Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka vår 2016 – finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka vår 2016 – finale
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 13 juni 2016

Herrer A-løype

4 600 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 28:44 6:14
2 Matthew Speake Lillomarka OL 30:24 +1:40 6:36
3 Svein Nygård Lillomarka OL 36:14 +7:30 7:52
4 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 37:38 +8:54 8:10
5 Martin Granly Lillomarka OL 45:47 +17:03 9:57
6 Michael Dahnn Nydalens Skiklub 46:20 +17:36 10:04
7 Joar Oldernes Lillomarka OL 48:04 +19:20 10:26
8 Hallvard Fjær Lillomarka OL 53:10 +24:26 11:33
9 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 54:00 +25:16 11:44
10 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 54:01 +25:17 11:44
11 Per Osen Vestre Akers SK 54:11 +25:27 11:46
12 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 56:26 +27:42 12:16
13 Trond Døskeland Fana IL 59:25 +30:41 12:55
14 Andreas Barstad Årvoll IL 1:00:26 +31:42 13:08
15 Rudi B Olsen Lillomarka OL 1:03:40 +34:56 13:50
16 Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL 1:04:58 +36:14 14:07

Damer A-løype

4 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 51:05 11:06
2 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 51:55 +0:50 11:17
3 Ingrid Nytun Nergård Lillomarka OL 53:50 +2:45 11:42
4 Dorthe Kühl Petersen Lillomarka OL 1:03:45 +12:40 13:51

Herrer B-løype

3 300 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vidar Berteig Fossum IF 31:07 9:25
2 Lars Audun Vold Lillomarka OL 38:24 +7:17 11:38
3 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 39:20 +8:13 11:55
4 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 48:07 +17:00 14:34
5 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 48:57 +17:50 14:50
6 Steinar Hansen Lillomarka OL 51:25 +20:18 15:34
7 William Woodhouse Lillomarka OL 1:07:32 +36:25 20:27
Tom Edvardsen IL Koll diskvalifisert

Damer B-løype

3 300 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Merete Rørvik Lillomarka OL 45:22 13:44
2 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 47:59 +2:37 14:32
3 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 49:58 +4:36 15:08
4 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 54:18 +8:56 16:27
5 Mette Børseth Lillomarka OL 1:07:41 +22:19 20:30
6 Aase Mestad Lillomarka OL 1:08:55 +23:33 20:53

Herrer C-løype

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor E Henriksen Lillomarka OL 48:56 23:18

Damer C-løype

2 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maren Edvardsen IL Koll 39:48 18:57
2 Marte Edvardsen IL Koll 40:05 +0:17 19:05
3 Elin Brekke Lillomarka OL 48:57 +9:09 23:18
4 Eilen Vik IL Koll 1:01:53 +22:05 29:28
Emilie Pedersen Vold Lillomarka OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor