Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 7
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 23 mai 2016

Herrer A-løype

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tore Bredalen Nittedal OL 45:01
2 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 47:25 +2:24
3 Tor Brenna Nittedal OL 48:55 +3:54
4 Martin Granly Lillomarka OL 54:12 +9:11
5 Nils Ragnar Liholt Lillomarka OL 55:09 +10:08
6 Hallvard Fjær Lillomarka OL 55:19 +10:18
7 Gunnar Rustad Nittedal OL 56:05 +11:04
8 Martin Veastad Nittedal OL 56:36 +11:35
9 Steinar Eastwood Lillomarka OL 58:41 +13:40
10 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 59:40 +14:39
11 Mathias Vold Lillomarka OL 1:00:08 +15:07
12 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 1:01:00 +15:59
13 Terje Blindheim Lillomarka OL 1:01:03 +16:02
14 Roar Brænden Lillomarka OL 1:01:38 +16:37

Damer A-løype

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 59:38
2 Marit Eithun Nittedal OL 1:00:20 +0:42
3 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 1:10:55 +11:17
Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL diskvalifisert
Ingrid Bredalen Lillomarka OL diskvalifisert
Ingrid Nytun Nergård Lillomarka OL diskvalifisert

Herrer B-løype

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tore Sundtjønn Årvoll IL 35:35
2 Harald Sørensen Lillomarka OL 36:50 +1:15
3 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 36:53 +1:18
4 Stein Mella Oppsal Orientering 38:33 +2:58
5 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 39:25 +3:50
6 Rudi B Olsen Lillomarka OL 44:02 +8:27
7 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 44:18 +8:43
8 Johan Mattsson Lillomarka OL 46:39 +11:04
9 Rune Nergård Nittedal OL 47:15 +11:40
10 Arne Kongsnes Kolbotn og Skimt OL 47:16 +11:41
11 Knut Fossgard Lillomarka OL 49:57 +14:22
12 Lars Audun Vold Lillomarka OL 50:43 +15:08
13 Arthur Brunborg Nittedal OL 52:44 +17:09
14 Yngve Finkenhavn Nittedal OL 59:45 +24:10
15 William Woodhouse Lillomarka OL 1:02:56 +27:21
16 Eskil Brænden Lillomarka OL 1:32:56 +57:21

Damer B-løype

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 34:20
2 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 46:46 +12:26
3 Åse Marit Hansen Nittedal OL 57:20 +23:00
4 Mette Børseth Lillomarka OL 1:02:55 +28:35
5 Aase Mestad Lillomarka OL 1:17:18 +42:58
Lene Colquhoun Nittedal OL diskvalifisert
Dordi K Pedersen Lillomarka OL diskvalifisert

Herrer C-løype

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hans Anton Eklund Lillomarka OL 50:46
2 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 1:04:54 +14:08
3 Odin Fismen Fossum IF 1:05:22 +14:36
Ola Skaar Nittedal OL diskvalifisert
Åsmund Bakke Berntsen Nittedal OL diskvalifisert

Damer C-løype

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Emilie Pedersen Vold Lillomarka OL 1:12:59
2 Sunniva Holten Halvorsrud Lillomarka OL 1:13:04 +0:05
3 Sarah Ariansen Nittedal OL 1:18:38 +5:39
Guro Brænden Lillomarka OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor