Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 2
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 11 april 2016

Herrer A-løype

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Stryk Kamsvåg Fossum IF 37:01
2 Gard Lindseth Nydalens SK 38:11 +1:10
3 Svein Nygård Lillomarka OL 38:38 +1:37
4 Joar Oldernes Lillomarka OL 39:34 +2:33
5 Nils Ragnar Liholt Lillomarka OL 40:34 +3:33
6 Hallvard Fjær Lillomarka OL 45:27 +8:26
7 Arne Dybdahl Lillomarka OL 45:48 +8:47
8 Tore Sannes Lillomarka OL 46:20 +9:19
9 Martin Granly Lillomarka OL 47:21 +10:20
10 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 49:21 +12:20
11 Johan Mattsson Lillomarka OL 51:14 +14:13
12 Per Osen Vestre Akers SK 51:46 +14:45
13 Truls Angell Lillomarka OL 54:45 +17:44
14 Brian Aagaard Nilsen Lillomarka OL 54:52 +17:51
15 Simen Masdal Lillomarka OL 58:29 +21:28
16 Claes-H. Unger Lillomarka OL 1:15:38 +38:37
Steinar Eastwood Lillomarka OL brutt

Damer A-løype

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Toril Hallan Lillomarka OL 44:18
2 Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL 47:33 +3:15
3 Trine Oldernes Lillomarka OL 56:16 +11:58
4 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 57:55 +13:37
5 Kristin Brekke Lillomarka OL 58:53 +14:35
6 Ida Tangen Nydalens SK 1:00:55 +16:37
7 Trude Fixdal IL Koll 1:12:57 +28:39
Oda Marie Colquhoun Lillomarka OL diskvalifisert

Herrer B-løype

20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Knut Engen Raumar Orientering 35:12
2 Tore Sundtjønn Årvoll IL 36:12 +1:00
3 Frode Kamsvåg IL Tyrving 37:10 +1:58
4 Jon Ivar Juvik Lillomarka OL 39:33 +4:21
5 John Thomas Petersen Lillomarka OL 44:58 +9:46
6 Ove Hildrum Lillomarka OL 45:41 +10:29
7 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 46:30 +11:18
8 Kai Halvorsen Aarekol Siemens 46:55 +11:43
9 Johnny Johansen Lillomarka OL 47:42 +12:30
10 Andreas Flø Lillomarka OL 48:47 +13:35
11 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 49:55 +14:43
12 William Woodhouse Lillomarka OL 49:57 +14:45
13 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 50:30 +15:18
14 Kjetil Jacobsen Hamar OK 51:18 +16:06
15 Lars Audun Vold Lillomarka OL 51:22 +16:10
16 Knut Fossgard Lillomarka OL 1:02:16 +27:04
17 Harald Sørensen Lillomarka OL 1:06:50 +31:38
18 Hans Anton Eklund Lillomarka OL 1:11:15 +36:03
Hans Henrik Flemming HEMING Orientering diskvalifisert
Fredrik Steiwer Lillomarka OL diskvalifisert

Damer B-løype

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Linda Engen Raumar Orientering 43:47
2 Elin Flø Lillomarka OL 52:12 +8:25
3 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 58:15 +14:28
Kristin Fleisje Nittedal OL diskvalifisert

Herrer C-løype

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 28:55
Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL diskvalifisert
Tor E Henriksen Lillomarka OL diskvalifisert

Damer C-løype

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hege Farnes Hildrum Lillomarka OL 32:55
2 Lene Colquhoun Nittedal OL 1:01:57 +29:02
3 Bettina Gamre Lillomarka OL 1:10:19 +37:24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor