Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ganddalsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ganddalsløpet
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: søndag 3 april 2016

N-åpen

2 500 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Alva Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 35:17 14:06
Arild Pfluger Hundeide Sandnes IL (Rogaland) 35:18 14:07
Anne Langmyr Ganddal IL 48:46 19:30
Vebjørn Oftedal Ålgård Orientering 32:18 12:55
Peder R. Orstad Ganddal IL 45:36 18:14
Helene Pfluger Hundeide Sandnes IL (Rogaland) 35:40 14:16
Marius Rødde Ganddal IL 29:30 11:48
Alexander Sandve Ganddal IL 45:47 18:18
Natalie Sandve Ganddal IL 45:08 18:03
Håkon Stokke Seljeskog Ganddal IL 28:58 11:35
Øyvind Stokke Seljeskog Ganddal IL 49:35 19:50
Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 23:25 9:22
Liam Alexander Horpestad Westerheim Stord Orientering 47:35 19:02

D 11-12

3 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 21:07 6:12
2 Anna Taksdal Ganddal IL 24:10 +3:03 7:06
3 Hilde Ohr Ganddal IL 45:55 +24:48 13:30
4 Ella Rise Ganddal IL 49:53 +28:46 14:40

D 11-12N

2 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Silje Lea Sletten Ganddal IL 22:37 9:02
0 Marte Roth Aarskog Sandnes IL (Rogaland) 33:56 13:34
0 Kaja Hiorth Myklatun Sandnes IL (Rogaland) 34:22 +0:26 13:44

D 13-14

4 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 26:15 6:33
2 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 28:38 +2:23 7:09
3 Ingrid Lamark Ganddal IL 30:55 +4:40 7:43
4 Marie Wathne Sandnes IL (Rogaland) 34:01 +7:46 8:30
5 Dina Sofie Falkenberg Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 40:21 +14:06 10:05

D 13-16N

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Elin Dymbe Stavanger Orienteringsklubb 26:25 10:34

D 15-16

5 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 44:04 7:28

D 17-A kort

5 900 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørg Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 1:01:04 10:21
2 Toril Falkenberg Stavanger Orienteringsklubb 1:09:44 +8:40 11:49
3 Anne Marie Gausel Ganddal IL 1:25:49 +24:45 14:32
4 Brit Vivian Meling Stavanger Orienteringsklubb 1:34:10 +33:06 15:57
Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

D 17-B

4 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Cecilie Rise Ganddal IL 39:38 9:54
2 Ragnhild Thu Sandnes IL (Rogaland) 43:05 +3:27 10:46

D 17-N

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Grete Stokke Seljeskog Ganddal IL 22:09 8:51
0 Cecilie Hiorth Sandnes IL (Rogaland) 30:16 12:06

D 17-20

10 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1:15:37 7:20
2 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 1:16:56 +1:19 7:28
3 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:17:03 +1:26 7:28
4 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 1:24:53 +9:16 8:14

D 21-

14 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:45:46 7:33
2 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 1:46:15 +0:29 7:35
3 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:57:23 +11:37 8:23
4 Ane Klepsvik Vinsjansen Ganddal IL 3:29:57 +1:44:11 14:59

D 40-

10 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vibeke Lamark Ganddal IL 1:25:46 8:19
2 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 1:36:11 +10:25 9:20
3 Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1:36:50 +11:04 9:24

D 50-

5 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 56:50 9:37
2 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 59:36 +2:46 10:06
3 Ragnhild Auglænd Ganddal IL 1:02:21 +5:31 10:34
4 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 1:06:57 +10:07 11:20

D 60-

3 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Garsrud Stavanger Orienteringsklubb 37:19 9:34

D 70-

3 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 43:19 11:06
2 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 44:41 +1:22 11:27
3 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 45:05 +1:46 11:33
4 Berit Ebbell Olsen Stavanger Orienteringsklubb 1:12:13 +28:54 18:31

H -10

3 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Eirik Wathne Sandnes IL (Rogaland) 33:28 9:50

H 11-12

3 400 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 22:19 6:33
2 Markus Richter Sandnes IL (Rogaland) 23:34 +1:15 6:55
3 Øyvind Lamark Ganddal IL 23:40 +1:21 6:57
4 Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) 30:03 +7:44 8:50
5 Erlend Bremnes Ganddal IL 30:44 +8:25 9:02
6 Aksel Dommersnes Ganddal IL 30:48 +8:29 9:03
7 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 40:30 +18:11 11:54
Omund Thu Landstad Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert

H 13-14

4 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 25:44 6:26
2 Tobias Rødde Ganddal IL 31:30 +5:46 7:52
3 Jakob Hovland Wadel Ganddal IL 49:46 +24:02 12:26

H 15-16

10 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 1:00:08 5:50
2 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1:00:36 +0:28 5:53
3 Jonas Aksland Sandnes IL (Rogaland) 1:14:23 +14:15 7:13

H 17-A kort

10 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kim Richter Sandnes IL (Rogaland) 1:07:44 6:34
2 Espen Fyhn Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 1:21:18 +13:34 7:53
3 Jan Henrik Neuenkirchen Ganddal IL 2:12:34 +1:04:50 12:52

H 17-B

4 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Sverre Skåra Egersund OK 34:17 8:34
2 Jan Inge Lunde Ganddal IL 39:50 +5:33 9:57

H 17-20

14 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 2:11:31 9:23

H 21-

16 200 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 1:43:07 6:21
2 Stig Alvestad Ganddal IL 1:52:44 +9:37 6:57
3 Magnus Landstad Sandnes IL (Rogaland) 1:54:36 +11:29 7:04
4 Tor Gunnar Aksland Sandnes IL (Rogaland) 1:57:45 +14:38 7:16
5 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 2:07:13 +24:06 7:51
6 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 2:07:27 +24:20 7:52
7 Kenneth Westerheim Stord Orientering 2:16:57 +33:50 8:27
8 Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 2:52:55 +1:09:48 10:40
Martin Blystad Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert
Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering diskvalifisert
Fredrik Omdal Ganddal IL diskvalifisert

H 40-

14 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Helgeland Ganddal IL 1:59:33 8:32
2 Trond Lamark Ganddal IL 2:08:45 +9:12 9:11
3 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 2:22:01 +22:28 10:08
Rune Christiansen Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert

H 50-

10 300 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Einar Martinsen Vikebygd IL 1:01:17 5:56
2 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 1:02:13 +0:56 6:02
3 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 1:02:25 +1:08 6:03
4 Lars Drage Stavanger Orienteringsklubb 1:02:40 +1:23 6:05
5 Øyvind Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 1:07:07 +5:50 6:30
6 Gisle Wathne Sandnes IL (Rogaland) 1:08:36 +7:19 6:39
7 Nils John Vestøl Stavanger Orienteringsklubb 1:11:21 +10:04 6:55
8 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:14:42 +13:25 7:15
9 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 1:36:48 +35:31 9:23
Arnfinn Rømuld Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert
Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

H 60-

5 900 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 40:14 6:49
2 Kjell Svihus Ganddal IL 52:12 +11:58 8:50
3 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 52:37 +12:23 8:55
4 Arne Østensen Stavanger Orienteringsklubb 53:50 +13:36 9:07
5 Bjarne Gimre Ganddal IL 55:19 +15:05 9:22
6 Tore Tvedt Stavanger Orienteringsklubb 55:40 +15:26 9:26
7 Finn Morten Årstad Stavanger Orienteringsklubb 1:01:32 +21:18 10:25
8 Cato Molthe Stavanger Orienteringsklubb 1:08:22 +28:08 11:35
Svein Eliassen Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

H 70-

3 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 36:44 9:25
2 Øyvind Egeskog Stavanger Orienteringsklubb 37:37 +0:53 9:38
3 Knut Skjæveland Ganddal IL 41:15 +4:31 10:34

C-Åpen

3 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Geir Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 22:30 6:37
2 Stian Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 22:33 +0:03 6:37
3 Hans Christian Granly Falkenberg Stavanger Orienteringsklubb 40:30 +18:00 11:54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor