Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell løp 2 - Lyngholen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 2 - Lyngholen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 23 mai 2016

Damer - mellom løype

2 070 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Taksdal Ganddal IL 26:17 12:41
2 Inger Cecilie Rise Ganddal IL 31:17 +5:00 15:06
3 Anna Alexandra Wirowski Ganddal IL 32:26 +6:09 15:40
4 Pernille Hovstad Ganddal IL 32:43 +6:26 15:48
Elin Dymbe Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

Damer - lang løype

3 130 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 32:01 10:13
2 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 33:09 +1:08 10:35
3 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 38:15 +6:14 12:13
4 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 42:11 +10:10 13:28
5 Ingrid Lamark Ganddal IL 43:31 +11:30 13:54
6 Grethe Stokland Ganddal IL 44:47 +12:46 14:18
7 Kristin Skadsem Ganddal IL 52:13 +20:12 16:40
8 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 1:02:27 +30:26 19:57

Herrer - mellom løype

2 070 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Rødde Ganddal IL 19:43 9:31
2 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 20:59 +1:16 10:08
3 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 22:11 +2:28 10:42
4 Knut Skjæveland Ganddal IL 24:23 +4:40 11:46
5 Åsmund Lauritz Vaaland Ganddal IL 25:48 +6:05 12:27
6 Thomas Barvik Mæland Ganddal IL 27:27 +7:44 13:15
7 Elias Eidsvåg Ganddal IL 28:18 +8:35 13:40
8 Erlend Bremnes Ganddal IL 29:19 +9:36 14:09
9 Daniel de Jong Njaa Ganddal IL 29:57 +10:14 14:28
10 Aksel Dommersnes Ganddal IL 30:03 +10:20 14:31
11 Jonas Årvik Sandal Ganddal IL 34:28 +14:45 16:39
12 Øivind Hansen Ganddal IL 34:30 +14:47 16:40
13 Kristian Steinsbø Seljebotn Ganddal IL 34:33 +14:50 16:41
14 David Jess Linjord Ganddal IL 35:19 +15:36 17:03
15 Lukas de Jong Njaa Ganddal IL 36:54 +17:11 17:49
16 Jakob Hovland Wadel Ganddal IL 38:10 +18:27 18:26
17 Anders Jess Linjord Ganddal IL 41:34 +21:51 20:04
18 Fredrik Hovstad Ganddal IL 42:52 +23:09 20:42
19 Eivind Roth Ganddal IL 43:54 +24:11 21:12
Øyvind Lamark Ganddal IL diskvalifisert
Hallvard Langaas Ganddal IL diskvalifisert

Herrer - lang løype

3 130 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 27:19 8:43
2 Aart Joakim int Veld Ganddal IL 27:22 +0:03 8:44
3 Joar Eilevstjønn Ganddal IL 31:00 +3:41 9:54
4 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 32:18 +4:59 10:19
5 Jostein Løvås Stavanger Orienteringsklubb 33:13 +5:54 10:36
6 Jørgen Breivold Ganddal IL 38:49 +11:30 12:24
7 Martin Hanssen NOTEAM 39:02 +11:43 12:28
8 Per Ingar Hadland Ganddal IL 39:52 +12:33 12:44
9 Kjell Svihus Ganddal IL 41:09 +13:50 13:08
10 Erling Mauland Ganddal IL 42:28 +15:09 13:34
11 Jan Inge Lunde Ganddal IL 44:05 +16:46 14:05
12 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 45:06 +17:47 14:24
13 Ove Oaland Ganddal IL 48:08 +20:49 15:22
14 Markus Andreas Breivold Ganddal IL 49:37 +22:18 15:51
15 Arild Svihus Ganddal IL 1:01:46 +34:27 19:44
Odd Marius Hygen Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert
Trond Lamark Ganddal IL diskvalifisert
Per Ivar Stokland Ganddal IL diskvalifisert
Oddvar Taksdal Ganddal IL diskvalifisert

Nybegynnerløype

910 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Kristin Breivold Ganddal IL 12:26 13:39
0 Norah Breivold Ganddal IL 12:17 13:29
0 Pernille Breivold Ganddal IL 25:31 +13:05 28:02
0 Daniel Eilevstjønn Ganddal IL 14:59 +2:33 16:27
0 Henrik Eilevstjønn Ganddal IL 14:50 +2:24 16:18
0 Øivind Fagerlund Ganddal IL 16:51 +4:25 18:30
0 Anne Langmyr Ganddal IL 20:26 +8:00 22:27
0 Lars Langmyr Ganddal IL 32:11 +19:45 35:21
0 Maria Langmyr Ganddal IL 32:45 +20:19 35:59
0 Tallak Langmyr Ganddal IL 32:45 +20:19 35:59
0 Peder Orstad Ganddal IL 22:54 +10:28 25:09
0 Inger Roth Ganddal IL 19:05 +6:39 20:58
0 Olav Roth Ganddal IL 18:54 +6:28 20:46
0 Marius Rødde Ganddal IL 12:16 13:28
0 Alexander Sandve Ganddal IL 13:18 +0:52 14:36
0 Natalie Sandve Ganddal IL 13:19 +0:53 14:38
0 Grete Stokke Seljeskog Ganddal IL 19:52 +7:26 21:49
0 Håkon Stokke Seljeskog Ganddal IL 9:41 10:38
0 Øyvind Stokke Seljeskog Ganddal IL 19:32 +7:06 21:27
0 Johanne Bjøberg Stokland Ganddal IL 18:44 +6:18 20:35
0 Per Martin Stokland Ganddal IL 5:33 6:05
0 Sturla Bjøberg Stokland Ganddal IL 14:30 +2:04 15:56
0 Alfred Svihus Ganddal IL 14:33 +2:07 15:59
0 Kristoffer Tveit Ganddal IL 10:42 11:45
0 Hanna Int Veld Ganddal IL 21:51 +9:25 24:00
0 Sverre Int Veld Ganddal IL 21:50 +9:24 23:59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor