Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 9
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 6 juni 2016

Herrer A-løype

4 200 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Nygård Lillomarka OL 36:37 8:43
2 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 38:59 +2:22 9:16
3 Nils Ragnar Liholt Lillomarka OL 41:22 +4:45 9:50
4 Steinar Eastwood Lillomarka OL 43:25 +6:48 10:20
5 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 45:58 +9:21 10:56
6 Øyvind Glendrange Årvoll IL 47:26 +10:49 11:17
7 Morten Tangen Måren OK 47:36 +10:59 11:20
8 Arne Dybdahl Lillomarka OL 48:31 +11:54 11:33
9 Hallvard Fjær Lillomarka OL 48:54 +12:17 11:38
10 Martin Granly Lillomarka OL 49:19 +12:42 11:44
11 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 50:21 +13:44 11:59
12 Øystein Wiggen Byåsen IL 50:24 +13:47 12:00
13 Tore Sannes Lillomarka OL 52:01 +15:24 12:23
14 Per Osen Vestre Akers SK 52:51 +16:14 12:35
15 Dag Wang Lillomarka OL 53:41 +17:04 12:46
16 Mathias Vold Lillomarka OL 56:12 +19:35 13:22
17 Truls Angell Lillomarka OL 1:16:39 +40:02 18:15
Mathias Benjaminsen Lillomarka OL diskvalifisert
Rudi B Olsen Lillomarka OL diskvalifisert
Brynjar Fredheim Lillomarka OL diskvalifisert

Damer A-løype

4 200 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Toril Hallan Lillomarka OL 45:56 10:56
2 Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL 46:35 +0:39 11:05
3 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 48:39 +2:43 11:35
4 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 52:06 +6:10 12:24
5 Oda Marie Colquhoun Lillomarka OL 53:29 +7:33 12:44
6 Ingrid Nytun Nergård Lillomarka OL 56:37 +10:41 13:28
7 Ingrid Bredalen Lillomarka OL 1:13:11 +27:15 17:25
Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL diskvalifisert

Herrer B-løype

3 300 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vidar Berteig Fossum IF 29:52 9:03
2 Johan Mattsson Lillomarka OL 33:46 +3:54 10:13
3 Tore Sundtjønn Lillomarka OL 37:31 +7:39 11:22
4 Lars Audun Vold Lillomarka OL 38:07 +8:15 11:33
5 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 40:45 +10:53 12:20
6 Tom Edvardsen IL Koll 46:32 +16:40 14:06
7 Harald Sørensen Lillomarka OL 50:34 +20:42 15:19
8 Knut Fossgard Lillomarka OL 51:31 +21:39 15:36
9 Steinar Hansen Lillomarka OL 57:14 +27:22 17:20
10 Eskil Brænden Lillomarka OL 1:20:54 +51:02 24:30
11 Arne Kongsnes Kolbotn og Skimt OL 1:23:55 +54:03 25:25

Damer B-løype

3 300 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 41:47 12:39
2 Merete Rørvik Lillomarka OL 46:38 +4:51 14:07
3 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 47:18 +5:31 14:20
4 Reidunn Hallan Lillomarka OL 49:23 +7:36 14:57
5 Hanne Fredheim Lillomarka OL 50:19 +8:32 15:14
6 Lene Colquhoun Nittedal OL 1:11:10 +29:23 21:33
Linda Fredh Måren OK diskvalifisert

Herrer C-løype

1 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 24:45 13:01
2 Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 29:44 +4:59 15:38

Damer C-løype

1 900 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sharon Broadwell NoTeam 26:10 13:46
1 Sharon Broadwell NoTeam 26:10 13:46
3 Sunniva Holten Halvorsrud Lillomarka OL 31:33 +5:23 16:36
4 Emilie Pedersen Vold Lillomarka OL 31:42 +5:32 16:41
5 Eilen Vik IL Koll 52:51 +26:41 27:48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor