Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nørløpskarusellen Vagleskogen individuelle

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nørløpskarusellen Vagleskogen individuelle
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 10 mai 2016

Damer lang

3 500 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jorunn Hadland Egersund OK 27:57 7:59
2 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 33:01 +5:04 9:26
3 Nina Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 34:11 +6:14 9:46
4 Siri Cecilie Løken Ganddal IL 34:30 +6:33 9:51
5 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 35:39 +7:42 10:11
6 Brit Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 39:17 +11:20 11:13
7 Grethe Stokland Ganddal IL 40:40 +12:43 11:37
8 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 41:18 +13:21 11:48
9 Irene Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 41:27 +13:30 11:50
10 Kristin Skadsem Ganddal IL 47:28 +19:31 13:33
11 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 54:49 +26:52 15:39
12 Inger Cecilie Rise Ganddal IL 1:01:19 +33:22 17:31
Brit Vivian Meling Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

Herrer lang

3 500 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stig Alvestad Ganddal IL 22:10 6:20
2 Arild Aasheim Ganddal IL 23:18 +1:08 6:39
3 Per Olav Haarr Ganddal IL 27:07 +4:57 7:44
4 Thomas Hadland Egersund OK 28:21 +6:11 8:06
4 Per Ivar Stokland Ganddal IL 28:21 +6:11 8:06
6 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 29:07 +6:57 8:19
7 Øyvind Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 29:40 +7:30 8:28
8 Nils John Vestøl Stavanger Orienteringsklubb 29:46 +7:36 8:30
9 Andreas Breiland Ålgård Orientering 30:14 +8:04 8:38
9 Runar Eike Toft Statoil BIL 30:14 +8:04 8:38
11 Gunnar Petterson Egersund OK 30:38 +8:28 8:45
12 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 32:02 +9:52 9:09
13 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 32:21 +10:11 9:14
14 Sveinung Svebestad Sandnes IL (Rogaland) 32:38 +10:28 9:19
15 Nils Tore Puntervold Egersund OK 32:59 +10:49 9:25
16 Kjell Svihus Ganddal IL 33:41 +11:31 9:37
17 Kjell Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 34:38 +12:28 9:53
18 Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb 35:38 +13:28 10:10
19 Per Ingar Hadland Ganddal IL 35:48 +13:38 10:13
20 Bjarne Gimre Ganddal IL 36:42 +14:32 10:29
21 Jørgen Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 40:12 +18:02 11:29
22 Raymond B Pettersen Ålgård Orientering 40:31 +18:21 11:34
23 Gunnar Graabak NOTEAM 41:25 +19:15 11:50
24 Bjørn Bjelland Ganddal IL 41:46 +19:36 11:56
25 Knut Jonas Espedal Stavanger Orienteringsklubb 42:15 +20:05 12:04
26 Eivind Lars Rake Sandnes IL (Rogaland) 45:23 +23:13 12:58
27 Tore Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 48:17 +26:07 13:47
28 Martin Hanssen NOTEAM 49:37 +27:27 14:10

Damer kort

2 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Hadland Egersund OK 19:05 9:32
2 Grete Stokke Seljeskog Ganddal IL 21:09 +2:04 10:34
3 Hilde Ohr Ganddal IL 26:25 +7:20 13:12
4 Hilde Hetland Egersund OK 33:57 +14:52 16:58
5 Mette Gyland Stavanger Orienteringsklubb 44:49 +25:44 22:24

Herrer kort

2 000 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Helland Egersund OK 21:54 10:57
2 Arild Svihus Ganddal IL 24:29 +2:35 12:14
3 Andreas Mellemstrand Ganddal IL 24:48 +2:54 12:24
4 Ludvig Mellemstrand Ganddal IL 29:15 +7:21 14:37
5 Jon Myklatun Sandnes IL (Rogaland) 29:54 +8:00 14:57
6 Anders Jess Linjord Ganddal IL 35:43 +13:49 17:51
7 David Jess Linjord Ganddal IL 35:45 +13:51 17:52
8 Jens Gyland Stavanger Orienteringsklubb 1:02:37 +40:43 31:18
9 Thord Solheim Sandnes IL (Rogaland) 1:09:22 +47:28 34:41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor