Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell løp 1 - Sandved

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 1 - Sandved
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 2 mai 2016

Damer - mellom løype

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 21:26
2 Anna Taksdal Ganddal IL 22:22 +0:56
3 Elin Dymbe Stavanger Orienteringsklubb 22:56 +1:30
4 Grete Stokke Seljeskog Ganddal IL 23:05 +1:39
5 Inger Cecilie Rise Ganddal IL 25:43 +4:17
6 Pernille Hovstad Ganddal IL 27:44 +6:18
7 Hilde Ohr Ganddal IL 29:48 +8:22
8 Anna Alexandra Wirowski Ganddal IL 32:00 +10:34
9 Silje Lea Sletten Ganddal IL 32:04 +10:38
10 Beate Johansen Ålgård Orientering 41:10 +19:44
11 Maiken Rode Ålgård Orientering 41:11 +19:45

Damer - lang løype

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 25:46
2 Trine Bolstad Ganddal IL 28:49 +3:03
3 Ingrid Lamark Ganddal IL 29:40 +3:54
4 Vibeke Lamark Ganddal IL 30:26 +4:40
5 Anne Alvheim Ganddal IL 35:37 +9:51
6 Kristin Skadsem Ganddal IL 36:29 +10:43
7 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 39:09 +13:23

Herrer - mellom løype

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 19:03
2 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 20:08 +1:05
3 Øyvind Lamark Ganddal IL 20:19 +1:16
4 Knut Skjæveland Ganddal IL 21:41 +2:38
5 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 22:34 +3:31
6 Arild Svihus Ganddal IL 23:48 +4:45
7 Åsmund Lauritz Vaaland Ganddal IL 23:49 +4:46
8 Thomas Barvik Mæland Ganddal IL 25:17 +6:14
9 Øivind Hansen Ganddal IL 29:53 +10:50
10 Jonas Årvik Sandal Ganddal IL 29:54 +10:51
11 Erlend Bremnes Ganddal IL 30:38 +11:35
12 Aksel Dommersnes Ganddal IL 31:00 +11:57

Herrer - lang løype

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristian Frafjord Haarr Ganddal IL 21:27
2 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 22:23 +0:56
3 Per Olav Haarr Ganddal IL 22:53 +1:26
4 Jørgen Breivold Ganddal IL 25:19 +3:52
5 Trond Lamark Ganddal IL 25:34 +4:07
6 Oddvar Taksdal Ganddal IL 25:50 +4:23
7 Martin Alexander Hanssen Ganddal IL 26:19 +4:52
8 Espen Fyhn Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 26:50 +5:23
9 Markus Andreas Breivold Ganddal IL 29:53 +8:26
10 Per Ivar Stokland Ganddal IL 30:22 +8:55
11 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 30:27 +9:00
12 Kjell Svihus Ganddal IL 30:44 +9:17
13 Per Ingar Hadland Ganddal IL 32:54 +11:27
14 Ove Oaland Ganddal IL 36:54 +15:27
Per Martin Stokland Ganddal IL diskvalifisert

Nybegynnerløype

25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Norah Breivold Ganddal IL 19:28
0 Pernille Breivold Ganddal IL 25:25 +5:57
0 Daniel Eilevstjønn Ganddal IL 24:36 +5:08
0 Henrik Eilevstjønn Ganddal IL 24:12 +4:44
0 Øivind Fagerlund Ganddal IL 21:41 +2:13
0 Fredrik Hovstad Ganddal IL 17:01
0 Anne Langmyr Ganddal IL 31:45 +12:17
0 Lars Langmyr Ganddal IL 41:55 +22:27
0 Tallak Langmyr Ganddal IL 42:00 +22:32
0 Maria Nilsson Ganddal IL 20:35 +1:07
0 Peder Orstad Ganddal IL 26:43 +7:15
0 Inger Roth Ganddal IL 36:10 +16:42
0 Olav Roth Ganddal IL 36:08 +16:40
0 Marius Rødde Ganddal IL 19:37 +0:09
0 Alexander Sandve Ganddal IL 22:58 +3:30
0 Elisabeth Sandve Ganddal IL 23:03 +3:35
0 Natalie Sandve Ganddal IL 25:07 +5:39
0 Kristian Steinsbø Seljebotn Ganddal IL 16:57
0 Håkon Stokke Seljeskog Ganddal IL 16:52
0 Øyvind Stokke Seljeskog Ganddal IL 17:17
0 Johanne Bjøberg Stokland Ganddal IL 32:02 +12:34
0 Sturla Bjøberg Stokland Ganddal IL 30:43 +11:15
0 Alfred Svihus Ganddal IL 18:18
0 Kristoffer Tveit NOTEAM 14:40
0 Lars Joshua Vigesdal NOTEAM 20:30 +1:02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor