Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 5
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 2 mai 2016

Herrer A-løype

5 000 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 43:19 8:39
2 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 48:31 +5:12 9:42
3 Hallvard Fjær Lillomarka OL 56:04 +12:45 11:12
4 Tore Sannes Lillomarka OL 57:32 +14:13 11:30
5 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 59:14 +15:55 11:50
6 Martin Granly Lillomarka OL 59:49 +16:30 11:57
7 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:00:06 +16:47 12:01
8 Erik Holter Ferder seilforening 1:01:22 +18:03 12:16
9 Johannes Skar Nittedal OL 1:06:43 +23:24 13:20
10 Brian Aagaard Nilsen Lillomarka OL 1:07:33 +24:14 13:30
11 Claes-H. Unger Lillomarka OL 1:24:46 +41:27 16:57
Jens Olav Kløverud Lillomarka OL diskvalifisert
Åsmund Bakke Berntsen Nydalens SK diskvalifisert
Rudi B Olsen Lillomarka OL diskvalifisert
Joar Oldernes Lillomarka OL diskvalifisert
Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering brutt

Damer A-løype

5 000 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL 55:52 11:10
2 Marit Eithun Nittedal OL 1:01:10 +5:18 12:14
3 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 1:01:40 +5:48 12:20
4 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 1:02:02 +6:10 12:24
5 Emma Paulsen LIllomarka OL 1:16:57 +21:05 15:23
6 Hanne Cecilie Messel Bæren Lillomarka OL 1:24:39 +28:47 16:55
Toril Hallan Lillomarka OL diskvalifisert
Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK diskvalifisert
Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL diskvalifisert
Oda Marie Colquhoun Lillomarka OL diskvalifisert
Trine Oldernes Lillomarka OL diskvalifisert

Herrer B-løype

3 800 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Frode Sandersen Nittedal OL 40:14 10:35
2 Vidar Berteig Fossum IF 40:15 +0:01 10:35
3 Johnny Johansen Lillomarka OL 40:55 +0:41 10:46
4 Knut Fossgard Lillomarka OL 42:09 +1:55 11:05
5 Stein Mella Oppsal Orientering 43:41 +3:27 11:29
6 Einar Hem Lillomarka OL 47:10 +6:56 12:24
7 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 47:17 +7:03 12:26
8 Harald Sørensen Lillomarka OL 48:15 +8:01 12:41
9 Assaf Bar Nathan Lillomarka OL 53:22 +13:08 14:02
10 Fredrik Steiwer Lillomarka OL 53:23 +13:09 14:02
11 Mathias Vold Lillomarka OL 55:12 +14:58 14:31
12 Mikael Jensen Lillomarka OL 1:08:05 +27:51 17:55
13 William Woodhouse Lillomarka OL 1:25:00 +44:46 22:22
Lars Audun Vold Lillomarka OL diskvalifisert
Anders Løland FBI diskvalifisert

Damer B-løype

3 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gerd Fossestøl Nittedal OL 54:08 14:14
2 Elin Krogstad Lillomarka OL 55:05 +0:57 14:29
3 Merete Rørvik Lillomarka OL 57:58 +3:50 15:15
4 Reidunn Hallan Lillomarka OL 1:07:24 +13:16 17:44
5 Marte Nikolaisen Nydalens SK 1:22:02 +27:54 21:35
6 Lise Horntvedt Nydalens SK 1:22:08 +28:00 21:36
7 Mette Børseth Lillomarka OL 1:24:58 +30:50 22:21

Herrer C-løype

3 200 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 38:45 12:06
2 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 38:52 +0:07 12:08
3 Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 38:53 +0:08 12:09
4 Arne Kongsnes Kolbotn og Skimt OL 39:51 +1:06 12:27 Last ned GPS-spor i gpx-format
5 Odin Fismen Fossum IF 1:11:15 +32:30 22:15
6 Tor E Henriksen Lillomarka OL 1:18:21 +39:36 24:29
Leo Ure Lillomarka OL diskvalifisert

Damer C-løype

3 200 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Line Bar-Nathan LIllomarka OL 41:55 13:05
2 Sharon Broadwell NoTeam 50:57 +9:02 15:55
2 Sharon Broadwell NoTeam 50:57 +9:02 15:55
4 Sara Olkkenen Lillomarka OL 1:08:31 +26:36 21:24
5 Sarah Ariansen Nittedal OL 1:10:30 +28:35 22:01
6 Lene Colquhoun Nittedal OL 1:12:30 +30:35 22:39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor