Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell løp 4 - Buggeland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 4 - Buggeland
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 22 august 2016

Damer - mellom løype

2 100 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 26:51 12:47
2 Ingrid Lamark Ganddal IL 29:13 +2:22 13:54
3 Anna Taksdal Ganddal IL 29:16 +2:25 13:56
4 Barbro Sandal Ganddal IL 30:32 +3:41 14:32
5 Maria Nilsson Ganddal IL 30:35 +3:44 14:33
6 Kristin Barvik Ganddal IL 30:39 +3:48 14:35
7 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 31:07 +4:16 14:49
8 Elin Dymbe Stavanger Orienteringsklubb 31:38 +4:47 15:03
9 Inger Cecilie Rise Ganddal IL 34:00 +7:09 16:11
10 Karin Malmin Bøhn Ganddal IL 34:27 +7:36 16:24
11 Anna Alexandra Wirowski Ganddal IL 34:28 +7:37 16:24
12 Pernille Hovstad Ganddal IL 34:30 +7:39 16:25
13 Randi Bugge Ganddal IL 35:02 +8:11 16:40
14 Hilde Ohr Ganddal IL 36:11 +9:20 17:13

Damer - lang løype

3 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 26:58 7:55
2 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 28:59 +2:01 8:31
3 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 35:43 +8:45 10:30
4 Kristin Skadsem Ganddal IL 49:33 +22:35 14:34

Herrer - mellom løype

2 100 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 20:14 9:38
2 Åsmund Lauritz Vaaland Ganddal IL 22:24 +2:10 10:40
3 Øyvind Lamark Ganddal IL 22:36 +2:22 10:45
4 Thomas Barvik Mæland Ganddal IL 29:30 +9:16 14:02
5 Jonas Årvik Sandal Ganddal IL 30:30 +10:16 14:31
6 David Jess Linjord Ganddal IL 34:24 +14:10 16:22
7 Erlend Bremnes Ganddal IL 34:52 +14:38 16:36
8 Jakob Hovland Wadel Ganddal IL 38:12 +17:58 18:11
9 Eivind Roth Ganddal IL 38:15 +18:01 18:12
10 Anders Jess Linjord Ganddal IL 40:17 +20:03 19:10
11 Fredrik Hovstad Ganddal IL 40:39 +20:25 19:21
12 Aksel Dommersnes Ganddal IL 55:07 +34:53 26:14
Kristian Steinsbø Seljebotn Ganddal IL diskvalifisert

Herrer - lang løype

3 400 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fredrik Omdal Ganddal IL 22:12 6:31
2 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 25:38 +3:26 7:32
3 Aart Joakim int Veld Ganddal IL 26:39 +4:27 7:50
4 Fredrik Sandal Ganddal IL 26:42 +4:30 7:51
5 Per Olav Haarr Ganddal IL 26:52 +4:40 7:54
6 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 28:33 +6:21 8:23
7 Trond Lamark Ganddal IL 30:43 +8:31 9:02
8 Tobias Rødde Ganddal IL 31:47 +9:35 9:20
9 Paul Terje Haarr Ganddal IL 32:27 +10:15 9:32
10 Markus Andreas Breivold Ganddal IL 35:24 +13:12 10:24
11 Ove Oaland Ganddal IL 35:50 +13:38 10:32
12 Kjell Svihus Ganddal IL 36:56 +14:44 10:51
13 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 37:25 +15:13 11:00
14 Tore Svendsen Ganddal IL 37:28 +15:16 11:01
15 Knut Skjæveland Ganddal IL 41:35 +19:23 12:13
16 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 48:03 +25:51 14:07
17 Arild Svihus Ganddal IL 53:35 +31:23 15:45
18 Jan Henrik Neuenkirchen Ganddal IL 1:05:29 +43:17 19:15
Per Ingar Hadland Ganddal IL diskvalifisert

Nybegynnerløype

900 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Norah Breivold Ganddal IL 9:53 10:58
2 Kristoffer Tveit Ganddal IL 11:33 +1:40 12:50
3 Håkon Stokke Seljeskog Ganddal IL 13:37 +3:44 15:07
4 Marius Rødde Ganddal IL 16:02 +6:09 17:48
5 Pernille Breivold Ganddal IL 18:27 +8:34 20:30
6 Grete Stokke Seljeskog Ganddal IL 21:48 +11:55 24:13
7 Øyvind Stokke Seljeskog Ganddal IL 21:55 +12:02 24:21
8 Inger Roth Ganddal IL 25:02 +15:09 27:48
9 Olav Roth Ganddal IL 25:07 +15:14 27:54
10 Peder Orstad Ganddal IL 27:16 +17:23 30:17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor