersund OK 26:17 +8:53 16:25
3 Eric Aase Olsen Egersund OK 26:42 +9:18 16:41
4 Tor Inge Skåtøy Egersund OK 32:58 +15:34 20:36
5 Theo Arntsen Egersund OK 45:30 +28:06 28:26

DNy

1 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oline Hestnes Egersund OK 22:38 14:08
Una Emilie Sleveland Egersund OK diskvalifisert

Trim3

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Monica Horpestad Egersund OK 30:52 14:41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor