Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 6
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 9 mai 2016

Herrer A-løype

4 900 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Nygård Lillomarka OL 39:49 8:07
2 Gard Lindseth Nydalens SK 42:41 +2:52 8:42
3 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 44:06 +4:17 9:00
4 Steinar Eastwood Lillomarka OL 46:49 +7:00 9:33
5 Terje Urfjell IL Imås 47:54 +8:05 9:46
6 Nils Ragnar Liholt Lillomarka OL 48:31 +8:42 9:54
7 Hallvard Fjær Lillomarka OL 49:26 +9:37 10:05
8 Martin Granly Lillomarka OL 49:57 +10:08 10:11
9 Tore Sannes Lillomarka OL 49:58 +10:09 10:11
10 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 53:57 +14:08 11:00
11 Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL 54:08 +14:19 11:02
12 Erik Holter Larvik OK 55:40 +15:51 11:21
13 Morten Tangen Måren OK 58:37 +18:48 11:57
14 Johan Mattsson Lillomarka OL 1:00:22 +20:33 12:19
15 Truls Angell Lillomarka OL 1:12:03 +32:14 14:42
16 Mathias Vold Lillomarka OL 1:13:34 +33:45 15:00
17 Simen Masdal Lillomarka OL 1:36:24 +56:35 19:40

Damer A-løype

4 900 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL 49:15 10:03
2 Toril Hallan Lillomarka OL 50:19 +1:04 10:16
3 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 53:02 +3:47 10:49
4 Marit Eithun Nittedal OL 54:24 +5:09 11:06
5 Emma Paulsen LIllomarka OL 56:54 +7:39 11:36
6 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 58:03 +8:48 11:50
7 Ingrid Nytun Nergård Lillomarka OL 59:08 +9:53 12:04
8 Lise Horntvedt Larvik OK 1:04:52 +15:37 13:14
Ingrid Bredalen Lillomarka OL diskvalifisert
Oda Eithun Paulsen Nittedal OL diskvalifisert
Hedda Vonen Lillomarka OL diskvalifisert

Herrer B-løype

3 600 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 38:28 10:41
2 Knut Fossgard Lillomarka OL 39:27 +0:59 10:57
3 Harald Sørensen Lillomarka OL 50:19 +11:51 13:58
4 Lars Audun Vold Lillomarka OL 52:16 +13:48 14:31
5 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 52:36 +14:08 14:36
6 Per Bo Svenson Bækkelagets SK 1:00:22 +21:54 16:46
7 William Woodhouse Lillomarka OL 1:04:11 +25:43 17:49
8 Frode Ophaug PRIVAT 1:08:15 +29:47 18:57
9 Kjetil Jacobsen Hamar OK 1:12:22 +33:54 20:06
Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL diskvalifisert

Damer B-løype

3 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 44:40 12:24
2 Reidunn Hallan Lillomarka OL 59:12 +14:32 16:26
3 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 1:03:34 +18:54 17:39
4 Mette Børseth Lillomarka OL 1:04:12 +19:32 17:50
5 Åse Marit Hansen Nittedal OL 1:06:27 +21:47 18:27

Herrer C-løype

2 700 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Kongsnes Kolbotn og Skimt OL 28:59 10:44
2 Per Haugen Lillomarka OL 42:59 +14:00 15:55
3 Tor E Henriksen Lillomarka OL 48:24 +19:25 17:55
4 Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 49:45 +20:46 18:25
5 Åsmund Bakke Berntsen Nittedal OL 50:41 +21:42 18:46
5 Ola Skaar Nittedal OL 50:41 +21:42 18:46
Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL diskvalifisert

Damer C-løype

2 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elin Brekke Lillomarka OL 33:48 12:31
2 Sarah Ariansen Nittedal OL 42:56 +9:08 15:54
3 Oda Eithun Paulsen Nittedal OL 47:36 +13:48 17:37
4 Emilie Pedersen Vold Lillomarka OL 49:46 +15:58 18:25
5 Lene Colquhoun Nittedal OL 52:53 +19:05 19:35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor