Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 8
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 30 mai 2016

Herrer A-løype

4 500 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Nygård Lillomarka OL 40:52 9:04
2 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 43:26 +2:34 9:39
3 Steinar Eastwood Lillomarka OL 45:09 +4:17 10:02
4 Tore Bredalen Nittedal 47:18 +6:26 10:30
5 Nils Ragnar Liholt Lillomarka OL 48:34 +7:42 10:47
6 Terje Blindheim Lillomarka OL 51:34 +10:42 11:27
7 Erik Holter Larvik OK 56:47 +15:55 12:37
8 Frode Sandersen Nittedal OL 58:18 +17:26 12:57
9 Are Eriksen Oslostudentenes IK 59:00 +18:08 13:06
10 Hallvard Fjær Lillomarka OL 1:03:50 +22:58 14:11
11 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 1:06:17 +25:25 14:43
12 Mathias Vold Lillomarka OL 1:07:01 +26:09 14:53
13 Rudi B Olsen Lillomarka OL 1:09:58 +29:06 15:32
14 Tore Sannes Lillomarka OL 1:12:27 +31:35 16:06
Truls Angell Lillomarka OL diskvalifisert

Damer A-løype

4 500 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Toril Hallan Lillomarka OL 1:03:18 14:04
2 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 1:04:44 +1:26 14:23
3 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 1:06:08 +2:50 14:41
4 Oda Marie Colquhoun  Nittedal OL 1:06:49 +3:31 14:50
5 Ingrid Nytun Nergård Lillomarka OL 1:08:46 +5:28 15:16
6 Gerd Fossestøl Nittedal OL 1:14:27 +11:09 16:32
7 Lise Horntvedt Larvik OK 1:16:21 +13:03 16:58
8 Marit Eithun Nittedal OL 1:21:00 +17:42 18:00
9 Aase Mestad Lillomarka OL 1:55:19 +52:01 25:37
Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL diskvalifisert

Herrer B-løype

3 500 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tore Sundtjønn Lillomarka OL 38:07 10:53
2 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 38:32 +0:25 11:00
3 Vidar Berteig Fossum IF 38:56 +0:49 11:07
4 Rune Fjær Klubbløs 40:40 +2:33 11:37
5 Einar Hem Lillomarka OL 41:15 +3:08 11:47
6 Harald Sørensen Lillomarka OL 41:43 +3:36 11:55
7 Kjetil Jacobsen Hamar OK 43:26 +5:19 12:24
8 Ove Hildrum Lillomarka OL 43:42 +5:35 12:29
9 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 46:12 +8:05 13:12
10 Andreas Flø Lillomarka OL 51:05 +12:58 14:35
11 William Woodhouse Lillomarka OL 53:12 +15:05 15:12
12 Lars Audun Vold Lillomarka OL 54:19 +16:12 15:31
13 Tom Edvardsen IL Koll 58:54 +20:47 16:49
14 Arne Kongsnes Kolbotn og Skimt OL 1:00:55 +22:48 17:24

Damer B-løype

3 500 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marte Edvardsen IL Koll 41:58 11:59
2 Merete Rørvik Lillomarka OL 45:13 +3:15 12:55
3 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 46:38 +4:40 13:19
4 Dorthe Kühl Petersen Lillomarka OL 50:18 +8:20 14:22
5 Elin Flø Lillomarka OL 50:26 +8:28 14:24
6 Mette Børseth Lillomarka OL 53:20 +11:22 15:14
7 Line Bar-Nathan LIllomarka OL 53:48 +11:50 15:22
8 Hege Farnes Hildrum Lillomarka OL 54:57 +12:59 15:42
9 Ingrid Bredalen Lillomarka OL 58:13 +16:15 16:38
10 Lene Colquhoun Nittedal OL 1:01:10 +19:12 17:28

Herrer C-løype

2 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 20:34 9:20
2 Per Haugen Lillomarka OL 28:04 +7:30 12:45
3 Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 32:54 +12:20 14:57
4 Odin Fismen Fossum IF 36:47 +16:13 16:43
5 Tor E Henriksen Lillomarka OL 1:06:15 +45:41 30:06

Damer C-løype

2 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maren Edvardsen IL Koll 27:56 12:41
2 Sarah Ariansen Nittedal OL 39:19 +11:23 17:52
3 Eilen Vik IL Koll 47:59 +20:03 21:48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor