Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kjempesprekken

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kjempesprekken
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 8 oktober 2016

Nybegynner (4 km)

3 800 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christian Reusch Heming Orientering 39:32 +0:02 10:24
1 Fridtjof Reusch Heming Orientering 39:30 10:23
2 Vorin Botten Oslostudentenes IK 1:05:05 +25:35 17:07
3 Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1:10:51 +31:21 18:38
4 Christiane Gjerald Oslostudentenes IK 1:26:30 +47:00 22:45
4 Maja Zimmermann Oslostudentenes IK 1:26:30 +47:00 22:45
5 Lene Anett Killingmo NOTEAM 1:54:50 +1:15:20 30:13
Stian Lillegård Lillomarka OL fullført

Damer - kort (6 km)

6 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aleidis Løken Heming Orientering 1:27:01 +0:06 13:35
1 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 1:26:55 13:34
2 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 1:55:28 +28:33 18:02
2 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 1:55:26 +28:31 18:02

Damer - mellomlang (12 km)

12 200 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Lome Hamar OK 2:10:54 10:43
1 Mona Lome Hamar OK 2:10:54 10:43
2 Svenja Kernstock Oslostudentenes IK 3:03:50 +52:56 15:04
2 Gunn Camilla Stang Oslostudentenes IK 3:03:49 +52:55 15:04
3 Astrid Grøtan Dahl NOTEAM 3:07:06 +56:12 15:20
3 Stina Sandberg NOTEAM 3:07:22 +56:28 15:21
4 Marthe-Astrid Buttingsrud Ringkollen Skiklubb 3:09:32 +58:38 15:32
4 Martine Weng NOTEAM 3:09:26 +58:32 15:31
5 Maria Torgersen Bækkelagets SK 3:37:26 +1:26:32 17:49
5 Sara Torgersen Bækkelagets SK 3:37:19 +1:26:25 17:48

Damer - lang (18 km)

18 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lea Rebekka Tonjer Oslostudentenes IK 4:04:00 13:28
1 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 4:04:02 +0:02 13:28

Herrer - kort (6 km)

6 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Anders Løken Fossum IF 1:22:12 +0:01 12:50
1 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 1:22:11 12:50
2 Lisbeth Damsgaard Søllerød OK 1:57:08 +34:57 18:18
2 Ronald Mcgrail Søllerød OK 1:57:29 +35:18 18:21
3 Trine Marit Jostad Raaen Kongsberg OL 2:01:06 +38:55 18:55
3 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 2:01:01 +38:50 18:54

Herrer - mellomlang (12 km)

12 200 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 1:59:22 +0:03 9:47
1 Harald Iwe IL GeoForm 1:59:19 9:46
2 Kjetil Espedal Nydalens SK 2:03:03 +3:44 10:05
2 Tobias Espedal Nydalens SK 2:03:10 +3:51 10:05
3 Stein Blomseth Vålerengens IF 2:04:02 +4:43 10:10
3 Rolv Anders Systad Lyn Ski 2:03:02 +3:43 10:05
4 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 2:09:36 +10:17 10:37
4 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 2:09:31 +10:12 10:36
5 Espen Holm NOTEAM 2:21:03 +21:44 11:33
5 Per Morten Lefdahl NOTEAM 2:21:06 +21:47 11:33
6 Bente Landmark Fossum IF 2:31:38 +32:19 12:25
6 Eirik Tandrevold Fossum IF 2:31:34 +32:15 12:25
7 Siri Eidnes Oslostudentenes IK 2:42:17 +42:58 13:18
7 Torstein Mellem NOTEAM 2:42:13 +42:54 13:17
8 Øystein Kambo Tangerås NOTEAM 2:50:05 +50:46 13:56
8 Selma Tonjer Nydalens SK 2:50:15 +50:56 13:57
9 Klara Då NOTEAM 2:50:58 +51:39 14:00
9 Paul Solheim Jernbaneverket 2:50:49 +51:30 14:00
10 Kent Roger Bjørklund NOTEAM 2:55:39 +56:20 14:23
10 Tord Erik Skyrud Fossum IF 2:55:45 +56:26 14:24
11 Benedikte Linge Oslostudentenes IK 2:56:17 +56:58 14:26
11 Øystein Eide NOTEAM 2:56:13 +56:54 14:26
12 Jens-Morten Hansen nasjonalrådet 3:01:41 +1:02:22 14:53
12 Harald Østgaard Lund IL GeoForm 3:03:11 +1:03:52 15:00
12 Preben von der Lippe NOTEAM 3:02:13 +1:02:54 14:56
13 Harald Aulie IL Koll 3:11:07 +1:11:48 15:39
13 Trude Fixdal IL Koll 3:11:20 +1:12:01 15:40
14 Hans-Kristian Alveberg NOTEAM 3:58:00 +1:58:41 19:30
14 Anders Takla NOTEAM 3:57:55 +1:58:36 19:30
15 Robin Aas NOTEAM 5:18:04 +3:18:45 26:04
15 Lars Kvinge NOTEAM 5:17:50 +3:18:31 26:03

Herrer - lang (18 km)

18 100 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Eid Nielsen Nydalens SK 3:01:28 +0:05 10:01
1 Halvor Saunes Nydalens SK 3:01:23 10:01
2 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 3:17:51 +16:28 10:55
2 Håvard Myhre NTNUI 3:17:54 +16:31 10:56
3 Vegard Line NTNUI 3:22:36 +21:13 11:11
3 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 3:22:25 +21:02 11:10
4 Tore Kjølseth Nydalens SK 3:33:42 +32:19 11:48
4 Sindre Langaas Nydalens SK 3:33:44 +32:21 11:48
5 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 4:02:04 +1:00:41 13:22
5 Peder Fossheim  Asplin Gjø-Vard OL 4:02:02 +1:00:39 13:22
6 Magnus Barth Gustavsen Oslostudentenes IK 4:07:28 +1:06:05 13:40
6 Ida Hope Oslostudentenes IK 4:08:07 +1:06:44 13:42
7 Gaute Martinsen NOTEAM 4:55:48 +1:54:25 16:20
7 Lars Onstad Oslostudentenes IK 4:55:53 +1:54:30 16:20
Erling Håland DNV ikke godkjent
Stefan Kernstock Oslostudentenes IK ikke godkjent

Kort åpen

6 400 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tibor Vári Sturla, IF 1:03:22 9:54
2 Henrik Reusch Heming Orientering 1:05:12 +1:50 10:11
3 Jon Lahlum Fossum IF 1:15:16 +11:54 11:45
4 Endre Hagelund Lillomarka OL 1:20:44 +17:22 12:36
5 Tov Arne Bondal Notodden OL 1:30:20 +26:58 14:06
6 Tor Lahlum Kolbotn og Skimt OL 1:30:42 +27:20 14:10
7 Erik Solheim NOTEAM 1:41:04 +37:42 15:47
8 John Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1:46:51 +43:29 16:41
9 Lenny Viking Enstrøm Oslostudentenes IK 1:54:31 +51:09 17:53
10 Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm 2:38:09 +1:34:47 24:42

Mellom åpen

12 200 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erling Hjermstad Fossum IF 1:40:41 8:15
2 Stian  Overskeid Indre Østfold OK 2:18:11 +37:30 11:19
3 Are Eriksen Oslostudentenes IK 2:32:49 +52:08 12:31
4 Ove Martinsen Hauketo IF 2:33:14 +52:33 12:33
5 Håvard Christiansen NOTEAM 2:35:34 +54:53 12:45
6 Ivar-Kristian Waarum IL GeoForm 2:43:28 +1:02:47 13:23
7 Peer Stiansen Nydalens SK 2:48:56 +1:08:15 13:50
8 Georg A. Bugge NOTEAM 2:59:54 +1:19:13 14:44
9 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 3:02:52 +1:22:11 14:59
Sjur Grindstuen Indre Østfold OK ikke godkjent

Lang åpen

18 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan Svedberg Heming Orientering 2:59:05 9:53
2 Holger Schlaupitz NOTEAM 3:04:15 +5:10 10:10
3 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 3:23:19 +24:14 11:13
4 Lasse Nederhoed NOTEAM 4:35:00 +1:35:55 15:11
5 Bjørn Hem NOTEAM 8:14:40 +5:15:35 27:19
Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF ikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor